המלצה לרכישה קבוצתית של כונן SSD - עמוד 5 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לרכישה קבוצתית של כונן SSD

sashakrik

Recommended Posts

• תגובות 629
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מעוניין בm4/c400 128GB או יותר טוב בסמסונג 830 (ד"א מישהו יודע מי היבואן).

למיטב הבנתי ה830 הוא יותר טוב מהM4 וגם מהSF מכיוון שהוא איננו נשען על כיווץ מידע.

בנוסף אשמח אם החניות שלא פירטו אחריות יכלו לפרט את מספר השנים וגם מי הוא נותן האחריות(יבואן יצרן) בנוסף אם הם יכולים לפרט תנאי משלוח\איסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים, אני חושב שלמכירות הקבוצתיות שדורשות אנשים עדיף לפתוח דיון (ועדיף בפורום צרכנות). אם מישהו מרים את הכפפה למכירה קבוצתית ספציפית - אדרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר באתר שפורסם פה מחו"ל אומנם זול יותר..אבל ברגע של תקלה...לא הייתי חוסף 150 ש"ח בשביל להיות מטורטר ותקוע בלי הכונן...

אני גם מעוניין בכונן 128GB לא ממש יודע מי מומלץ הבנתי שהCRUCIAL טוב

ד"א יש תמיכה לאחור ל- SATA 2 נכון?!

יש לי לוח m2n- DELUXE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל - יוזמה ברוכה בהחלט ומחירים לא רעים :xyxthumbs:

עם זאת, אם עוד לא אמרו לכם, מיותר כמעט לחלוטין ל-99% מכם ויש 1000 שדרוגים עדיפים עם הכסף שלכם.

החריג היחיד הוא אולי במחשבים למשתמשים כבדים ו/או ליישומים מאוד ספציפיים ופחות נפוצים בהם צוואר הבקבוק בביצועים הוא הדיסק הקשיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שלא בטוח מי צריך כונן SSD ומי לא, אתן דוגמאות מתחום הגיימינג בעיקר של מה ההבדל בין כונן קשיח לכונן SSD.

נתחיל מעליית הווינדוס: נכון להיום אני משתמש בכונן קשיח וזמן העלייה של המחשב שלי (מחשב יחסית חזק אגב) הוא משהו כמו ארבעים שניות- וזאת לעומת כ-14 שניות עם כונן SSD. זה אולי לא deal breaker, אבל מי שמתוסכל מזמני עליה איטיים אולי ירצה לקנות כונן SSD. אותי זה עדיין לא שיכנע בכדאיות אבל כל אחד וההעדפות שלו.

עכשיו החלק של המשחקים: במשחק 3 זמני הטעינה ארוכים מאוד בכל טעינה של משחק בשימוש בכונן קשיח. במשחקי מולטיפלייר אני נתקלתי לא פעם במצב שהמשחק התחיל כבר בערך 20 שניות לפני שאני טענתי אותו ופספסתי את הנקודות ההתחלתיות (דיברתי באותו זמן עם חברים בעלי כונן , והם טענו את המשחק מהר מאוד והספיקו כבר לשחק כשאני מתייבש לי במסך הטעינה). עוד פעם, זה אולי לא ישכנע אתכם מספיק על מנת להוציא כ-640 ש"ח על כונן שכמעט בכלל אינו מיועד לאיחסון, אבל אם ה-200 נקודות בתחילת התור חשובות לכם כל כך, זה אולי לא ישמע נורא כל כך.

בשאר האספקטים אין לי מספיק מידע על מנת לגבש דיעה, אבל זה לא קשה להבין, כל מה שקשור בכונן הקשיח לרבות טעינה, העתקה, מחיקה וכדומה יקבל זריקת עידוד משמעותית בשימוש בכונן .

במצב הנוכחי אותי זה עדיין לא שכנע להוציא את הארנק (גם בגלל שהטכנולוגיה עדיין בחיתוליה וגם בגלל המחיר הגבוה ביחס לכוננים הקשיחים), אבל אין ספק שהכונן הקשיח הוא צוואר בקבוק לא קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל - יוזמה ברוכה בהחלט ומחירים לא רעים :xyxthumbs:

עם זאת, אם עוד לא אמרו לכם, מיותר כמעט לחלוטין ל-99% מכם ויש 1000 שדרוגים עדיפים עם הכסף שלכם.

החריג היחיד הוא אולי במחשבים למשתמשים כבדים ו/או ליישומים מאוד ספציפיים ופחות נפוצים בהם צוואר הבקבוק בביצועים הוא הדיסק הקשיח.

לא יכול שלא להסכים יותר ממה שאני לא מסכים. SSD יכול להיות רכיב חיוני גם ל"פשוטי העם". נכון, כשיש כונן מכאני חדש דברים בדרך כלל זזים בסדר, אבל אפילו במצב האופטימאלי הזה כונן פשוט הופך כל דבר למהיר בצורה פשוט משמעותית. כולל גלישה באינטרנט שמתבססת המון המון על קאשינג. שמירה לקשיח ושליפה ממנו. הרבה מאוד בעיות של "אתרים עולים לאט" יכולות להפתר בקלי קלות עם כונן סטנדרטי. בכל מקום שבו אני עובד עם כונן אני אומר לעצמי "איזה תענוג שלא צריך להמתין".

אני אומר - חבל שלקח לאנושות כל כך הרבה זמן. אבל לא נורא, זה מגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...