צריך המלצה על מפרט למחשב ב ~ 5500 ש"ח לשימוש כללי (בעיקר משחקים כבדים) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה על מפרט למחשב ב ~ 5500 ש"ח לשימוש כללי (בעיקר משחקים כבדים)

Mr.Someone

Recommended Posts

שלום לכולם, המחשב הנוכחי שלי כבר בן 7 והוא כבר התעייף קצת ובנוסף לכך הוא כבר לא יכול להריץ את כל התכנות והמשחקים החדשים ולכן אני שוקל כבר תקופה לשדרג אותו או לקנות מחשב חדש. אני רוצה מחשב שיוכל בקלות יחסית להריץ את רוב או כל מה שיש כרגע בשוק (אני לא מדבר על תוכנות מפוצצות לעריכה או שאר מפלצות שמשתמשים בהן באופן תעשייתי) ויוכל גם לסחוב כמה שנים קדימה כי אין לי את הבסיס הכלכלי להתחיל להחליף מחשב כל שנתיים אז אני צריך שהחלקים יהיו מאיכות טובה. המחיר הוא כזה: מאז שהתגייסתי הצלחתי לחסוך 5000 ש"ח פחות או יותר. על מה תוכלו להמליץ לי במחיר הזה?

הבנתי שבפורום הזה משתמשים בכלי של שאלות מכוונות אם כך: (תשובות בכחול)

1. מה התקציב המקסימאלי? - 5000 שקלים חדשים

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? - אני מעדיף לנסות ולחסוך אבל אני רוצה את המפרט הכי איכותי שאפשר אז לא להגזים

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? - אני מעדיף שלא לחרוג אבל ניתן להתפשר על 200 שקלים פחות או יותר

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? - אני רוצה מחשב כמה שיותר חזק בטווח המחירים הנתון .

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. - בתקווה כל משחק מודרני בשנה שנתיים הקרובות (ואולי יותר)

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). - אני מחפש גם מסך אבל בתקציב נפרד אז אין לי עדיין את המידע הדרוש כדי לענות

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? - כמה שיותר גבוה יותר טוב

;)

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. - כרגע לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? - מקלדת, , עכבר

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? - 5-8

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? - כרגע לא, אולי בעתיד

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? - אם ניתן לכלול ואופיס (או רק מע. הפעלה) בלי לחרוג מהמחיר בצורה קריטית ומבלי לעשות ויתורים כואבים אז אשמח.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. -אני גר באזור חיפה ואין לי חנות מועדפת

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). - אני רוצה מחשב כמה שיותר מודרני אבל לצערי הרב איני מבין גדול במחשבים אז אני לא יודע מהי המשמעות של החיבורים האלה ולכן אם אני רוצה אותם או לא.

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?- אני מעדיף שניתן יהיה לשדרג את המחשב בעתיד אבל אני רוצה שהמחשב ישרוד כמה שנים טובות ללא שידרוגים מרחיקי לכת

נ.ב: שמעתי שעומדים לצאת מעבדים חדשים של וכרטיסי מסך חדשים האם כדאי לחכות שהם יצאו מאחת הסיבות האלו: 1)השפעה על מחיר חומרה נוכחית? 2)אולי המחיר שלהם יהיה נמוך מספיק? אני שוקל אם לקנות מחשב בהזמנה או לרכוש חלקים ולהרכיב בעצמי (אין לי ניסיון)

תודה מראש, בהערכה רבה

מר מישהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום וברוך הבא לפורום.

קרא בבקשה את חוקי הפורום וענה על השאלון שנמצא שם-

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=502118.0

אחרת לא נוכל לעזור לך.

כמו כן, שנה את הכותרת ליותר אינפורמטיבית (הוסף שימושים ותקציב). ניתן לערוך את ההודעה הראשית שלך והכותרת ע"י לחיצה על כפתור "העריכה" אשר נמצא בפנים ההודעה או למעלה בצד שמאל.

בנוגע לשאלתך- אף אחד כאן לא נביא, לכן אי אפשר לחזור האם החומרה החדשה תהיה משתלמת בזמן הקרוב או איזו ירידת מחירים היא תגרום לחומרה הנוכחית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיוון של יותר עלות מול תועלת:

Intel Sandy Bridge Core i5 2400 Socket 1155 6MB 95W 3.1Ghz Tray, יחידות 1

MSI P67A-C43 B3 P67 CHIPSET, יחידות 1

Hitachi DeskStar 7K1000.D 1TB HDS721010DLE630 7200RPM 32MB Sata3, יחידות 1

צורב LG GH22 SATA x 22 (OEM) Black, יחידות 1

הרכבת מחשב כולל בדיקות

Windows 7 Home Premium OEM 64Bit גרסה אנגלית, יחידות 1

מאוור OCZ Vendetta CPU Cooler For Socket 775 1156 1155 , יחידות 1

Transcend 8GB Kit (4GBx2) DDR3 1333Mhz I3 I5 I7, יחידות 1

SAPPHIRE HD 7850 2GB 256Bit Dual Fan, יחידות 1

Hec Cougar Solution Front USB3 Black, יחידות 1

XFX 450Watt P1-450S-XXB9 - ProSeries, יחידות 1

סה"כ מחיר כ:₪4500

אפשר לרדת גם לGTX560TI, שמעט חלש יותר וצורך יותר חשמל, אבל זול בכ200-250 ש"ח. אם משחקים לא קריטיים לך, זה כן יהיה משתלם יותר. בהתאם אפשר לכלול בשארית התקציב בגרסאת HOME. אם גיימינג הוא עוד יותר משני, אפשר גם לרדת לכרטיס כמו 6870 ואז גם אפשר לחסוך עוד במארז ובספק ובאותם 4500 ש"ח כבר לכלול גם את הOFFICE.

השאלה היא כמה גיימינג באמת מרכזי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרטים חדשים:

התקציב עלה

הבנתי שבפורום הזה משתמשים בכלי של שאלות מכוונות אם כך: (

תשובות בכחול

)

1. מה התקציב המקסימאלי? - 5500 שקלים חדשים

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? - אני מעדיף לנסות ולחסוך אבל אני רוצה את המפרט הכי איכותי שאפשר אז לא להגזים בחיסכון אם אין צורך

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? - אני מעדיף שלא לחרוג אבל ניתן להתפשר על 500 שקלים פחות או יותר

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? - אני רוצה מחשב כמה שיותר חזק בטווח המחירים הנתון, כרגע ישמש בעיקר למשחקים .

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. - בתקווה כל משחק מודרני בשנה שנתיים הקרובות (ואולי יותר)

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). - אני מחפש גם מסך אבל בתקציב נפרד אז אין לי עדיין את המידע הדרוש כדי לענות. אך אם תוכלו להמליץ על מסך טוב וזול יחסית יהיה נהדר

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? - כמה שיותר גבוה יותר טוב

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. - כרגע לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? - מקלדת, רמקול, עכבר

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? - 7-8

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? - כרגע לא, אולי בעתיד

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? - אם ניתן לכלול מערכת הפעלה ואופיס (או רק מע. הפעלה) בלי לחרוג מהמחיר בצורה קריטית ומבלי לעשות ויתורים כואבים אז אשמח.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. -אני גר באזור חיפה ואין לי חנות מועדפת

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). - אני רוצה מחשב כמה שיותר מודרני אבל לצערי הרב איני מבין גדול במחשבים אני יודע שאני רוצה USB3 אבל אני לא מבין בזה אז אני לא יכול להגיד אם אני זקוק לחיבורים מתקדמים נוספים

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?- אני מעדיף שניתן יהיה לשדרג את המחשב בעתיד אבל אני רוצה שהמחשב ישרוד כמה שנים טובות ללא שידרוגים מרחיקי לכת.

11) אשמח לקבל המלצות על חנויות (אני לא רוצה שתכתבו לי סיבות למה לא ללכת לחנות מסויימת אלא סיבות למה כן ללכת לחנות אחרת עליה אתם ממליצים)[/

color]12) בעיקרון חשוב לי שהמחשב יוכל להריץ את המשחק GENERALS 2 לכשייצא בצורה חלקה וטובה

דרישות מערכת:Minimum System Requirements

OS: Windows Vista (Service Pack 1) 32-bitProcessor: 2 GHz Dual Core (Core 2 Duo 2.4 GHz or X2 2.7 GHz)Memory: 2 GBHard Drive: 20 GBGraphics card (AMD): DirectX 10.1 compatible with 512 MB RAM (ATI Radeon 3000, 4000, 5000 or 6000 series, with ATI Radeon 3870 or higher performance)Graphics card (NVIDIA): DirectX 10.0 compatible with 512 MB RAM (NVIDIA GeForce 8, 9, 200, 300, 400 or 500 series with NVIDIA GeForce 8800 GT or higher performance)Sound cardDirectX CompatibleKeyboard and MouseDVD ROM Drive

Recommended System RequirementsOS: Windows 7 64-bitProcessor: Quad- CPUMemory: 4 GBHard Drive: 20 GBGraphics card: 11 compatible with 1024 MB RAM (NVIDIA GTX 570 or ATI 6950)Sound cardDirectX CompatibleKeyboard and MouseDVD ROM Driveהמשחק ייצא ב2013.

וגם כמובן משחקים נוספים[/

color]13) אם ניתן לכלול בגבולות המחיר את דור המעבדים החדש של אשמח מאד ואם לא אז המינימום שלי הוא ה I5 2500K

תודה מראש

מר.מישהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שימו לב התקציב עלה + נוספו דרישות.

ניסיתי לבנות משהו בבקשה אמרו לי מה דעתכם - האם המפרט הזה טוב? האם אפשר להשיג את אותם ביצועים במחיר נמוך יותר? אם כדאי לשנות משהו מה כדאי לשנות?

האם החברות שמייצרות את החלקים האלה נחשבות לאמינות?

[table][tr][td][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

מערכת בנה לך מחשב הכוללת את הפריטים הבאים

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]

מסך:

[/td][td]

DELL ULTRASHARP LED 23" U2312HM - IPS PANEL - לרוכשי מחשב חדש מעל 4000 ש"ח ! - זמין במלאי

אחריות: שלוש שנים יבואן רשמי.

מחיר: ₪1030

[/td][/tr][tr][td]

מעבד:

[/td][td]

INTEL 2600K : I7, S1155, 3.4Ghz - TRAY

אחריות: שלוש שנים.

מחיר: ₪1413

[/td][/tr][tr][td]

לוח אם:

[/td][td]

GIGABYTE GA-H77-D3H

מחיר: ₪586

[/td][/tr][tr][td]

זיכרון:

[/td][td]

G.SKILL "SNIPER" 8192MB (4096MBX2) 1600 CL9 1.25V

אחריות: ללא הגבלת זמן.

מחיר: ₪323

[/td][/tr][tr][td]

כרטיס מסך:

[/td][td]

GIGABYTE HD6870 1GB OC- RETAIL

מחיר: ₪962

[/td][/tr][tr][td]

צורב DVD:

[/td][td]

PIONEER DVR-S19LBK X24 - זמין במלאי

אחריות: שנתיים.

מחיר: ₪147

[/td][/tr][tr][td]

מארז:

[/td][td]

THERMALTAKE ARMOR A60 w/o PSU

אחריות: שנה.

מחיר: ₪496

[/td][/tr][tr][td]

מערכות הפעלה:

[/td][td]

WINDOWS 7 HOME PREMIUM - 64 BIT - HEB - OEM - זמין במלאי

למכירה עם מחשב חדש בלבד !

מחיר: ₪486

[/td][/tr][tr][td]

ספק כוח:

[/td][td]

SEASONIC 600W SS-600ET

מחיר: ₪353

[/td][/tr][tr][td]

קרור למעבד:

[/td][td]

COOLERMASTER HYPER TX3 - זמין במלאי

מחיר: ₪112

[/td][/tr][tr][td]

דיסק קשיח:

[/td][td]

WD BLUE 500GB SATA3 - לרוכשי מחשב חדש מעל 3000 ש"ח !

מחיר: ₪430

[/td][/tr][tr][td]

הרכבת מחשב:

[/td][td]

הזמנת חלקים בלבד - ללא הרכבה

מחיר: ₪0

[/td][/tr][tr][td][/td][td]

מחיר סופי: ₪6338

למשלמים במזומן\שיק אחד, הפקדה - 2% הנחה!

עד 5 תשלומים בשיקים ללא ריבית - שיק ראשון לתאריך הקניה

תודה מראש

מר. מישהו

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:jump:

סליחה על החפירה פשוט מאד חשוב לי שלא אוציא סכום כזה ואתאכזב

ניסיתי אופציות אחרות:

1)

[table][tr][td][table][tr][td]מעבד:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Intel Ivy Bridge i7 3770 Socket 1155 8MB 3.4Ghz Tray

כמות: 1

מחיר: ₪1371[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]קירור למעבד:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Scythe JAPAN MUGEN 3 1155 + 1366 SUPPORT

מחיר: ₪209[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]לוח אם:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Gigabyte GA-Z77-DS3H

מחיר: ₪578[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]מארז:[/td][/tr][/table][table][tr][td]SETTO 1020 Tower Case ,Aluminium Panel 2X 120 mm FAN Black

מחיר: ₪271[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]ספק כוח:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Seasinic 650W SS-650JT Active PFC 120mm 80+ Bulk

מחיר: ₪377[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]זיכרון:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Corsair 8Gb Kit (4G X2) CMX8GX3M2B1600C9 CL-9-9-9-24

מחיר: ₪284[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]קשיח למחשב שולחני:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Seagate 2TB 3.5" Sata3 Barracuda LP 7200 64MB

מחיר: ₪656[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]כרטיס מסך:[/td][/tr][/table][table][tr][td]SAPPHIRE HD 6870 1GB PCIE DVI - בקניית מחשב חדש בלבד

מחיר: ₪790[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]כונן אופטי:[/td][/tr][/table][table][tr][td]PIONEER DVR-S19LBK SATA x24 Retail

מחיר: ₪131[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]מסך:[/td][/tr][/table][table][tr][td]DELL ULTRASHARP LED 23" U2312HM

מחיר: ₪950[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]תוכנות:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Microsoft 7 Home Premium Hebrew 32/64 BIT COA + DISK - למערכות חדשות מלאות ומחשבים בלבד

מחיר: ₪382[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]הרכבה:[/td][/tr][/table][table][tr][td]הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

מחיר: ₪0[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

סה"כ: ₪5999

2)

[table][tr][td][table][tr][td]

מסך:

[/td][td]

DELL ULTRASHARP LED 23" U2312HM - PANEL - לרוכשי מחשב חדש מעל 4000 ש"ח ! - זמין במלאי

אחריות: שלוש שנים יבואן רשמי.

מחיר: ₪1030

[/td][/tr][tr][td]

מעבד:

[/td][td]

INTEL 3770K : IVY BRIDGE, I7, S1155, 3.5Ghz - BOX - הזמנה מוקדמת !

מחיר: ₪1720

[/td][/tr][tr][td]

לוח אם:

[/td][td]

GIGABYTE GA-Z77-D3H

מחיר: ₪704

[/td][/tr][tr][td]

זיכרון:

[/td][td]

G.SKILL "XM" 8192MB (4096MBX2) 1600 CL8 - RIPJAWS-X

מחיר: ₪438

[/td][/tr][tr][td]

כרטיס מסך:

[/td][td]

GIGABYTE HD6870 1GB OC- RETAIL

מחיר: ₪962

[/td][/tr][tr][td]

צורב DVD:

[/td][td]

PIONEER DVR-S19LBK X24 - זמין במלאי

מחיר: ₪147

[/td][/tr][tr][td]

מארז:

[/td][td]

COOLERMASTER CM 690 II ADVANDCED (WHITE) w/o PSU

מחיר: ₪437

[/td][/tr][tr][td]

סט מקלדת ועכבר:

[/td][td]

LOGITECH WIRELESS DESKTOP MK320 - זמין במלאי

מחיר: ₪181

[/td][/tr][tr][td]

ספק כוח:

[/td][td]

SEASONIC M12II 620W - MODULAR - זמין במלאי

אחריות: חמש שנים.

מחיר: ₪463

[/td][/tr][tr][td]

דיסק קשיח:

[/td][td]

SEAGATE 2TB SATA3

מחיר: ₪689

[/td][/tr][tr][td]

הרכבת מחשב:

[/td][td]

הזמנת חלקים בלבד - ללא הרכבה

מחיר: ₪0

[/td][/tr][tr][td][/td][td]

מחיר סופי: ₪6771[/td][/tr][/table]

תתעלמו מהסט של המקלדת יש כנראה באג באתר שלהם וזה מוסף לי דברים

מה דעתכם??? ואיפה כדאי לחסוך כדי לקבל תכנת חלונות?[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Intel Ivy Bridge Core i5 3570K Socket 1155 8MB 3.4Ghz Tray הגיע למלאי, יחידות 1

₪1103

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=3752

Scythe Mugen 3 For Intel AMD SCMG3000, יחידות 1

₪235

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=3416

MSI P67A-C43 B3 P67 CHIPSET, יחידות 1

₪329

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=3667

Kingston Hyper X Blu 8GB Kit (4GBx2) DDR3 1600Mhz, יחידות 1

₪245

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=3226

Hitachi DeskStar 7K1000.D 1TB HDS721010DLE630 7200RPM 32MB Sata3, יחידות 1

₪515

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=3350

SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 256Bit Dual Fan ברכישת מחשב חדש, יחידות 1

₪1299

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=3749

צורב LG GH24 GH24NS90 SATA x 24 Black, יחידות 1

₪114

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=1572

NZXT Tempest 210 USB3 Black שחור ללא ספק, יחידות 1

₪295

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=3448

SeaSonic S12II-520 520Watt 80Plus Bronze, יחידות 1

₪400

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=1308

הרכבת מחשב כולל בדיקות מאמץ למזמינים מחשב מעל 3000 ש"ח ולחברי הפורומים , יחידות 1

₪50

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=56

מסך Dell UltraSharp Led U2312HM Rev A01 23" IPS Panel - מיבואן רשמי בישראל !, יחידות 1

₪999

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=3280

Windows 7 Home Premium OEM 64Bit גרסה עברית, יחידות 1

₪420

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=1304

סה"כ מחיר לכל המוצרים:₪6004

המפרט הורכב באתר:http://www.rsm.co.il/

זה מפרט הרבה יותר מאוזן. שיריץ לך את המשחק שרצית בצורה טובה, כל עוד הדרישות המערכת שרשמת נכונות.

ואם אתה לא מבין בחלקים אל תבנה מפרט, עשית שמה ממש מערבולת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מצטרך להמלצה. מה שכן, לדעתי ספק הכח מאוד לא משתלם- איני רואה סיבה לרכוש אותו כשבתוספת כספית קטנה אפשר לקחת את ה-XFX-PS המצויין או אנטק NeoEco חצי מודולארי.

בכלל, אם לא מתוכנן OC מטורף, בהחלט ניתן להסתפק בגרסת ה-450W של ה-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני חוזר ומפריע, אך כמה שאלות נוספות ברשותכם:

1)האם המפרט שהצעת חזק מספיק כדי להריץ גם משחקי FPS כדוגמת קריסיס2, באטלפילד3 ודומיהם על הגדרות גבוהות מאד בצורה חלקה? (ובתקווה גם כמה עתידיים?)

2) האם לוח האם שהצעת מספיק מתקדם כדי שבאם יידרש שדרוג עתידי אוכל לסמוך עליו?

3) האם מפרט המחשב נחשב לשקט יחסית? (אני לא מדבר על המארז מפני שאני אשקיע קצת יותר ואקח מארז יפה יותר)

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) המפרט אמור להריץ לך משחקים כבדים על הגדרות גרפיות מקסימאליות, אך ככל הנראה תצטרך להוריד פה ושם פילטרים כבדים (כמו AA).

קרא בבקשה את הסקירה הבאה- http://hwzone.co.il/hardware/reviews/graphics/xfx_hd7850be

2) על איזה שידרוג עתידי אתה מדבר? יש לך אפשרות להוסיף עוד זיכרון ראם, התקני PCI והתקני .

3) הוא אמור להיות שקט יחסית אך לא חרישי. הרבה מהרעש דווקא תלוי במארז שתבחר- האם הוא עצמו יהיה רועש ו/או בידוד הרעשים שהוא מספק מהחומרה האקטיבית בתוכו. בחר שאתה אוהב, תרשום אותם פה ונתן לך חוות דעת אם תרצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) כן, רק ב-BF3 יש בעיה עם הפילטר MSAA, במשחק תבטל אותו ובתוכנה CCC תפעיל את הפילטר ואז לא ירד כל כך ה-FPS.

2) ל-מה הכוונה? דור המעבדים הבא של כבר לא יתמוך בסוקט 1155.

3) הקירור איכותי ושקט, וכך גם הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה,

יאיר הסקירה של כ.המסך שקישרת אליה עוסקת בגרסה השחורה של יצרן אחר לא?

אני ארשום בהזדמנות הבאה שאשב על המחשב כמה שמצאו חן בעיני, תודה על הסבלנות והנכונות לעזור אני מאד מעריך זאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...