ביקורת מקוצרת Crucial Adrenaline - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת מקוצרת Crucial Adrenaline

DarkLloth

Recommended Posts

זוהיא ביקורת מקוצרת ואינה מתיימרת להיות מקצועית ביותר או סופר מעניינת אבל אני אשתדל שהיא תהיה עניינית.

רכשתי את הכונן, להלן מספר תמונות של המוצר (לפי דעתי אני הראשון בארץ שקנה אותו).

המוצר המדובר הינו , הייחודיות שבו היא שלא מדובר בכונן רגיל אלא CACHE.

הכונן מגיע עם תוכנה שעובדת ברקע ומאיצה את התוכניות המופעלות בתדירות גבוהה על הכונן הקשיח הסטנדרטי.

במקום לקבל ביצועים של 100% בנפח קטן, מתקבל בנפח של עד 2TB בביצועים של 80% SSD (אחוזי הביצועים נוגעים לכונן SSD קטן בנפח של 64GB, כגון ה M4 של Crucial).

ה SSD מגיע באריזה קטנה וקומפקטית ביחד עם כבל SATA, ברגים ומסגרת 3.5'' ...

ההתקנה הייתה פשוטה כמו כל התקנת דיסק קשיח סטנדרטי, בעיקרון כרגע עשיתי מספר בדיקות בודדות ומצורפים קבצים של תוצאות לפני ואחרי.

אני מאמין שתוכנת ה DATAPLEX שעובדת ברקע היא מערכת לומדת, אז יקח עוד זמן עד שארגיש במלוא הפוטנציאל של הכונן.

זמן אתחול לפני ההתקנה 1:28, לאחר ההתקנה וביצוע 3 אתחולים זמן העליה ירד ל 31 שניות (מרגע ההדלקה עד לעליה מוחלטת של מערכת ההפעלה).

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, ניסיתי לשנות למצב AHCI בביוס, וכאשר אני את השינוי מערכת ההפעלה מסרבת לעלות, כאשר אני משנה בחזרה הכל תקין, יש הצעות ?

דרך אגב הורדתי את תוכנת ה DATAPLEX וזה לא שינה מאומה אז התקנתי אותה בחזרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד על ההשקעה שמאירה עוד קצת את העיניים עבורי (ואני מקווה שגם עבור אחרים). :yelclap:

לגבי AHCI - לא הצלחתי למצוא האם הכונן תומך ב-NCQ, אבל במידה וכן אתה צפוי לראות שיפור בביצועי 4KB תחת Queue Depth גבוה - אולי בגלל זה יש הבדל בין הביצועים שלך ב-CrystalDiskMark ב--QD32 ובין הביצועים שבביקורת אליה עשית השוואה..אם כי יתכן שאלו גם המגבלות של ה-SATA II.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף, אני תמיד שמח לחדש לאחרים :)

זהו שאני לא אוכל לבדוק שום שיפור נוסף בביצועים עד שאני לא אתקין מחדש את המערכת, וכנראה גם שאין לי ברירה :(

ברגע שאני שם על מצב AHCI (ניסית גם לנתק את ה תו"כ וגם להוריד את תוכנת ה DATAPLEX), המחשב עדיין לא עולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...