אפליקציות מומלצות לאנדרואיד - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציות מומלצות לאנדרואיד

shay1098

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי כל האפליקציות של האתרים מיותרות.

למה אני צריך אפליקציה של ynet אם אני יכול להיכנס לאתר דרך הדפדפן?

אגב שכחת אפליקציה מעולה

LBE Privacy Guard

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lbe.security.lite

האפליקציה הזו מנהלת את ההרשאות של שאר האפליקציות.

אפשרות לחסום הרשאות מסויימות לאפליקציות (נניח למשל לחסום אפשרות לזהות את המיקום), אפשרות להגדיר לאפליקציות לעשות שימוש רק ב-WiFi ועוד.

האפליקציה גם יכולה לנטר את כמות התעבורה ובעצם יכולה להחליף את 3G Watchdog אם מישהו משתמש בה..

בקיצור, מאוד מומלצת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אני צריך אפליקציה של ynet אם אני יכול להיכנס לאתר דרך הדפדפן?

אגב שכחת אפליקציה מעולה

LBE Privacy Guard

אפשרות לחסום הרשאות מסויימות לאפליקציות (נניח למשל לחסום אפשרות לזהות את המיקום), אפשרות להגדיר לאפליקציות לעשות שימוש רק ב-WiFi ועוד.

האפליקציה גם יכולה לנטר את כמות התעבורה ובעצם יכולה להחליף את 3G Watchdog אם מישהו משתמש בה..

בקיצור, מאוד מומלצת!

יש הרבה חילוקי דעות על האפליקציה הזו ב -XDA. המפתח הוא איזה סיני אחד שלא חושף את הקוד, לא באמת ברור מה האפליקציה הזו עושה. הבנתי שיש חשד לא קטן הוא רוגלה בעצמה. נתקלתי באנשים שמתקינים את האפליקציה הזו וגם משתמשים ב -droid wall כדי לחסום לה את הגישה לאינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי הרבה יותר נוח באפליקציות האלו מאשר באתר

אתה בכלל מכיר את האתר של ynet (בגירסה המוביילית שלו) שאתה כותב דבר כזה? הוא נראה בדיוק כמו האפליקציה רק פחות כבד ובלי שהם דוחפים לך פרסומות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בכלל מכיר את האתר של ynet (בגירסה המוביילית שלו) שאתה כותב דבר כזה? הוא נראה בדיוק כמו האפליקציה רק פחות כבד ובלי שהם דוחפים לך פרסומות..

כמובן שאני מכיר

ןעדיין יותר נוח לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי פיספסתי - מה עם TEXT2ME המצויינת?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.textmeinc.text2me

שליחת/קבלת SMS בחינם כמעט לכל הרשתות אני חושב.

מעקב!!!

+

עדיין אין לי אבל [מתכנן על אחד] לאחי יש עכשיו טאב אז אני מתעניין גם בשבילו, שאלה כללית לאנדרואיד-נוב-שכמוני :

כל ההרשאות שהאפליקציות דורשות, כולל המוגזמות האלה של גישה לכל הנתונים\ברזל\תעבורה\הכל-כולל-הכל זה כאילו סטנדרט או מה? אותי זה קצת מפחיד לקרוא שהאפלי' רוצות\ה גישה להכל ממש... יש הרשאות שאמורות להדליק נורה אדומה או ש"לסמוך" על המשתמשים הרבים שלא מתלוננים?!?

ד"א- לגבי שימושיות של TEXT2ME - כן בארץ לרוב מי שיש חבילת גלישה יש די והותר סמסים- אבל זו יכולה להיות אפלי' שימושית ביותר למי שרוצה לשלוח סמסים מהטיול בחו"ל למשל...

לגבי המאמר על מנהל משימות :-[ ע"פ המלצת חבר- זה דבר ראשון [טוב האמת ששלישי] שהמלצתי לאחי לשים בגלאקסי , מאחר ושמתי לב שהראם שלו היה בשימוש כמעט מלא ולא הצלחתי למצוא איך לסגור אפלי' מה גם שהן נפתחו כ"כ מהר מה שגרם לי לחשוב שהן פתוחות ומבזבזות שימוש של המעבד...

טוב, השכלתי...

שבוע טוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אני צריך של ynet אם אני יכול להיכנס לאתר דרך הדפדפן?

אגב שכחת מעולה

LBE Privacy Guard

בקיצור, מאוד מומלצת!

לא "שכחתי" כלום, אם זה לא היה ברור- זה דיון בו אתם ממליצים על , לא דיון בו אני מכין רשימה בעצמי. הרוב המוחלט של האפליקציות כאן הן פשוט מה שהומלץ בדיון הישן.

ולא צרך להתווכח על הנחיצות של כל אפליקצייה :P

נגמרו הדיונים בפורומים הכלליים?

יש אנשים שמתאים להם X ויש כאלו שלא. לא צריך לריב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BrowserTexting

מאפשרת קבלת ושליחת SMS-ים על ה-PC, דרך הפלאפון.

ניתן לצפות ב-SMS-ים שמתקבלים בדפדפן שעל ה-PC. בנוסף, ניתן לשלוח הודעות בעזרת הדפדפן על ה-PC (ההודעות מועברות לפלאפון ונשלחות ממנו כ-SMS רגיל, בעלות הרגילה של SMS).

יש גם Extension-ים ל- ו-, שמקפיצים popup-ים במחשב ברגע שמתקבל ה-SMS, ומאפשרים להגיב בלי להיכנס ממש לאתר.

למה זה טוב? בזמן שגם ככה יושבים על המחשב בבית / בעבודה, עצלנים יכולים לנהל שיחת SMS-ים שלמה כשהפלאפון נשאר בכיס, או מונח על השולחן, או אפילו נשכח בבית. בעיקר, זה נוח להקליד את ה-SMS על מקלדת של .

תעבורת ה-SMS-ים מהדפדפן עד הפלאפון ובחזרה נעשית ב-SSL. הם גם מבטיחים באתר שה-SMS-ים שלכם לא נשמרים על השרתים שלהם, אלא רק ב-cache של הדפדפן על המחשב האישי שלכם.

יש לציין שניסיתי את רוב השירותים האחרים שנותנים פונקציונליות דומה (EasySMS, MightyText, DeskSMS, ועוד אחרות...), והשירות הזה הוא by far הכי מקצועי. SMS-ים לא "הולכים לאיבוד", ה-GUI נקי ויפה, תעבורה מוצפנת, לא משפיע על צריכת ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע מגניב, התלהבתי והתקנתי.

שכחת לציין שבניגוד למה שומפיע בגוגל play, שמציג את האפליקציה כחינמית, זה למעשה עולה לא פחות ולא יותר מאשר 15 (!) דולר, בשביל חשבון "פרמיום" אעלק שאשכרה מאפשר לשלוח ולקבל SMS. אחרת, הפונקציונליות הזאת פשוט לא קיימת וכל מה שמקבלים זאת התראה לדפדפן על זה שמחכה לך בטלפון SMS (יופי..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...