המלצה לרכישה קבוצתית של כונן SSD - עמוד 33 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לרכישה קבוצתית של כונן SSD

sashakrik

Recommended Posts

• תגובות 629
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלי היה בסניף רעננה למי שזה רלוונטי.

יש לי כמה שאלות:

1. לפי המדריך צריך לסמן מצב AHCI, ואין לי שום דבר שמזכיר את זה בביוס :\ לוח אם: M55SLI-S4.

על הלוח יש Sata2 3Gb.

2. הכונן מזוהה בווינדוז אבל הוא עדיין unallocated כי אני רוצה לעדכן קושחה לפני שאני מתקין את המערכת מחדש,

אז נכנסתי לאתר של ובבחירת סוג הכונן אין את ה RealSSD c400 2.5 רק c300, יש למישהו מושג למה? אני אמור בעצם קושחה של M4?

3. שאלה אחרונה, חוץ מהמערכת, זה מומלץ גם להתקין משחקים? כי במשחקים הקבצים משתנים נכתבים ונמחקים הרבה זה לא שוחק אותו?

בתיים המשחק היחיד שאני אתקין על המחשב זה דיאבלו 3.

תודה על העזרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני לא בטוח שהלוח שלך תומך AHCI. חפש ב-manual.

2. שאלה טובה, 99.9% שאתה צריך את הקושחה של ה-M4 (מדובר באותו כונן בדיוק).

3. מומלץ להתקין על ה- כל מה שיהנה מביצועים של IO. משחקים לא יקבלו FPS גבוה יותר אבל בהחלט יקצרו זמני טעינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AG43

עדיין לא קיבלתי טלפון מאייבורי.

יש סיבה לדאגה? או שפשוט לחכות עוד קצת?

פשוט נתתי טלפון של הבית (כי הנייד שלי מקולקל וגם ככה אני עובד מהבית רוב היום) אז אני מפחד שאולי יצאתי ובדיוק הם התקשרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסתי לאתר של מיקרון ושם קצת הסתבכתי אפשר להוריד לכונן את עדכון קושחה אבל זה דורש הרשמה והכנסת שם חברה וזה אז אני לא יודע צריך עוד בירור.

בנוגע ל AHCI, אז מה זה אומר? שאם אין לי את זה אין לי TRIM ואני הולך לסבול מביצועים נחותים?

אז בעצם הגיע הזמן לשדרג את לוח האם והמעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3. מומלץ להתקין על ה- כל מה שיהנה מביצועים של IO. משחקים לא יקבלו FPS גבוה יותר אבל בהחלט יקצרו זמני טעינה.

אם יש לי תוכנות או משחקים המותקנים בכונן מכני (בגלל הנפח וגיבויים), הם לא ייהנו בכלל מהמהירות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע המערכת ההפעלה שלי מותקנת על RAID 0 של 2 דיסקים מכניים (על אחת המחיצות) , כאשר אני אקבל את ה- אני אתקין עליו את המערכת ההפעלה, אבל אני לא רוצה לפרק את ה-RAID 0 של הדיסקים המכניים, האם אני יכול להעביר את הבקר ל-AHCI מבלי לפרק את ה-RAID 0 של המכניים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...