מחשב חזק - FPS נמוך - עמוד 4 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חזק - FPS נמוך

koren271

Recommended Posts

בלי שתתחילו לשלול בעיות לא יהיה ניתן לעזור לכם.

תחפשו מחשבים אחרים להתקין בהם את הכרטיסים שלכם וכך תשללו את זה שזה בכרטיס , אחרי זה תעברו לספק ,וכך הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בפורומים הרשמיים של Guild Wars 2 בCurrently Known Issues

כתוב ומודגש

Hardware Compatibility

Display: the graphics-settings slider has only a minor impact on performance at this time.

We are currently optimizing Guild Wars 2, making ongoing improvements to the game’s frame rate. Presently, the game is CPU-bound on most high-end systems, so lowering graphics settings or upgrading your video card may not have a large impact on performance.

On older or lower-end machines, it is recommended that you try disabling reflections to improve frame rate.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפורומים הרשמיים של Guild Wars 2 בCurrently Known Issues

כתוב ומודגש

זה העניין, שזה לא רק ב GW2, אלא בכל המשחקים. אני מודע לפסקה הזאת שרשמת ממזמן, פשוט כשראיתי מה הולך עם GW2 העדפתי לנסות לפתור את זה שוב בפעם ה12312 לפני יציאת המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה העניין, שזה לא רק ב GW2, אלא בכל המשחקים. אני מודע לפסקה הזאת שרשמת ממזמן, פשוט כשראיתי מה הולך עם GW2 העדפתי לנסות לפתור את זה שוב בפעם ה12312 לפני יציאת המשחק.

בדיוק .

ואני כן מנסה לשלול כמה שיותר אפשרויות .

לצערי אין לי עם מי לנסות את הכרטיס מסך במחשב אחר או את הספק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחזרי לעמודים הקודמים ותגלי (רמז: HD5770).

GeForce זאת חברה בדיוק כמו Sapphire. אני מודעת לעובדה שזה AIT/AMD, אבל איזו חברת בת? יש מלא חברות קטנות שמייצרות של ה-5770.

בכל מקרה, אם הכרטיס מסך שלך בעל קירור שחור בצורה של מכונית פורשה והחברה שלו זה , כדאי שתחליף אותו. כי היו לי בעיות FPS איתו גם עד שהחליפו לי לספיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GeForce זאת חברה בדיוק כמו Sapphire. אני מודעת לעובדה שזה AIT/AMD, אבל איזו חברת בת? יש מלא חברות קטנות שמייצרות של ה-5770.

בכל מקרה, אם הכרטיס מסך שלך בעל קירור שחור בצורה של מכונית פורשה והחברה שלו זה , כדאי שתחליף אותו. כי היו לי בעיות FPS איתו גם עד שהחליפו לי לספיר.

Geforce זה לא חברה, זה סוג השם של כרטיסי המסך שבאים מבית .

Sapphire לעומת זאת, היא יצרנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, אם הכרטיס מסך שלך בעל קירור שחור בצורה של מכונית פורשה והחברה שלו זה GeForce, כדאי שתחליף אותו. כי היו לי בעיות FPS איתו גם עד שהחליפו לי לספיר.

כמו שציינתי , הוא Radeon 5770HD , מה שאומר שהוא ATI .

יונתן ? כשהפעלת את ה , הסרטונים זזו לך חלק ? או שעל FPS נמוך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שציינתי , הוא Radeon 5770HD , מה שאומר שהוא ATI .

יונתן ? כשהפעלת את ה , הסרטונים זזו לך חלק ? או שעל FPS נמוך ?

יחסית חלק, אך היו תקיעות ונפילות FPS. כמובן שהרזולוציה הייתה מאד נמוכה (הDEFAULT של ה3DMARK) וההגדרות נמוכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי תחושה שזה משהו שקשור למעבד .

בגלל שArenaNet רשמו שהמשחק עבד יותר על המעבד ובקושי השתמש בכרטיס מסך .

בכל זאת היו אנשים שהמשחק גם רץ להם חלק .

אשמח לקבל עזרה איך אפשר לבדוק\לטפל במעבד

ד"א

יש סיכוי שהספק לא מספק מספיק כח ? 450W אמור להספיק למערכת כזאת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הספק (דגם+חברה)?

בכל אופן, אני יפסיק לעזור לכם אם לא תעזרו לעצמכם.

הבאתי אותו בתגובות קודמות כששאלת .

Chieftec 450W APS-450S

יש לך איזה רעיון לגבי המעבד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הספק (דגם+חברה)?

בכל אופן, אני יפסיק לעזור לכם אם לא תעזרו לעצמכם.

שלי - LP-700AL2NH. כרגע אין לי דרך לבדוק את החלקים בצורה שאתה מבקש, זה יקח לי זמן להתארגן על דבר כזה, מצטער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי עוד איך לעזור לכם, אתם צריכים מחשבים אחרים, בשביל להתחיל לשלול בעיות חומרה.

אני אשתדל להתארגן על זה כמה שיותר מהר ואגיב פה .

תודה על כל העזרה עד עכשיו , זה לא מובן מאליו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...