קניה קבוצתית Diablo 3 - [ההרשמה סגורה] - עמוד 17 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית Diablo 3 - [ההרשמה סגורה]

Shmonzi

Recommended Posts

• תגובות 272
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כנראה שיוציאו חבילת הרחבה שתעלה 60$ כל שנה, אז כ5$ לחודש.

יש לך איזה שהיא הוכחה, לינק, משהו?

תתעלם מהשטות הזו. מעבר למחיר ההתחלתי של המוצר עצמו, אין כל עלות נוספת. אם תצא חבילת הרחבה מתישהו (כנראה לא עוד שנה וכנראה לא יותר מאחת אבל כן, מתישהו) ואם תחליט לרכוש אותה (כמובן שאף אחד לא יודע איך היא תתומחר) תצטרך לשלם סכום כסף כלשהו.

כמו כן, יש לך אפשרות לקנות ולמכור חפצים במשחק בכסף אמיתי. כמובן, זה אופציונלי בלבד ולא הכרחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:pissed: מכיוון שהיו ביטולים כולל בהזמנה שלנו של כל מהדורות האספנים למעט ה15 הראשונות, ומכיוון שבליזארד(ולא ארכדיה-שהם כרגיל על הכיפאק ומציעים פיצוי) לא מראה נכונות לתקן את המצב ונמאס לי מהיריקות החוזרות ונשנות שלה על קהל הצרכנים, אז החלטתי שאת המהדורה הרגילה אני לא אקנה. לא הפעם. הם ואקטיביז'ן יכולים לקפוץ לי,אם לא תגיע ההזמנה שלי אני כבר אעדיף לקנות את טורצ'לייט 2 ב1/3 מחיר ובלי צורך בחיבור קבוע וכו'
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבאג מקבלים TSHIRT בשווי 50-70 שקלים כך שיהיו אנשים שבשבילם זה פייר דיל. אני אהיה בארכדיה היום בערב.

גם בארקדיה מקבלים חולצה, והמחיר של המשחק עצמו זול יותר. תמיד הנחתי שבאג זה מקום לאנשים שלא יודעים להשוות מחירים. פעם שאלתי אותם על מקלדת שעולה בKSP 450, בבאג היא הייתה 900. הוא אפילו בדק פעמיים לוודא שזו לא טעות.

בכל מקרה, נקווה שלא יהיה בלגן מטורף היום. אין לי מושג למה צריך שעה וחצי השקה אבל שיהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע לאן נעלם הת'רד הראשי של ההזמנה הקבוצתית שם, הם הודיעו שרק ה15 מקומות הראשונים ברשימת האספנים יקבלו. אתה יכול לבדוק אצל ארכדיה.

עריכה: הבעיה כמובן לא אצל ארכדיה אלא בבליזארד או ביבואנים שלה, היו בעיות גם בחנויות אחרות בארץ שלא באמת יודעות מה קורה,וברשתות בחול כמדומני שגם גייסטופ שסובלות מביטולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...