מה באמת ההבדל בין DELL ל LENOVO - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה באמת ההבדל בין DELL ל LENOVO

civic_ex

Recommended Posts

בקיצור יש מחשב שך ב4000 שח ומחשב של ב2700 ש"ח אותו מפרט, מה לקנות.?

עוד שאלה מפגרת לאוסף.

כל הדיון מסבירים לך כאן שמחשב לא משווים רק לפי מפרט ולא רק לפי שם של חברה, ואתה בשלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אבסר לך את זה בצורה עממית יש לי לנובו G550 עם כל התוספות האפשריות (8 ג'יגה ראם,כרטיס מסך חזק,וכו') ועדיין שאני משחק בdell של אח שלי שהוא בעל מפרט פחות טוב אני מרגיש יותר כיף עם המחשב שלו(מבחינת עיצוב ופיצ'רים מיוחדים כמו DOCK וכדומה)

נ.ב ;)

ותבדוק את זמן הסוללה בעיקר במחשב שאתה רוצה כי הם מחשיבים אותו כשהוא על הבהירות הנמוכה ביותר!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא באמת רוצה לקנות מחשב, אני רק רוצה להבין למה הDELL יותר יקרים, כל אחד אומר משהו אחר, אני רוצה לדעת סיבה הגיונית וזהו

הבנתי. כלומר מדובר בשאלה במישור האקדמי בלבד.

אז לגבי המחשבים בקישורים שפרסמת, מדובר קודם כל במפרטים שונים. בנוסף, מדובר בסדרות שונות של מחשבים שמיועדות לקהלים שונים. הלנובו הוא מסדרת essential שזו הסדרה הפשוטה ביותר שלהם (למרות שרשום שם ideapad זה לא נכון ואפשר לראות את זה באתר שלהם). כל דגמי g550, g570 הם הדגמים הפשוטים יותר. אני לא אומר שהם מחשבים טובים או גרועים. הם מיועדים לקהל יעד מסוים וצריך לדעת את זה ולקחת זאת בחשבון.

ה- הוא מסדרת vostro, שזו סדרה יקרה יותר של שמיועדת למשתמש ה"עסקי" (או ה"חצי עסקי" או מה שזה לא יהיה). בדר"כ זה אומר איכות בניה טובה יותר, ארגונומיה ודגש על פרטים, יותר אחריות וכו'.

אלה הם פחות או יותר ההבדלים בין שני המחשבים שהבאת בקישורים.

אני אביא דוגמא מתחום הרכב שהראת בו התעניינות.

טענת שרכב גרמני טוב יותר מרכבים אחרים.

זו כמובן שטות מוחלטת.

ניקח לדוגמא מסוג מרצדס s קלאס. לדעת רבים זה נפלא והם היו שמחים לקבל אחד כזה מתנה.

נשווה את זה לרכב של טויוטה. האם ניתן לקחת את הקורולה הישנה שלי ולהסיק שטויוטה פחות טובים ממרצדס? ודאי שלא. מדוע? כי מדובר בשני רכבים שמיועדים לקהלי יעד שונים. אחד למלייאנים והשני לתפרנים שקונים משומש.

אם כך, איזה דגם של טויוטה מקביל ל-s קלאס? נוכל לבחור למשל לקסוס כלשהו (אני לא יודע איזה הכי יוקרתי וגם לא כ"כ מעניין אותי. כאן יכולות לבוא לידי ביטוי ידיעותיך בתחום הרכב ואולי תגלה לנו מה התשובה).

לסיכום, להסיק משני דגמים אקראיים מסקנה כלשהי לגבי שתי חברות גדולות שמייצרות מגוון רחב של מוצרים זה לא רעיון חכם כל כך. מסקנה כמו "דל יותר יקרים מלנובו" או להיפך ודאי שלא ניתן להסיק.

מקווה שהייתי מספיק ברור. בכל מקרה בלתי אפשרי להתעכב על זה יותר כרגע אז אם משהו לא ברור אתה מוזמן לשעות הקבלה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית הייתה התבלטות בין macbook air ל thinkpad x220 tablet [יש עוד רבים בתחום ה UB אך אלה היו בעיני הבולטים ] מלבד

סוני VAIO Z, בסוף לקחת את הלינובו .

אני אוכל להגיד שראיתי ועבדתי עם macbook , vostro ואחרים ובאמת לוקח באיכות הבניה ונוחות המקשים למרות ב MB הוא מדהים בצורה יוצאת דופן .

המחשב שלי אישית נקנה בחו"ל הייתי מוכל להתפשר עם חומרה [i7sb M +ssd] זה לא מפציץ להשקעה של 5200 שקל בחו"ל אך איכות הבניה של המוצר מכסה על זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...