מהירות שרתים - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהירות שרתים

NetBios

Recommended Posts

שלום,

שאלה דיי כללית, אני מתעניין קצת בשרתים והייתי רוצה לדעת איזה מהירויות הם מספקים.

האם יש הבדל בין שרת FTP לשרת שפשוט מאחסן קבצים (שרתי גיבוי למיניהם)?

האם יש הבדל בין המהירות שמספק שרת FTP למהירות שמספק שרת כמו השרתים של יוטיוב?

או שאולי בכלל מהבחינה הזאת השרת הוא שרת וכל ההבדל הוא רק באיך משתמשים בו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה להבין איזה סוגי שרתים קיימים היום, האם לכל סוג (סוג שונה של טכנולוגיה) שרת יש ייעוד לתפקד כנותן שירות מסויים או שמתמשים בכל הטכנולוגיות לכל סוגי השירות.

אני רוצה להשכיר שרתים שיתנו שירות לכמה מטרות מסויימות, נכון לעכשיו אני לא יודע איזה שרת אני צריך, אני לא מחפש תשובה של אתה צריך שרת כזה או אחר אלא מעדיף להבין מה מי ולמה כדי שאני למה אני משכיר דווקא שרת כזה או אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בא בטענות על זה שהוא רוצה ומנסה לעזור, להיפך.

אבל הדרך שבא הוא עונה היא פשוט מתנשאת, ולא משנה אם הכוונה היא טובה או לא זה פשוט מעצבן.

"כדי שתוכל להבין את זה אתה צריך לדעת יותר על server client"

"אי אפשר לתת תשובה פשוטה וישירה בלי שתבין ב...."

"לפני שאתה עונה לי תקרא קצת על...."

אחת מהם נשמעת לך מתנשאת או מעצבנת? הרי אם הייתי יודע איזה נושא אני בעצם מחפש להבין, לא הייתי שואל ויש דרך לכוון מישהו.

אני מתנצל אם פגעתי במישהו במה שרשמתי, יכול להיות שאני פירשתי את הדרך שבה רשמת לא נכון ואם זה ככה אז אני מבקש סליחה. הדרך שבה אני קיבלתי את התגובה היא לא ממקום טוב וזה סוג הדברים שפשוט מרתיחים אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רושם ומפנה הרבה אנשים, לא בצורה שאני בא להתנשא, אלא על מנת להסביר טוב יותר. בלי רקע מקדים קשה להסביר למישהו משהו. כמו אבא שלי, הוא כבר "מבוגר" (לא הייתי אומר זקן אלא בין לבין), שקורה לו משהו במחשב (כמעט כל שבוע), הוא בא ישר/מתקשר אלי ואני מנסה לבדוק מה הבעיה. שאני מוצא את הבעיה ומנסה להסביר לו הוא לא מבין כלום ורק שואל אם סידרתי אותה. לא משנה כמה אני יסביר הוא לא יבין כי אין לו טיפת מושג בתחום (אחרי שנים כבר התייאשתי מלהסביר).

אני לא חושב שזה קשור לבית ספר (אני מאמין שכל צוות הפורום סיים בית ספר לפני לא מעט זמן... כך גם אני).

לא נשמע לי מתנשא, אבל ללא ידע מקדים זה כמו לדבר לקיר, לא תבין כלום... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון לשלושת הדוגמאות שרשמתי בתגובה הקודמת.

שלושתם אומרות בעצם את אותו הדבר, אבל השלישית, כמו שהוא ענה לי נותנת רושם קצת שונה.

אני חס וחלילה לא אומר על אדם מתנשא כשהוא סך הכל מנסה לעזור, וכמו בדוגמאות התשובה תהיה אותה תשובה.

אבל זה לא מה שאומרים זה איך שאומרים. ולהגיד לפני שאתה מגיב למה שכתבתי זה מספיק כדי לתת רושם מסויים על אותו האדם.

בכל מקרה אני לא חושב ששיחה על זה תביא אותנו למקום כלשהו, ונושא כזה בטח שלא קשור לפורום שמתעסק ב-IT.

תודה על הכיוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, נראה לי שצריך להתחיל מאנשהו - גם המחשב מבוססWindows xp \ 7 בבית יכול להיות שרת.

המחשב שלך יכול להריץ IIS ובכך להיות שרת Web.

הוא יכול להיות שרת קבצים.

הוא יכול לתת שירותי DHCP גם אם תרצה.

יש עוד המון דוגמאות.

זה לא מחייב ששרת יהיה Rack או Blade או mainframe.

אתה יכול להוציא את הפנטיום 2 שיש לך במחסן ולהתקין עליו עם OpenVPN ויש לך שרת .

האם זה הבהיר משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרת הוא כל מי שנותן שירות. לצורך העניין, גם הקופאית בסופר היא שרת.

אי אפשר לענות על השאלה "איזה סוגי שרתים יש", כי יש אינסוף. כל שירות שאתה יכול לדמיין מסופק על ידי.. שרת. בין אם זה DNS, FTP, אימייל, קו הטלפון בבית שלך וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...