קניה קבוצתית Diablo 3 - [ההרשמה סגורה] - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית Diablo 3 - [ההרשמה סגורה]

Shmonzi

Recommended Posts

• תגובות 272
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המנהלים מחקו את הדיון שם מסיבות שלטענתם מוצדקות אבל אינם יכולים לחלוק אותן איתנו, אז כל מה שנשאר זה לסמוך עליהם שבאמת הסיבה למחיקת הדיון היא מוצדקת. אני בטוח (או לפחות מקווה) שאם הם לא אומרים לנו יש סיבה טובה לזה.

game.co.uk העלו מחיר ל-35 פאונד, אז כבר תכל'ס עדיף לקנות פשוט key מ-cjs-cdkeys וזהו... אני כבר קיבלתי מהם את ה-key והפעלתי אותו בחשבון ה-battle.net שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

game.co.uk העלו ל-40 פאונד...

האתר היחיד שנשאר זול הוא ozsave.com אבל אין לי יותר מדי מושג לגביהם. *אמורים* להיות אמינים... בכל מקרה מי שמתכוון לקנות בזול שימהר, לפני שגם הם יעלו את המחיר.

כמובן שגם היקרים עדיין יותר זולים מהארץ או קנייה דיגיטלית דרך בליזארד (300 ש"ח!), אבל עכשיו ההפרשים הרבה פחות משמעותיים ונעים בין 20 ל-50 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המנהלים מחקו את הדיון שם מסיבות שלטענתם מוצדקות אבל אינם יכולים לחלוק אותן איתנו, אז כל מה שנשאר זה לסמוך עליהם שבאמת הסיבה למחיקת הדיון היא מוצדקת. אני בטוח (או לפחות מקווה) שאם הם לא אומרים לנו יש סיבה טובה לזה.

game.co.uk העלו מחיר ל-35 פאונד, אז כבר תכל'ס עדיף לקנות פשוט key מ-cjs-cdkeys וזהו... אני כבר קיבלתי מהם את ה-key והפעלתי אותו בחשבון ה-battle.net שלי.

זה עולה שם 45 שזה כ270 ש"ח ואז כבר עדיף לקנות בארץ

אלא אם יש הנחה שאני לא מכיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כולם מעלים מחירים ההודעות בפורום שלי כבר לא עומדות בקצב של העלאת המחירים המטורפת הזו...

כרגע הזול היחיד זה ozsave.com למרות שגם אלה שהעלו מחירים עדיין יותר זולים מלקנות בארץ אם לא חשובה לך הקופסא חסרת הערך ומזהמת הסביבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...