טלפון סיני ZOPO ZP100 -בקרוב הביקורת - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלפון סיני ZOPO ZP100 -בקרוב הביקורת

Pleomax

Recommended Posts

אחרי שקיבלתי את המכשיר , והשתמשתי בו, אין סיכוי שהייתי נוגע בגלקסי אס1 אחרי הזופו הזה,

הפתיע אותי בכל אספקט אפשרי! אפילו האוזניות ה"סיניות" שקיבלתי היו מעולות! :lol:

יש לחבר שלי S2 . והמסך הזה לא רואה אותו ממטר! מבחינת חדות תמונה ודיוק צבע.

כן יש לו לשחור יותר טוב אבל גם הוא הרבה יותר ירוק\כחול.

אנסה להעלות במשך היום או מחר תמונות ( אין לי ב DSLR כרגע צריך להטעין, שאוכל לתת טובות)

---------

עדין לא הרצתי BENCHMARKS אבל הביצועיים והתחושה טובים מאוד, הכל זורם יפה, (אשמח להמצלה לתוכנות BNECH אמינות וטובות)

עשיתי תחרות עם חבר שיש לו S2, אומנם לא היה הוגן לגמרי, אני השתמשתי בדפדפן של והוא במובנה של אנדרואיד

והעלנו באותו הזמן את YNET, אצלי עלה יותר מהר.

נראה לי שאתה מגזים ברמות על כי אתה מתלהב מזה שהגיע המכשיר (במיוחד בקטע של הדפדפן- מה הנקודה להשוות למובנה של אנדרואיד?), אבל יש דרכים לבדוק את העניין.

תריץ:

antutu

quadrant

browsermark

nenamark2

זה כבר יראה היטב איפה המכשיר עומד בכל אספקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אולי כן קצת מתלהב:)

אבל צריך לראות למה אני מתלהב, הייתי בטוח שאקבל זבל סיני זול שיפעל סבבה, וקיבלתי אחלה טלפון.

והתחלתי להריץ בנצ'ים

antutu = 3532

quadrant = 2549

nenamark2 = 20.3

browsermark = 103866

nenamark1: 36.8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין לדעת כמה קרינה יש לו... ומנסיון שלי אכן יש מוצרים סינים זולים שהם נהדרים! השאלה היא גם איך העמידות שלו לאורך זמן,הכוונה היא שאחרי שנה האם הוא יהיה "כמו חדש" הסוללה תחזיק עדיין,סדקים בגוף המכשיר,הטאצ' שלו... (לדוגמא יש לי 3gs בן שנתיים שעובד כמו חדש עדיין וגם נראה כמו חדש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דרך לבדוק עם תוכנה את הקרינה שלו?

אני גם ככה דיי רגוע כי אני מדבר 10-20 דקות ביום...וגם רוצה לקנות את שפורפרת הפלסטיק כדי לקטין עוד יותר

,

מה דעתכם על התוצאות של הבנצ'ים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי כן קצת מתלהב:)

אבל צריך לראות למה אני מתלהב, הייתי בטוח שאקבל זבל סיני זול שיפעל סבבה, וקיבלתי אחלה טלפון.

והתחלתי להריץ בנצ'ים

antutu = 3532

quadrant = 2549

nenamark2 = 20.3

browsermark = 103866

אני אשתמש ב SGS1 כנקודת השוואה שכן הוא עולה בערך אותו דבר כרגע.

antutu- אחלה תוצאה. אני מנחש שמדובר על ICS, כן?

quadrant- אתה יכול לפרט את חלקי התוצאה? בכלליות זה קצת פחות משל ה SGS1, אבל אני רוצה לראות מה קיבל כמה ואיפה.

nenamark2- ביחס לרמת המחיר, תוצאה טובה, עדיין יכול להיות יותר טוב (S1 על ג'ינג'רברד= 24~)

browsermark- אני לא יודע באיזה שטיק השתמשו, אבל התוצאה הזו נמוכה סה"כ ב 10% מזו של ה SGS2

בשורה התחתונה, הביצועים של הצ'יפסט הזה מפתיעים לטובה, במיוחד בביצועים בדפדפן. עכשיו לראות מה עם זמן הסוללה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רכשתי מכשיר סינ שהוא חיקויי של ה not עם מסך 5" ועם אותו המעבד כמו ל zopo. הזמנתי אותו מ ebay ביום שבת מלפני שבועיים בדיוק, אתמול חזרתי מחול וראיתי שהוא כבר הגיע לדואר. רצתי לאסוף אותו.. woo המכשיר מדהים, הוא ענק אבל עדיין מאוד נוח בכיס, הוא הגיע עם סוללה נוספת, מגן גוף ומגן מסך. מריץ אנדרואיד 4.03 עם עברית בצורה חלקה, היה לי מיילסטון עד עכשיו, והמכשיר הזה עולה על המיילסון בכל פרמטר(כן אני יודע שהמילסטון מכשיר ישן..). יש לי גם טאבלט galaxy tab 2 כך שאני יכול להשוות את הטלפון למכשיר עדכני, ואני יכול להעיד שעשיתי קנייה משתלמת..

http://www.aliexpress.com/fm-store/317454/211326155-559537467/HK-Post-Freeshipping-STAR-N8000-i9220-Android-4-0-3-3G-MTK6575-512MB-4GB-1-0GHZ.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לזה שברגע שהמכשיר נוחת בארץ יש לך עוד 33% מכס לשלם, כן?

בנוגע ל S1, אפשר להזמין חדש מארה"ב לארץ ב 220-230 דולר, ככה שהם על אותה דרגת מחיר.

פנטייל או לא פנטייל, אל תשכח שאתה משווה פה LCD בינוני פלוס ל super , יש הבדלים כבירים בניגודיות, תפוקת צבע, זויות צפיה והתמודדות עם אור שמש.

היי

יש מצב שאתה מכוון אותי מאיפה בדיוק אפשר להזמין את SGS לארץ במחיר הזה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.n1wireless.com

תריץ בחיפוש I897.

זה גם לא המקום הכי זול שיש, אני פשוט יודע שזו חנות אמינה.

Pleomax- לא שכחתי שהרזולוציה אצלך גבוהה יותר, אבל זה לא ממש משחק תפקיד. אם אתה רוצה מבחן לא תלוי רזולוציה, תריץ GLbenchmark על מבחן 720p offscreen

חוץ מזה, אתה בטח שלא מצפה שה SGX531 יהיה חזק יותר מ 540, נכון?

מה שרציתי לראות זה שהם לא השתמשו ב IO בשביל להגדיל את התוצאה הרבה באופן מלאכותי (זה קורה עם הרבה של Allwinner A10)

סה"כ התוצאה די מאוזנת, מספרים יפים

ה MTK6575 הזה מעניין הרבה יותר מקודמו ה 6573.

יש מצב שתוכל לעשות עוד כמה בנצ'ים ולהריץ עוד כמה דברים? אני פשוט לא מכיר מישהו אחר עם מכשיר עם הצ'יפסט הזה, אתה יכול לספק לכולנו הרבה מידע מועיל :xyxthumbs:

על פניו, נראה שהצ'יפסט הזה תפור על מכשירים עם מסכי WVGA למי שרוצה שכל המשחקים יפעלו חלק, ו QHD למי ששם יותר דגש על גלישה וכאלו. התוצאות שלו ב browsermark עדיין לא מתעכלות אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...