תשתית אינטרנט של בזק - מה המחיר הנמוך ביותר שהצלחתם להוציא? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשתית אינטרנט של בזק - מה המחיר הנמוך ביותר שהצלחתם להוציא?

דנדן

Recommended Posts

בעקבות הדיון על ספק האינטרנט בזק בינלאומי שדרגתי את המהירות ל100MB במחיר של 30 שקלים.

כרגע אני מקווה שיוכלו לעזור לי עם שם משתמש שיש לו את הגיימר ב1.90, ככה אוכל להוציא לעצמי גם אחד כזה.

אבל מטרת הדיון הנוכחי היא לבדוק כמה אתם משלמים לבזק ולכמה אפשר להוריד אותם.

מבחינת מהירות, כל מהירות מ10 ועד 100 מעניינת, כמובן ביחס של תועלת ומחיר.

אני אישית כיום, בתור עובד פלאפון לשעבר משלם 69 שקלים למהירות של 10MB, ללא הגבלת זמן.

כמה אתם משלמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו יש לנו 15 מגה ב70 שקלים בחודש, קיבלנו את זה במסגרת המבצע אחרי איום קל וללא יותר מידי מיכוח - אני מניח שיכלנו להוריד את זה עוד קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעקב.

במסגרת המבצע של שידרוג המהירות ובאותו המחיר?

עכשיו אתה מבין למה אתה מעצבן את כולם?

הודעה בדיון = מעקב. אז למה להספים את הדיון עם הודעה נוספת?

אתה מקבל ממני התראה אחרונה, תפסיק עם הודעות זבל או שתורחק.

אני אישית כיום, בתור עובד פלאפון לשעבר משלם 69 שקלים למהירות של 10MB, ללא הגבלת זמן.

המחיר שאתה מקבל כ"הטבה" לא נחשב זול מאוד.

אני כמוך בהוט, אבל ההורים שלי בבזק עם חיבור 15 מגה במחיר של 65 שח וקבלו חודשיים חינם, בחישוב לשנה (התחייבות) סה"ך 65*10/12 = 54 שח.

אין חשיבות למחיר הקו עצמו כי יש להם קו בזק בלאו הכי.

לפי טבלת המחירים בלינק הזה, ולפי אותו חישוב - מחירי 20, 30 ו-50 מגה יכולים להיות 58, 63 וכ-71 שח בהתאמה.

נראה מה יהיה בסוף השנה הזו, כי אם המחיר יעלה - אני אעביר אותם להוט.

באופן כללי, אפשר להגיד שההתחייסות בבזק ללקוח קיים היא נוראית מבחינת הצעת מחירים, בניגוד להוט בה לקוח קיים וחדש מקבלים את אותן הצעות כמעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעקב הסתמי שלך מקפיץ את הדיון לכל מי שבאמת משתתף בדיון הזה

אני חושב כל המעקבים שלך הם מהלך אגואיסטי שבא לשרת אותך ולא מתחשב ב(אלפי?) משתמשי הפורום האחרים...

בכל מקרה

בהקשר ישיר לדיון

כי יש לי מה להוסיף

אני לא חושב שזה רלוונטי כל עוד משלמים על החזקת קו או קו ערום

לא משתלם להחזיק קו , בהנחה שאתה מוכן "להתפשר" על מתאם שיחות של כל חברה אחרת

ברגע שהתקנה החדשה שאוסרת על תשלום אחזקת קו לאינטרנט בלבד תיכנס לתוקף, יהיו שינויי מחירים בבזק

ואז אפשר יהיה להערך מחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

49שח 15M לשנה ,

במסגרת שידרוג שהציעו בעת שהיו בהיסטריה בתחילת הטלת הפצצה של הוטנט.

במסגרת אותו מבצע: 20MB ב-49 ש"ח, רק שבגלל קו לא יציב ירדתי בינתיים ל-15MB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר שאתה מקבל כ"הטבה" לא נחשב זול מאוד.

אני כמוך בהוט, אבל ההורים שלי בבזק עם חיבור 15 מגה במחיר של 65 שח וקבלו חודשיים חינם, בחישוב לשנה (התחייבות) סה"ך 65*10/12 = 54 שח.

אין חשיבות למחיר הקו עצמו כי יש להם קו בזק בלאו הכי.

לפי טבלת המחירים בלינק הזה, ולפי אותו חישוב - מחירי 20, 30 ו-50 מגה יכולים להיות 58, 63 וכ-71 שח בהתאמה.

נראה מה יהיה בסוף השנה הזו, כי אם המחיר יעלה - אני אעביר אותם להוט.

באופן כללי, אפשר להגיד שההתחייסות בבזק ללקוח קיים היא נוראית מבחינת הצעת מחירים, בניגוד להוט בה לקוח קיים וחדש מקבלים את אותן הצעות כמעט.

בזמנו המחיר היה זול, וזה מחיר קבוע שלא ישתנה אף פעם, אבל עדיין, אני כן מעוניין להוזיל לשנה ומקסימום בהמשך אני אעבור למקום אחר.

בנוגע להורים שלך, אני מבין שהם היו כבר לקוחות קיימים נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם היו לפני זה בהוט, ולפני זה בבזק. ספק התקשורת שקוף מבחינתם.

בניגוד למספר דיעות ששמעתי, אני לא מתחבר לקבוצות מחאה שחושבות שחברה אחת טובה מהשניה ולכן מחרימות אותה.

עדיף לצאת מנקודת הנחה שלכל חברה יש שירות גרועה, ורק המחיר הסופי הוא זה שחשוב

הצגה של הטענה, בנוסף לעובדה שאני לא מתקשר לתמיכה אף פעם, עזרה לי להשיג מחירים זולים בכמעט כל מקום.

מכאן שאני מנסה להוציא את ההצעה הזולה ביותר האפשרית ללא קשר למי נותן אותה (במקרה שלך בזק או הוט)

לכן לא הייתי מתקבע על חבילה, רק כי היא נתנה לך כ"הטבה" בעבר. שים לב כי חיבור 12 מגה, עם קו טלפון ו-500 דקות יעלו לך בהוט כ-129 שח לחודש.

בהשוואה למחיר בבזק שמגיע ל-120 שח לחודש (קו אחיד - 50 שח, - 70 שח) לפני שיחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...