בעיה ב ssd ocz agility 3 120 GIGA - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ב ssd ocz agility 3 120 GIGA

noam1979

Recommended Posts

שלום לכל חברי הפורום ושבוע טוב. ;)

לאחרונה שידרגתי את המחשב בבית ללוח אם z68 4 gen3 ומעבד i7 3770k.

בנוסף רכשתי גם את ה ssd agility 3 .

הכל עבד יפה מאוד עשיתי עידכון Firmware ל SSD מהאטר של והכל עבד ממש טוב, אבל לאחר שהתקנתי קצת תוכנות ועידכונים של הוינדוס המערכת התחילה להיתקע לאיזה דקה ואז להשמיע קול נקישה כזה ואז חוזרת לעבוד,חשוב לציין שהדבר חוזר על עצמו כל פעם שיש עבודה מאומצת קצת עם פתיחת קבצים כמו חילוץ מ RAR וגם עם המחשב ניכנס למצב שינה הוא נידלק מהר אבל המערכת נישארת תקוע לאיזה דקה לפחות,בנוסף מערכת ההפעלה התחילה לעלות מאוד לאט כלומר אחרי הלוגו של החלונות שמגיעים ומיתחברים (וינדוס 7 64BIT) המערכת תקוע על הלוגו איזה 40 שניות ורק אחר כך ממשיכה וניכנסת מהר לשולחן העבודה, חשוב לציין שבנוסף לSSD יש בירשותי זוג כונני SUMSONG F3 במערך

של RAID 0 ולמרות שלא ניראה לי סביר שהם מקור הבעיה עדיין היה חשוב לי לציין זאת למיקרא וכן.

פניתי לחנות ואין בעיה להחליף את ה SSD לאחד אחר אבל בתוספת של 20 שקל אני יכול לקבל את ה vertex 3 120gb בימקום ה AGILITY .

השאלה שלי היא העם הSSD שבירשותי באמת דפוק ובמידה וכן העם שווה להוסיף 20 שקל ולהחליף ל VERTEX 3 ?

בתודה מראש לכל המשיבים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

rubi שלום על ה יושבת מערכת ההפעלה לגבי ניתוק הRAID לא ניסיתי אבל בהחלט ניסיתי להתקין 3 פעמים את מערכת ההפעלה ותמיד אותו סיפור בהתחלה בסדר ואחר כך מתחילות הבעיות

אתה יכול להגיד לי עם ה vertex 3 טוב יותר מה AGILITY 3

ותודה רבה על התגובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...