טלפון סיני ZOPO ZP100 -בקרוב הביקורת - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלפון סיני ZOPO ZP100 -בקרוב הביקורת

Pleomax

Recommended Posts

דווקא היום לא הייתי ממליץ לרכוש מכשיר שכזה, לא בגלל הביצועים (כי הם סבירים ביותר, למעט הסוללות) אלא בגלל 2 סיבות מרכזיות:

1) יציאת 4.1 - המכשירים האלו לא נוטים לקבל תמיכה ולהתעדכן לאחר ההפצה, ולכן עדיף לחכות חודש עד שיצאו מכשירים עם המערכת המעודכנת.

גם מכשירים של הייצרנים המובילים, לא נוטים לקבל שידרוגים מעבר לגרסה אחת. אני מאוד יופתע אם המכשירים מהדור הקודם של היצרנים המובילים ישודרגו ל 4.1.

בהתחשב בהיסטוריה, לדעתי לא ה S2 לא הרייזר ישודרגו רשמית ל 4.1. (במקרה של ה S2 יש כבר שמועות שסמסונג לא ישדרגו בגלל הרזולוציה הנמוכה יחסית של ה ה S2. ועל שעדיין לא שחררו את ה 4.0 לרוב העולם, אין ממה לצפות כלל)

כך שזה לא רלוונטי למי שרוכש היום מכשיר בתקציב של עד 2000~ שח. כל עוד המכשיר הסיני הוא טוב ותקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מסתייג ממה שאתה אומר.

מכשירי דגל בינלאומיים נוטים לקבל 2 עדכוני גירסא גדולים.

אני מאד בספק שה-SGS2 לא יקבל עדכון.

נקסוס S יקבל את העדכון ויש לו את אותה הרזולוציה, מעבד חד ליבתי 1GHZ ו-512MB RAM.

הגלקסי S III יקבל את העדכון ולגרסתו הבינלאומית יש 1 GB RAM, כמו לגלקסי S II, ככה שאנחנו יודעים שמבחינת זיכרון גם TW עמוס יותר יעבוד עם 1GB ב-JB.

טענות שהמכשיר חומרתית לא מספיק חזק משוללות כל יסוד (זה לא אותו המקרה עם הגלקסי S המקורי שעוד היה ניתן להתווכח בגלל כמות הזיכרון הנמוכה יחסית, ובגלל זה נטען שלא יקבל עדכון ל-ICS). ה-SGS2 הוא בן שנה וחודשיים, ונזכיר שהוא כלול בהסכם עם גוגל לתמיכה של מינימום 18 חודשים. השמועה שרצה ברשת על הרזולוציה מבוססת על בלוג אלמוני אחד - לא אמין במיוחד.

גם ה-RAZRים למיניהם לדעתי יקבלו JB. מאז שגוגל רכשו אותה, מוטורולה הולכת בכיוון הנכון. הסקין שלהם הוא הקל ביותר ומזכיר מאד את הממשק של ה-Vanilla שנמצא בנקסוסים. ההמרה ל-JB לא צריכה להיות מורכבת במיוחד. וכמובן הם בני פחות משנה, לא לעדכן אותם תהיה "יריקה בפרצוף" של גוגל שמנסה להנהיג איזשהו סטנדרט בכל נושא העדכונים של .

אגב, לפעמים גם המכשירים הסינים מקבלים עדכון (לדוגמא המכשיר המדובר בנושא ZP100, לא החל את דרכו עם ICS), אבל פה באמת אי אפשר לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקסוסים הם של ולכן מקבלים 2 עדכונים לפחות.

הגלקסי S המקורי יצא שנה ו4 חודשים לפני האנדרואיד 4, ולא קיבל עידכון. למרות שהוכח שהוא יכול להפעיל 4 ללא כל בעיה.

לגבי הגלקסי 2 - גם אם השמועה אינה נכונה, אני מוכן לשים כסף שבכל מקרה סמסונג ימצאו תירוץ למה לא.

הרייזר שלי אפילו עדיין לא קיבל את גרסה 4, ועכשיו הם מודיעים עד סוף Q3 - עוד 3 חודשים. (וזה לאחר 2 דחיות כבר. היה אמור להיות משוחרר בפברואר במקור) אז לא הייתי סומך בנושא על . - אתה יכול לבדוק גם על מכשירים אחרים של . ישנם מכשירים בני שנה-שנה וחצי שלא ישודרגו ל 4. - וזה שגוגל רכשה אותם - בינתיים לא שינה דבר בהתנהגותם.

לגבי הגלקסי 3, ברור שיקבל את 4.1. אבל לדעתי לא יקבל את הבא אחריו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על הנקסוסים.

הגלקסי S קיבל עדכון מ2.1 ל-2.2 ל-2.3 (ועוד Value Pack במקום 4.0). הוא מריץ ICS ו-JB נקיים ללא בעיה. סמסונג טענו שאין מספיק ל-TW שלהם ביחד עם זה.

DHD - התחיל ב-2.2 ויסיים ב-4.0.

ברור שלא כל מכשיר בן שנה-שנה וחצי יקבל עדכון, אבל מכשירי דגל אמורים ועוד איך.

הקוד של JB שוחרר, היצרניות עושות עכשיו את ההערכות שלהן ואז נראה...

מבחינתי:

Samsung = S II, Note, S III

Moto = Razr\MAXX

HTC = Sensation, One S, One X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...