מישהו עבר לגולן/הוט מוביל בתקופה האחרונה ללא בעיות? - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו עבר לגולן/הוט מוביל בתקופה האחרונה ללא בעיות?

SweeT_EviL

Recommended Posts

• תגובות 391
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

5. ללכת להוט זה בערך לתמוך בטייקונים, ללכת לגולן זה כביכול להלחם בהם. עם זאת שלאף אחד לא יהיה ספק - אמנם מיכאל גולן ממתג את עצמו כאחד שבאמת רוצה לעשות מהפכה אבל בקו התחתון המטרה שלו היא לעשות כסף והרבה, לא פחות מהטייקונים. הוא פשוט מציג את עצמו בתור ה"אביר" שבא לעשות את השינוי.

זה שהוא ממתג את עצמו כך, ושהעניין הסופי שלו זה להרויח - זה נכון ללא ספק.

מצד שני, הוא גם הראשון שיצא במחיר ברמה כזו, וגם מצהיר מספר פעמים שהמחיר הריאלי לסלולר בישראל הוא 100 שח, שכך גם ישאר אצלו בעתיד.

ואחרי הכל, אני חושב שעדיף שיוותרו בסוף 5 תאגידי תקשורת גדולים מאשר 4, ולכן לתמוך בהתחלה בגולן.

6. ואחרון - בנוגע לשיחות חינם לחו"ל, כרגע השירות לא פעיל בגולן

זה לא נכון, פעיל בהחלט.

חבר שלי עושה שיחות לחו"ל דרך גולן כבר שבועיים, כולל אתמול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהוא ממתג את עצמו כך, ושהעניין הסופי שלו זה להרויח - זה נכון ללא ספק.

מצד שני, הוא גם הראשון שיצא במחיר ברמה כזו, וגם מצהיר מספר פעמים שהמחיר הריאלי לסלולר בישראל הוא 100 שח, שכך גם ישאר אצלו בעתיד.

ואחרי הכל, אני חושב שעדיף שיוותרו בסוף 5 תאגידי תקשורת גדולים מאשר 4, ולכן לתמוך בהתחלה בגולן.

לא טענתי לשניה אחרת, אבל יש אנשים שמסתכלים עליו בתור המושיע למרות שבקו התחתון הוא עוד "טייקון" (ובצרפת הוא טייקון תקשורת ענק), פשוט כזה שממתג את עצמו בצורה יפה יותר.

זה לא נכון, פעיל בהחלט.

חבר שלי עושה שיחות לחו"ל דרך גולן כבר שבועיים, כולל אתמול.

מעניין. אלא אם השתנה משהו בתקופה האחרונה, לפי כל הפרסומים זה לא פעיל, כיוון שהם עדיין לא קיבלו את כל הרשיונות ע"מ להיות מפעילים בינ"ל (אלא אם פספסתי משהו שקרה בימים האחרונים, אבל אני די עוקב אחרי הנושא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתכלס זה עובד בלפחות 2 קווים.

אולי הפרסומים שגויים. גם לא ראיתי באתר משרד התשורת הוראה רשמית שלהם אל גולן להפסיק לספק שיחות לחו"ל, אלא רק בחלק מהעיתונות. והם כן מפרסמים דברים דומים באתר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין. אלא אם השתנה משהו בתקופה האחרונה, לפי כל הפרסומים זה לא פעיל, כיוון שהם עדיין לא קיבלו את כל הרשיונות ע"מ להיות מפעילים בינ"ל (אלא אם פספסתי משהו שקרה בימים האחרונים, אבל אני די עוקב אחרי הנושא).

ישנם קצת דיווחים סותרים אך הנה מידע רלוונטי

http://news.pocket.co.il/content/viewnews.cgi?id=EFFluyuEFuFZUHOmuN&style=pkt7&tmpl=pkt7

זה מסוף מאי, אך יש את הכתבה הבאה מה-06/06 ושם רשום: "משרד התקשורת הורה לחברה להפסיק לספק שיחות לחו"ל עד שלא יוסדר נושא אישור ההפעלה"

http://www.mako.co.il/digital-cellular/revolution/Article-20fbdbc4ba2c731006.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקופה האחרונה ראיתי הרבה הודעות של אנשים שעברו ניוד בלי בעיה, לדעתי הבעיות הסתיימו.

גם הלחץ עושה רושם שנרגע - אני נרשמתי לגולן אתמול בצהריים. כבר בשעות הערב הסטטוס של ההזמנה השתנה ל"SIM נשלח בדואר" !

קפצתי למים וניידתי את האורנג' שלי. אני אדווח מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נרשמתי לגולן ביום שני או שלישי לפני שבוע. ביום חמישי כבר ה-SIM היה אצלי. לא נגעתי עד יום שישי, ובסופ"ש כבר לא היו ניודים, אז..

הבוקר תהליך הניוד התחיל, וכבר לפני שעה קלה הוא הסתיים.

יש לי קליטה מלאה בבית (כלומר בלי נדידה לסלקום) והכל סבבה.

לגבי מהירות ............

הנה השוואת מהירות בין אורנג' לגולן. שתי הבדיקות מאתמול (האיטיות יותר) הן של אורנג'. הבדיקה מהיום היא של גולן.

כל הבדיקות נעשו מאותו מקום (הבית שלי) ולאותו שרת (חיפה).. הקליטה של גולן היא על תשתית שלה (כלומר בלי נדידה לסלקום).

Have phun.

526902_10150858707641881_1855894850_n.jpg

מקור:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150858707641881&set=a.10150201617791881.307356.602786880&type=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...