הכנסת אקדח אוויר (AirSoft) לארץ. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכנסת אקדח אוויר (AirSoft) לארץ.

menihen16

Recommended Posts

שלום לכולם :)

אחי חוזר בעוד כמה ימים מארה"ב, בקשתי ממנו להביא לי איתו אקדח אוויר AIRSOFT מסוג Glock 19.

האקדח נראה כמו האקדח האמיתי (מתכת, סלייד עם חותמות, מספר סרייאלי מוטבע. בקיצור, אמיתי!), אחד לאחד. אבל בנאדם שראה אקדח בחיים שלו, וישחק קצת עם האקדח הזה יבין שהוא לא אמיתי.

אתם חושבים שיעשו לו בעיות בהכנסה שלו לארץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

שיט, כמה שגיאות כתיב בלינק הראשון!

"רובה צעצועה", "לפגוע לבריות הציבור", ?!

וזה פאקינג אתר ממשלתי :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר לפחות מקרה אחד שהצליח להכניס אקדח איירסופט לארץ.

איך אתה מסביר את זה ?

פשוט, המכס לא תופסים את כולם, הם תופסים את הרוב. גם סמים עוברים לארץ דרך המכס, אי אפשר לתפוס את הכל ואת כולם.

ועדיין, זה לא סיכון ששווה לקחת, אתה מכיר מקרה של מישהו שהצליח, אני מכיר 2 חבר'ה שחזרו מארה"ב עם אקדחי איירסופט איכותיים, לא רק שהחרימו להם את האקדחים, הם מספרים שהשעות שהם בילו בחקירה בחדר אפלולי בבטחון של נתב"ג לא היו, איך נגיד את זה, הנעימות בחייהם, בלשון המעטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט, המכס לא תופסים את כולם, הם תופסים את הרוב. גם סמים עוברים לארץ דרך המכס, אי אפשר לתפוס את הכל ואת כולם.

ועדיין, זה לא סיכון ששווה לקחת, אתה מכיר מקרה של מישהו שהצליח, אני מכיר 2 חבר'ה שחזרו מארה"ב עם אקדחי איירסופט איכותיים, לא רק שהחרימו להם את האקדחים, הם מספרים שהשעות שהם בילו בחקירה בחדר אפלולי בבטחון של נתב"ג לא היו, איך נגיד את זה, הנעימות בחייהם, בלשון המעטה.

תודה על התשובה.

זה מה שרציתי לשמוע(אם כי, אני מאוכזב), אם באמת יש סיכוי מסויים שאפשר להכניס, וכמה הוא גדול (או קטן).

קיבלתי את התשובה שלי, תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...