גם אצלי פתחו את כל שמונת ערוצי ה- Downstream בהוטבוקס, והתוצאה: - עמוד 5 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גם אצלי פתחו את כל שמונת ערוצי ה- Downstream בהוטבוקס, והתוצאה:

barman

Recommended Posts

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחרי בעיות אזוריות של כמה ימים וניתוקים

הוט טענו שפתחו קריאה בבזק לסדר את הבעיה

והיום להפתעתי הרבה גם לי פתחו 8 ערוצים

ובנוסף השגתי מנחת של 6 שהוריד לי את העוצמות

1879773026.png

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני יחפור להם על תקלות בלאגים וכוליי..הם יכולים לפתוח לי 8 ערוצים דרך המערכת שלהם?

אין לך שום סיבה אמיתית לבקש את זה בעצמך, ואין לזה שום קשר ל"לאגים". זה צורך מערכתי. אתה לא באמת יכול לקבוע להם עם כמה ערוצים הם ישתמשו במערכת שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי נפתחו הערוצים הנוספים הבוקר ,לא היו ניתוקים בימים האחרונים ולא כלום - לפני שבוע היו כמה ביום שבת אבל לא משהו רציני ..

ובנוסף לפני כמה שבועות פרסו גם את הסיבים האופטים אצלי בבניין ..

התוצאה :

1897374863.png

נחמד לקבל מהירות מלאה סוף סוף בשעה 5 , למרות שהמבחן האמיתי יהיה בשעות הערב ,זה כבר שיפור ממה שהיה קודם ...גם נראה שאין שגיאות ,למרות שאת זה צריך לבדוק בעוד כמה ימים ..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שהוט פותחים ללקוחות שיש להם בעיות איטיות בבדיקת המהירות אצלם באתר הבדיקה פותחים את כל 8 הערוצים.

אין לי מושג אם זה נכון או לא אבל שווה לנסות.

למשל אצלי אני מקבל הכי הרבה 70 מגה לא משנה כמעט באיזה שעה. אני אעשה לתמיכה שלהם צילצול יום חמישי נראה מה אומרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שהוט פותחים ללקוחות שיש להם בעיות איטיות בבדיקת המהירות אצלם באתר הבדיקה פותחים את כל 8 הערוצים.

אין לי מושג אם זה נכון או לא אבל שווה לנסות.

למשל אצלי אני מקבל הכי הרבה 70 מגה לא משנה כמעט באיזה שעה. אני אעשה לתמיכה שלהם צילצול יום חמישי נראה מה אומרים.

מעולם לא פניתי אליהם בנושא, ולא נראה לי שהם מנטרים ספציפית את הבדיקות שלי לאתר שלהם. הם יכולים לעשות בדיקות מעמיקות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...