אפליקציות מומלצות לאנדרואיד - עמוד 112 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציות מומלצות לאנדרואיד

shay1098

Recommended Posts

Israel, Ashdod, Kibutz Galuyot street 17, Apartment 1 (Zip Code: 77344)

רוצה להביא גם את הקוד לדלת?

לנושא, נחמדה.

העיצוב יפה והיא עושה את מה שצריך(פחות או יותר).

הWATERMARK נורא ,אפשר היה לעשות אותו קטן ובצד,לא על כל התמונה,כי זה הורס את כל הטעם באפליקציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 4 שבועות מאוחר יותר...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cav.foobar2000controller

אפליקציה חביבה לשליטה על תוכנת FOOBAR2000 שרצה על המחשב ברשת הביתית. פיצ'ר נחמד שגיליתי עכשיו במקרה - הפסקת המוזיקה במחשב כשנכנסת שיחה והמשכתה כשמסתיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

מה, הדיון זה מת? אולי הגיע הזמן להיות אותו...

שלוש אודיו חביבות - חינם לגמרי, בלי פרסומות, בלי הרשאות מטורפות ובלי - עד כמה שיכולתי לראות - איסוף מידע מיותר עליכם:

Material Audiobook Player - נגן ספרי אודיו (ספרים מוקראים, בד"כ לעיוורים אבל גם לאנשים שאין להם זמן לשבת עם ספר) בעיצוב Material של גוגל. למפתח אין דמיון כשזה נוגע לשמות... :D. חינם, קוד פתוח, מתפתחת כל הזמן, עובדת מצוין. אין לי מושג מה זה ה- in app purchases הזה, אני הורדתי מ- F-Droid, חנות אפליקציות קוד פתוח אלטרנטיבית, ולא ראיתי שום דבר שכזה. אולי בגרסה שב- Play יש אפשרות לקנות ספרים ישירות מהנגן.

AntennaPod - נגן ומנהל Podcasts. עברתי לא מזמן ל- DoggCatcher, אחת מהתוכנות הטובות ביותר בתחום, כשגיליתי שפעם "קניתי" אותה מאמאזון כשהיא הוצעה בחינם, והאנטנה מציעה כמעט כל מה שלוכדת הכלבים מציעה, רק בלי לדרוש גרוש. גם כאן, קוד פתוח ופיתוח אקטיבי.

Recordr - עוד אחת מז'אנר השם הגנרי רק בלי התנועה אחרונה. אפליקציה להקלטת קול. תומכת בשורה של פורמטים, מ- wav, דרך amr ו- 3gp שמשמשים בעיקר בטלפונים, ועד ו- aac. תומכת בכל sample rate שרק תרצו ובכל bitrate אפשרי. מקליטה מכל כניסת אודיו שיש לטלפון. יכולה להשעות את ההקלטה כשיש שקט, עם רמת סף לשקט שאפשר לכוון - כמה שחיפשתי תוכנת הקלטה עם היכולת הזו!יכולה להעלות את ההקלטות אוטומטית לענן של .  וכמובן, חינם, בלי פרסומות ובלי גרסת Pro.

נסו ותהנו. לא מצא חן בעיניכם? כספכם יוחזר לכם! B|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של איסתרא בלגינא

אין לי מושג מה זה ה- in app purchases הזה, אני הורדתי מ- F-Droid, חנות אפליקציות קוד פתוח אלטרנטיבית, ולא ראיתי שום דבר שכזה. אולי בגרסה שב- Play יש אפשרות לקנות ספרים ישירות מהנגן.

איך אני מגיע לחנות הזאת F-DROID?

או בכלל לחנות אחרת חוץ מGOOGLE PLAY?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...