לקנות מחשב חדש או להשאר עם הקיים? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקנות מחשב חדש או להשאר עם הקיים?

yigael_o

Recommended Posts

היי, יש לי מחשב טושיבה, SATTELITE A665-145 מפרט: http://il.computers.toshiba-europe.com/innovation/he/product/Satellite-A665-145/1094115/toshibaShop/false/

כאשר הרחבתי את הזיכרון ל 8GB. כל השאר סטנדרטי.

הבעיה העיקרית שלי איתו שהוא מתחמם. אני מתכוון לטמפרטורה במנוחה של 60-65 לפי CORE TEMP.

כשאני מתחיל לעבוד עליו הטמפרטורות הטפסות במהירות. הבעיה שלי האם שווה לשלוח אותו שוב לתיקון? כמה תיקון כזה צריך לעלות? הפעם הקודמת שטיפלתי בו זה היה במסגרת האחריות (הטמפרטורות צנחו לאיזור 30-35 ובמאמץ הגעתי למה שהיום אני מגיע במנוחה)

אני משתמש במחשב גם כמחשב סמי-עבודה, לא מעט מהפיתוחים והניסויים אני עושה איתו. אני צריך מחשב פיתוח שאני יכול לסמוך עליו. זה אומר שכרגע אני ניצב בפני צומת החלטה, האם לנסות להשאר עם המחשב הנוכחי או לחשוב על מחשב אחר? (במידה וכן, רק בעתיד אחליט אם אני רוצה שוב נייד או הפעם נייח)

האם יש למישהו ידע והיכרות עם המחשב הזה?

ראיתי את הכתבה על ממשיך הדרך של המחשב הזה והתלונה הכי רצינית שראיתי שם היא שהוא מתחמם. אם זו בעיה של הסדרה אולי כדאי לי לא לתקן אותו שוב?

http://hwzone.co.il/hardware/reviews/notebooks/satelitep75511q

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שזה סתם עניין של ניקוי פתחי האוורור וגוף הקירור מאבק, ויכול להיות שצריך להחליף גוף . החלק עצמו לא יקר, העבודה - תלוי. אפשר בעיקרון לעשות זאת בעצמך, אבל אני לא מכיר את המחשב הספציפי הזה כדי לדעת עד כמה זה מורכב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי כבר לעשות את זה לבד, אבל מה לעשות, שתי ידיים שמאליות. לא הצלחתי לפרק עד למצב שאני רואה את גופי הקירור.

האם יש למישהו מחשב זהה או מאותה סידרה שיכול להעיד שיש\אין לו את אותה בעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-I7 מהסדרה ידוע כמעבד חם. גם לחבר שיש לו מחשב עם מעבד כזה המחשב רותח לגמרי. :-\

תנסה לנקות ו/או למרוח משחה טרמית איכותית, אולי זה יעזור.

----------

300 שקל למשטח ??? :facepalm:

יש המלצות למשחה תרמית? בנוסף, אם יש ך המלצה למשטח טוב ויותר זול גם אשמח לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב שצריך משטח זה אחד מהשניים:

* מחשב חולה

* מחשב עם מום מולד.

אם זה השני, אז אין מה לעשות, והמחשב יצטרך לקחת תרופות (משטח קירור) כל החיים.

במקרה שלך דווקא נראה שמדובר באפשרות הראשונה, שכן לדבריך היו תקופות שהטמפרטורות היו תקינות. אם כן, ההצעה שלי היא לרפא את המחשב (לתקן את הבעיה) ולא לשים אותו על תרופות לכל החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...