המלצה לרכישה קבוצתית של כונן SSD - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לרכישה קבוצתית של כונן SSD

sashakrik

Recommended Posts

• תגובות 629
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי הרגשה שלא נראה פה מחירים ממש נמוכים, בגלל הרעב של החנויות לרווח מהעסקה. מקווה שיהיה פה מישהו שיפנה לספקים ישירות על מנת לחסוך ב"דמי תיווך" של החנויות. (אם אפשר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לקבל בהודעה פרטית בסופו של דבר קישור לדיון עם חנות אחת שנציג של הפורום דיבר איתה והגיע להסכם מסודר. ואז גם לא תהיה לי בעיה לתת לזה במה קצת יותר פופולארית באתר. אבל, קודם כל לתת להצעות מחיר ולסוגי הכוננים לחלחל כדיי לגבש את ההחלטה הטובה ביותר בעבור המשתמשים.

אני מקווה מאוד שזה יתן מספיק מוטיבציה לבעלי חנויות להתחיל ולגשת עם הצעות.

sashakrik, אני מציע שבפוסט הראשי תתחיל לרכז חנויות עם הצעות המחיר וסוגי הכוננים כדי לשים את הכל מסודר מול עיניי המשתמשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלת קיטבג :

למה לא לקנות בקבוצה מחו"ל ?

עריכה:כי רוב האנשים לא רוצים להתעסק עם משלוחים ואחריות וכל המשחקים האלה בשביל הנחה של 50-100 ש"ח (במקרה ובאמת יסדרו מחיר טוב)

שאלת קיטבג 2 :

למה רק על 120-128?

מופנה גם לנציגי החנויות האם אפשרי לעשות רכישה קבוצתית אבל על מגוון נפחים?

כי רוב האנשים שמנסים להשיג הנחה זה אנשים בעלי תקציב מוגבל שלא מאפשר להם ללכת לנפחים גדולים מזה, חוץ מזה שמעל ה120 ג'יגה הקפיצה בביצועים אינה גדולה ככה שאין יותר מידי שווי לאקסטרא מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שלא נראה פה מחירים ממש נמוכים, בגלל הרעב של החנויות לרווח מהעסקה. מקווה שיהיה פה מישהו שיפנה לספקים ישירות על מנת לחסוך ב"דמי תיווך" של החנויות. (אם אפשר)

סתם ככה יש בעיה מצחיקה עם חנויות :-)

הסיפור הוא שבחנויות יש עובדים. ומשום מה (זה דבר דיי מוזר) צריך לשלם להם משכורת בסוף החודש.

אז כשהחנויות לא מרויחות הן נסגרות ואז..... ללקוחות שלהן יש בעיה מצחיקה של מימוש אחריות. וגם לעובדים יש בעיה כי אין להם משכורת.

ולגבי היבואנים

היבואנים צריכים את החנויות. הסיבה היא שמאות חנויות קונות מהם כל יום מוצרים כאלה ואחרים. וחבל להם להפסיד את החנויות אם הם יחתכו אותם מהשרשרת.

כמו כן היבואנים לא יודעים ממש להתמודד עם עסקאות קטנות עם לקוחות פרטיים. הם גם לא ממש יודעים לשלוח מוצר לכתובת פרטית (שזה שונה לגמרי מלשלוח מוצר לכתובת עסקית שפתוחה כל יום מ 9:00 ועד 17:00.

ולכן נוצר מצב משונה בעולם שאין ממש חנויות של תנובה ושטראוס או של יבואן חלקי מחשבים (בעצם KSP מביא לבד ומוכר לבד) והעולם בשיווקי בנוי בדרך כלל על יבואנים ומפיצים.

יהיה מעניין אם יבואן יכנס פה למשחק. אני מניח ששלל חנויות יתרגזו עליו ואז הוא ישלם על זה בעקיפין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם ככה יש בעיה מצחיקה עם חנויות :-)

הסיפור הוא שבחנויות יש עובדים. ומשום מה (זה דבר דיי מוזר) צריך לשלם להם משכורת בסוף החודש.

אז כשהחנויות לא מרויחות הן נסגרות ואז..... ללקוחות שלהן יש בעיה מצחיקה של מימוש אחריות. וגם לעובדים יש בעיה כי אין להם משכורת.

ולגבי היבואנים

היבואנים צריכים את החנויות. הסיבה היא שמאות חנויות קונות מהם כל יום מוצרים כאלה ואחרים. וחבל להם להפסיד את החנויות אם הם יחתכו אותם מהשרשרת.

כמו כן היבואנים לא יודעים ממש להתמודד עם עסקאות קטנות עם לקוחות פרטיים. הם גם לא ממש יודעים לשלוח מוצר לכתובת פרטית (שזה שונה לגמרי מלשלוח מוצר לכתובת עסקית שפתוחה כל יום מ 9:00 ועד 17:00.

ולכן נוצר מצב משונה בעולם שאין ממש חנויות של תנובה ושטראוס או של יבואן חלקי מחשבים (בעצם KSP מביא לבד ומוכר לבד) והעולם בשיווקי בנוי בדרך כלל על יבואנים ומפיצים.

יהיה מעניין אם יבואן יכנס פה למשחק. אני מניח ששלל חנויות יתרגזו עליו ואז הוא ישלם על זה בעקיפין

טוב, מצטער על ההמלצה (כשחושבים על זה, אז לא תיהיה פה הזמנה של כמה מאות כך שזה יוצא לא רלוונטי. ומבחינה לוגיסטית לא נוח.)

עכשיו רק נחכה לראות עד כמה גמישות יציגו לנו החנויות.

ותודה רבה על ההסבר הפרטני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בפנים.

+1 לרשימה.

(כשחושבים על זה, אז לא תיהיה פה הזמנה של כמה מאות כך שזה יוצא לא רלוונטי. ומבחינה לוגיסטית לא נוח.)

אולי לא כמה מאות אבל לפחות כמה עשרות, ואולי יש גם סיכוי ל100 אם ניתן לזה שבוע של חשיפה.

וכל זה רק במידה והמחיר יהיה באמת אטרקטיבי.

איפה ההצעה של KSP? הם הכי קרובים אלי הביתה.

קדימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...