deployment של פיירפוקס עם תוספות מובנות - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

deployment של פיירפוקס עם תוספות מובנות

bsn23

Recommended Posts

כמו שכתוב בכותרת, יש למישהו נסיון עם העניין? כדי להוסיף עוד שכבה לאבטחה אני רוצה לדעת אם יש דרך להפיץ את פיירפוקס בצורה מקוסטמת שעדיין יקבל את העידכונים הרשמיים ממוזילה, אבל יכיל בתוכו תוספים לדוגמה adblock plus וחוסמי סקריפטים למיניהם. אני יודע שזה לנסות להמציא את הגלגל בכך שאני רוצה למצוא דרכים לחנך את המשתמש כי לדעתי זאת הפירצה הכי גדולה בארגון כשלא רוצים לחסום כמעט כל תעבורה בפיירוול. אני חדש יחסית בתחום כמו שאתם יכולים לראות אז אשמח לשמוע המלצות נוספות שלא יכבלו את המשתמש קצה שצריך כל רגע לתקשר עם הסיסטם כשהוא מנסה לפתוח גם דפים לגיטימיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה ניגש פה בצורה לא ממש חכמה לעניין.

אם אתה רוצה לחנך את מישהו אז תתחיל מההנהלה קודם כל ומשתמשים תמיד ניתן להגביל ע"י group policy.

גם add-ons לFirefox ניתן להתקין בצורה שקטה ברקע ואפילו ב push deployment (הכל בהתאם לכלים שיש לכם בארגון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי. אני כרגע יותר ברמה של הלפ דסק מבחינת הידע ועיקר הידע שלי הוא מתחנות קצה. יש מעלי כמה מנהלי שאחראים על כל התכנון והתחזוקה. השאלה שלי באה מנסיון להביא משהו מעצמי לחברה. אני אעשה קצת יותר שיעורי בית על אלו כלים יש לרשותי לדיפלויימנט. יש לך נסיון עם העניין של add ons כלומר בהפצה שלהן לתחנות והאם יש חיסרון בלעשות את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...