אפליקציות מומלצות לאנדרואיד - עמוד 8 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציות מומלצות לאנדרואיד

shay1098

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בדיוק להיפך, כשיש לי הודעה שה"אמינות" בהעברה שלה גבוהה - אני שולח אותה דווקא בוואטסאפ ולא ב-SMS רגיל.

ככה אני יכול לדעת בדיוק אם ומתי היא נקראה :) בניגוד ל-SMS שאני אפילו לא יכול להיות בטוח שהוא בכלל הגיע ליעדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכסת ההודעות החינמיות היומיות היא:

פלאפון: 10 הודעות חינם ביום ליעדים ישראליים

סלקום: 5 הודעות חינם ביום ליעדים ישראליים

אורנג': 20 הודעות חינם ללקוחות חברת אורנג' בלבד

די מוגבל לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בר העדכונים המובנה באנדרואיד?

התכוונתי לאפליקציה שאפשר להכניס לתוכה. מס' מיילים שונים וככה אני לא יצטרך לכל מייל בנפרד.

אני צריך גם המלצה לסייר קבצים שיודע לפתוח zip/rar

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת? :o משום מה הייתי בטוח שזה 10... מדהים.

אז יאללה - אל תפריע להם לחסוך אגורה (!!!!!!!!!!) חחחחחחחחחח יוו (!!!!) אגורה אחת ... כשכל מה שזה דורש מהם זה חוסר נוחות ושימוש בתוכנה תמהונית ולא מוכרת במקום באחת מתוכנת ה-SMSים (או בכלל contacts מלאות שכוללות בשילוב של שיחות והודעות וכו' במקום אחר) המובילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SMSים תמיד מגיעים. אבל אתה לא יכול לדעת מתי ;)

אפשר עוד אפשר, כמעט תמיד אפשר להגדיר לטלפון לבקש אישור קבלה על סמסים.

זה זהה מבחינה פונקציונאלית ל- (שני V-ים = ההודעה הגיעה למכשיר היעד)

התכוונתי לאפליקציה שאפשר להכניס לתוכה. מס' מיילים שונים וככה אני לא יצטרך לכל מייל בנפרד.

אני צריך גם המלצה לסייר קבצים שיודע לפתוח zip/rar

תודה.

סייר קבצים סופר מומלץ - solid explorer

נוח מאוד (ופותח rarים ו-zipים ואפילו .tar.gz)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

מסתבר שפספסתי פה דיון סוער. רק שיהיה ברור שבאמת אני לא מסתיר שאני המפתח של האפליקציה...

שלחינם מיועדת ללקוחות אורנג', פלאפון וסלקום ולא לגולן והוט מוביל שנותנים פייט רציני מול החברות הגדולות והנוראיות ;)

מכאן, ששלחינם טובה ללקוחות אלו, שעדיין לא משלמים אגורה על הודעה, אלא במסלולים כמו 25 אגורות באורנג או שעדיין במסלולים הישנים... שאני אישית מכיר כמה וכמה כאלה. האפליקציה נבנתה בצורה שלא תצטרכו לחשוב אפילו אם חסכתם או לא, פשוט משתמשים בה ביום יום כאפליקציה סמס רגילה ובטווח הארוך חוסכים לא מעט.

היתרונות הבולטים כמו שנאמר פה מאנשים אחרים, זה השליחה לאנשים שאין להם סמארטפון, שליחה לאנשים שאין להם זמין או שליחה מחו"ל לארץ.

שלחינם נעשתה כפרויקט לאוניברסיטה אז אין לי באמת תקווה להרוויח ממנה משהו... למרות שאני לא אתנגד אם תקנו את הגרסה ללא הפירסומות :)

אנחנו משתדלים להקשיב ללקוחות ולשנות דברים באפליקציה בהתאם לבקשותכם.

מייל להצעות: SendFreeIsrael@gmail.com

לינק להורדה: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sendfree.sms

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...