קניה קבוצתית Diablo 3 - [ההרשמה סגורה] - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית Diablo 3 - [ההרשמה סגורה]

Shmonzi

Recommended Posts

• תגובות 272
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בעד להתנתק מהפורום השני...הם לא רציניים כנראה

אולי לחבור לפורום של במקום הם מזמינים ממדיה גיים אבל אין עדיין מחיר

בתור אחד שמכיר את המנהלים של הפורום האחר ממקום אחר לגמרי... הם רציניים ומאוד, אחרת הם לא היו טורחים לעשות את זה

תאמין לי שלאף אחד מהם לא אכפת באמת המחיר, קונים בכל מחיר (HARDCORE :cool2: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שמכיר את המנהלים של הפורום האחר ממקום אחר לגמרי... הם רציניים ומאוד, אחרת הם לא היו טורחים לעשות את זה

תאמין לי שלאף אחד מהם לא אכפת באמת המחיר, קונים בכל מחיר (HARDCORE :cool2: )

כן זה בדיוק מה שאתה רוצה, אנשים שלא אכפת להם מהמחיר שינהלו מו"מ, גאון הדור פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משלוח מהיר 40 ש"ח, לשיקולך ...

^ יש אופציה של דואר רשום 14 ש״ח

אבל לא נראה לי שיש התחייבות מתי הם ישלחו

הבנתי...

העניין הוא שאני עובר כמעט כל יום קרוב ל-pcgames, והם מוכרים ב-249 ש"ח.

אז מחיר נמוך ב-50 שקל כמעט זה טוב, אבל אם אני מוסיף לזה את המשלוח זה הופך את כל הסיפור ללא כל כך כדאי מבחינתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה יש לאנשים נגד קנייה דיגיטלית :\ אתם באמת שומרים את הקופסא וכל זה?

בטח. אני קונה את כל המשחקים שלי בעותק פיזי. זה המינימום שאני מבקש עבור משהו שאני משלם עליו 200 ש"ח או יותר. כשאין לי מה לעשות אני לפעמים עובר על הקופסאות ונזכר בכל החוויות שהמשחק העניק לי. במיוחד קופסת ה-WoW הראשון, בלי ההרחבות - כ"כ התרגשתי לפתוח אותה בפעם הראשונה, ולגלות שמשחק ה-WC3 האהוב עלי מתעורר לחיים. כל קופסה והזכרון שלה.

לעומת זאת עד לא מזמן הייתי פיראט די מרושע - יש לי מאות משחקים בתור קבצי ISO, וזה פשוט לא זה - הקבצים האלה לא שווים כלום מבחינה רגשית, למרות שיש גם שם משחקים אהובים (כמו אותו WC3). לא מזמן כשהייתי בחנות משחקים נדהמתי לגלות ש-WC3 עדיין נמכר, ואם היה לי קצת יותר כסף הייתי קונה אותו בלי לחשוב פעמיים. לעומת זאת לדעת שהוא נמכר באתר של בליז - ממש לא אכפת לי, כבר יש לי אותו בתור קובץ.

בטח תגידו שלשלם לחברה שפיתחה את המשחק יותר חשוב מפיסת פלסטיק, אבל בשבילי הערך הסנטימנטלי של חפץ פיזי שמכיל את המשחק יותר חשוב מטיפת כסף באוקיינוס של חברה מיליארדרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח תגידו שלשלם לחברה שפיתחה את המשחק יותר חשוב מפיסת פלסטיק, אבל בשבילי הערך הסנטימנטלי של חפץ פיזי שמכיל את המשחק יותר חשוב מטיפת כסף באוקיינוס של חברה מיליארדרית.

:kopfpatsch:

נראה לי שהגדרת מחדש את מושג החומרניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...