המלצה לרכישה קבוצתית של כונן SSD - עמוד 23 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לרכישה קבוצתית של כונן SSD

sashakrik

Recommended Posts

• תגובות 629
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפי העידכון שלהם הSSD יגיע לסנייפי אייבורי ואז ייצרו קשר לאן לשלוח לנו את זה לאן זה יגייע בידיוק כי לא ניתן להם כתובת.ותוך כמה זמן זה יגיע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי נציג פלונטר אבל אתה מציג פה מצג שווא גדול...

אתה בקיא במחיר שיבואן מביא את הכונן שאתה מפזר ככה דיבורים?

מאין לך לדעת שהם מפסידים על כל כונן...אני לא מאמין שהיבואן מפסיד פה כסף ובטח שזאת לא הייתה הכוונה שלו מלכתחילה ועוד בכמות כזאת... זה שזה נראה לך ככה וככה אתה חושב ומבין שזה זה לא אומר שזה ככה... כל הדיבורים והחישובים למינהם יכולים להיות דימיונות ורק מי שיודע באמת בכמה היבואנים מביאים את הכונן יכול לדבר... לדעתי אין לי כל ספק שאף אחד פה לא מפסיד כסף... לדעתי הם מביאים את הכונן במחיר של כ400 שקלים או אולי קצת יותר ומפה והלאה הכל רווח {כמובן שצריך לקחת בחשבון את כל העלויות הנלוות} אז די לצייר לנו שווא...

שאלו ושואלים כל הזמן את השאלה למה יש הבדלי מחירים בין הארץ לחו"ל כל כך גדולים... מהניסיון הקצר שלי בחיים למדתי והבנתי שבארץ פשוט כולם פה חזירים.... ועל כמעט כל דבר ומוצר {בכל התחומים} כל יד שעוברת רוצה להרוויח לפחות מאה - מאתיים אחוז... ולכן המחירים מטורפים ושוחטים את כולם במחירים מטורפים מה שאין כן בחוץ לארץ שמה למחירים יש היגיון למוצר...ואלו דברים בדוקים ומנוסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון פה מתחיל לגלוש חזק לתחום של פורום "צרכנות" וזה אכן היה שיעור מאלף בצרכנות נבונה:

* למרות ש-90% מהקונים ממש לא יפיקו תועלת מ- כמעט, עדיין נוצר באזז ואנשים שכנעו את עצמם שכדאי לקנות אותו. :nixweiss:

* הכוח של הקניה הקבוצתית והחשיפה באתר הוכיחו את עצמם בשורה התחתונה והשפיעו על שמחירים ברשתות הגדולות בארץ.

* החנויות עושות כל מאמץ לשכנע אותנו ש"לנו זה עולה יותר" ו"אני מפסיד עליך" בכל דרך אפשרית.

* ממשיכה המגמה של דריסת השחקנים הקטנים בשוק ע"י השחקנים הגדולים באמצעות חיתוך מחירים מצד היבואנים.

אני חושב שאל לאף אחד להזיל דמעות תנין - החנויות רואות את זכותן המלאה לנסות להוציא את הרווח הגדול ביותר ולכן עלינו כצרכנים מוטלת החובה לקנות ממי שנותן את השירות הטוב ביותר במחיר הנמוך ביותר. זה הופך אותנו לשני צדדים בעלי אינטרסים מנוגדים בבסיסם ולא בטוח שכולם מרוויחים מזה ולראיה הבטן המלאה של המשתמשים שמרגישים שתמיד דופקים אותם בעוד רוב נציגי החנויות תמיד טוענים ששולי הרווח שלהם כמעט לא קיימים והם רעבים ללחם.

אם נניח שאף אחד לא משקר כאן וכולם מפסידים (או מרוויחים בקושי) - מי המרוויח הגדול? איך הוא עושה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד פה לא מפסיד זה שקר וכזב הם פשוט "מפסידים יותר רווח ממה שהם התכוונו להרוויח" ולא באמת מפסידים אבל זה כואב להם אז הם עושים את עצמם מסכנים שנרחם עליהם ונתאכזר על עצמינו עוד קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שזה נכון.

מה שהיבואן עשה זה משהו שהופך לגמרי את השוק.

הוא חתך את החנויות. זה מעשה מעניין ואני מניח שחנויות יחליטו מה לעשות בנושא.

אל תשכח שCRG תמיד מכרו ללקוחת פרטיים, אבל אף פעם הם לא הבליטו את זה באתר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הודעה שקיבלתי מספיד מחשבים:

"בהמשך למכירה הקבוצתית של SSD ולאחר מאמצים רבים קיבלתי מחירים מיוחדים מחברת SANDISK.

לקוחות אשר מעוניינים לקבל מחירים זולים יותר, ישנה הצעה של חברת SANDISK, מוצר עם נתונים טובים יותר משל MICRON / .

מחירים:

SanDisk Ultra SSD 60GB – 349 ₪ כולל מע"מ

SanDisk Solid State Drive 120GB SDSSDX-120G-G25 – 535 ₪ כולל מע"מ

SanDisk Solid State Drive 240GB SDSSDX-240G-G25 – 1060 ₪ כולל מע"מ "

איך הכונן משתווה ל-crucial?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון פה מתחיל לגלוש חזק לתחום של פורום "צרכנות" וזה אכן היה שיעור מאלף בצרכנות נבונה:

* למרות ש-90% מהקונים ממש לא יפיקו תועלת מ- כמעט, עדיין נוצר באזז ואנשים שכנעו את עצמם שכדאי לקנות אותו. :nixweiss:

אתה מצטט כאן כעובדה דיעה ש-90% מהאנשים לא יסכימו איתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד פה לא מפסיד

כדי שבאמת אף אחד לא יפסיד - אם אתה מבטל את ההזמנה שלך תעדכן אותי בבקשה באופן מידי, אני לוקח אותה בשבילי.

פשוט אני צריך להספיק לעדכן את CRG שישלחו אותה לסניף אייבירי הקרוב אליי.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...