חוות הדעת שלכם על מערכות שנקנו בעזרת הפורום - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות הדעת שלכם על מערכות שנקנו בעזרת הפורום

yotam.m

Recommended Posts

הרכבתי את המפרט הבא: נקנה ב- 25.11.2015   mobo: Gigabyte GA-Z170X-Gaming 7     cpu: Intel i7-6700K    ram: Samsung 32GB 2133Mhz.                  display card: Gigabyte GTX970 G1 GAMING          HD:Samsung SSD EVO 850 250GB                 LG DVDRW X24 SATA     Fractal Design Define R5 Black   Fractal Design Water Cooling Kelvin S36     FSP Aurum PRO 1000W     screen: u2414h 1920*1080

המפרט שהורכב לאחר קריאה מרובה בפורום (והמון סרטונים ביוטיוב) עובד שקט מאוד עם שמונה מאווררים במארז.

חוויית הקנייה ב-TMS הייתה בעייתית משהו אבל אני חייב לציין שקיבלתי פיצוי הוגן לחלוטין כך שבהחלט אשמח לקנות אצלם שוב.

קירור המים לא מצליח להיכנס במארז באופן מלא במגבלות של קיום צורב וספק כח בתחתית המארז כך שהוא נתפס לגג המארז עם אזיקונים והורכבו עליו רק שני מאווררים במקום שלושה. בכל מקרה הקירור עובד מצוין ואולי יום אחד אחליף למארז גדול יותר.

אני מודע לכך שלא הייתה הסכמה בפורום לגבי המפרט אבל היו דברים שהתעקשתי עליהם (כמו 32GB למרות שאין צורך בכך היום, בטח למטרות משחקים) ואם צדקתי או לא הזמן יגיד את שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רציתי לספר קצת על המחשב שקניתי לאחר התייעצות פה בפורום. הת'רד הרלוונטי:

המחשב שנקנה בסוף היה בתקציב של 5200, עם:

מעבד:  - * מבצע * - Quad Core i5 6500 Skylake 3.2Ghz S1151 
לוח אם:  - Gigabyte GA-H170-D3H (DDR4) S1151 
זכרון:  - * מבצע * - 16G (2x8G) Kingston HyperX FURY DDR4 2133Mhz CL14 
כרטיס מסך:  - * מבצע * - GeForce Gigabyte GTX970 G1 Gaming 1178Mhz 4G DDR5 
דיסק קשיח:  - * מבצע * - SSD Samsung 850 EVO 250GB SATA III 
דיסק קשיח:  - Seagate 2T 3.5' Sata3 Barracuda 3 Years Warranty 
באנדל (מארז + ספק):  - GX500 Window + FSP Raider 650W 80+ Silver BUNDLE 
קירור אוויר למעבד:  - * * - Zalman Performa CNPS5X 

המחשב נקנה ב STARTPC, שהיו מאוד מקצועיים כבר בשלב ההזמנה של המחשב ולאורך כל הדרך. המחשב הורכב תוך יומיים (הוזמן בשישי, היה מוכן בשני אחר הצהריים). היה לי קצת בעיות עם ההתקנה (הצ'יפסט לא מסתדר עם WIN7, בסוף שידרגתי ל WIN10) וגם שם STARTPC עזרו לי להבין מה הבעיה.

המחשב עצמו מעולה, מאוד שקט ומריץ כל מה שניסיתי ללא שום בעיה. כונן עם מערכת ההפעלה זה אכן חובה, ואני ממליץ לכל מי שמרכיב מחשב לא לוותר על זה בשום מחיר. עוד לא איתגרתי באמת את הכרטיס מסך אבל גם זה יקרה בקרוב אני מקווה. סה"כ מאוד מרוצה מהמחשב.

אז שוב תודה כל מי שעזר בדיון, @E71 @Monsi @Roy.T והאנשים ב STARTPC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

מפרט שהורכב: 

נרכש בכ9,393 ש"ח.

מעבד - Quad i7 6700K 4.0Ghz S1151
לוח אם - MSI Z170A KRAIT S1151
זכרון - 16GB (2x8GB) Hynix 2133Mhz
כרטיס מסך -  Gigabyte GTX980Ti 1216Mhz 6G DDR5
דיסק קשיח -  Seagate 2T 3.5'' Sata3 Barracuda 3 Years Warranty

דיסק קשיח - SSD 850 EVO 250GB SATA III
כונן אופטי - Samsung -RW X24 SH-224DB/BEBE
מארז -  Fractal Design Define R5 Titanium with window
ספק כוח - 750W 80+ Gold RM750
קירור מים למעבד - Hydro H110i GTX Extreme
מקלדות גיימינג וסטים: 290 - Rapoo VPro V100 Black Keyboard + Mouse

נקנה מ-startpc  בתאריך 3/3/16 ביום חמישי, הגעתי לחנות המרכזית בנתניה אודים עם חבר טוב שלי שם קיבלתי קבלת פנים יפה מהמוכר שהיה נורא שירותי ומאוד בגובה העיניים , הבין שהגעתי עם מפרט מוכן, אפילו לפני שהצעתי אותו הוא הרכיב לי אחד נורא דומה לשלי. ככה לאט לאט במשך שעתיים שבו הוא עונה על כל שאלותיי שהציקו לי , גם לגבי איזה לקחת מים או אוויר , באתי עם גישה של נוקוטאה שהוא שקט מאוד כפי שידוע ועושה את העבודה אך המוכר היה מוכן להראות לי את ההבדלים במחשב אחר שכבר בנוי ואכן מים הוא מאוד שקט עם תוכנה ששולטת על מהירות הסיבובים אם זה מפריע הרעש ( לא שיש כל כך ). הרכבתי מחשב דומה באייבורי וקי אס פי , והמחירים אפילו לא היו קרובים וששאלתי אם אפשר לעשות במשהו לגבי המחיר הגיבו אליי באדישות , אך כאן מנהל החנות ראה שמדובר בקנייה גדולה והשתדל לעשות הרבה כדי לתת לי הנחה שתספק אותי ובאמת הביאו לי הנחה יפה כמו שצריך לצפות מחנות מחשבים ושעוד מדובר בקנייה גדולה של רכיבים כאלה ! 
הזמנתי את המחשב ביום חמישי , והוא היה מוכן יום למחרת ( שישי ) ! קיבלתי שיחה מהחברה אם אני רוצה להגיע לקחת או שיביאו לי ביום שני בחרתי שיביאו לי את המוצר. 
המוצר הגיע בלי בעיות כלל. המחשב עובד מעולה בלי בעיות ומפעיל את כל המשחקים על  2560x1440  בהגדרות אולטרה 100-85FPSפחות או יותר. ( תלוי כמובן במשחק )

לאחר מכן התקשרו מהחברה לשאול אם הכל היה בסדר , לוודא שהכל כמו שצריך ושאני שבע רצון.

חווית הקנייה הייתה מעולה, עשו לי הנחה הסבירו לו כמו שצריך לא הייתי צריך לחכות בכלל לתור , היו סבלניים איתי , עשו לי משלוח עד הבית.

אני באמת מציע לכל מי שחושב לקנות מפרט בכלל בכללי בארץ, לא להתלבט ולקנות בstartpc. באופן אובייקטיבי המחירים נורא משתלמים יחסית למקומות אחרים והשירות ברמה אחרת לגמרי.

אני באופן אישי ייקנה רק מהם.  

תודה רבה לעוזרים בפורום שכיוונו אותי , תודה ענקית לRoy.T

תמונות:

12084183_10204839350218154_2106456975_n.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
מיקום הרכישה ראשוני: KSP ש"ח 22195 כולל מסך .לא רכשתי. 
מיקום הרכישה שני: ביצעתי הזמנה ממושב אודים ובאתי לקחת שהיה מוכן זה היה מStartPC חנות פצצה באמת אין מילים  תוך יומיים בנו לי תמחשב . 
מחיר המפרט בעת רכישה מStartPC: המחיר ש"ח 16250,ונתנו לי כמה דברים מתנה. מהKSP מחיר 16745 ש"ח תכף אני יעלה תמפרט תהיו בהלם 
האם קיבלת המלצה על מפרט מהפורום : כן פורום fxp בעת רכישתי מKSP שכבר קניתי תמחשב העלתי למפרט לפורום ואיזה גבר אחד אמר לי שיש את אותו מחשב כולל מסך ב18800
ישר בדקתי 
חוות דעת על המחשב בעת שימוש : באמת מחשב פצצה מרוצה ממנו ממש , הוא מריץ לי הכל מפרט באמת חיה . 
המפרט המלא של המחשב :בסטארט מחשבים
Quad i7 6700K 4.0Ghz S1151  מעבד
Asus MAXIMUS VIII HERO S1151 לוח אם
 16G (2x8G) Kingston HyperX FURY 2400Mhz CL15 זכרון
GeForce Gigabyte GTX980Ti EXTREME 1216Mhz 6G פלוס 2 כרטיס מסך
Samsung 512GB 950 PRO M.2 PCI-E X4 דיסק קשיח
Seagate 2T 3.5'' Sata3 Barracuda 3 Years Warrantyדיסק קשיח
LG -RW X24 GH24SCO כונן אופטי
Corsair Graphite 780T Black מארז
Seasonic X-Series 1050W GOLD Modular ספק כוח
Corsair Hydro H110i GTX מים למעבד
Logitech Hyperion Fury FPS G402 עכבר
corsair strafe mechanical keyboard מקלדת
מחיר סופי :16250
המפרט המלא של המחשב :KSP
Quad i7 6700K 4.0Ghz S1151  מעבד
Asus MAXIMUS VIII GENE S1151 לוח אם
Noctua NH-D15S אוויר למעבד
16G (2x8G) Kingston HyperX FURY 2400Mhz CL15 זכרון
asus ti strix oc פלוס 2 כרטיס מסך
Samsung 512GB 950 PRO M.2 דיסק קשיח 
WD Caviar Black 2TB 5 Years Warranty דיסק קשיח

Samsung DVD-RW X24 SH-224DB/BEBE כונן אופטי 
Seasonic X-Series 1050W GOLD Modularספר קוח
Corsair 500R Carbide Black מארז
logitech keyboard g103 מקלדת
logitech optical gaming mouse g300 עכבר
מחיר סופי :16745 מזומן

דבר ראשוני 
שהגעתי לKSP קבל אותי דוד בחור טוב בנה לי תמחשב הזה אבל המחיר היה גדול למוצרים בינוניים 
הייתי מרוצה המחשב ככה ככה שילמתי ביום שישי 10 אחוז במוצש העלתי את המפרט לKSP
בחור אחד רשם לי שיש אתר בשם סאטאט מחשבים ששמה יותר זול  
אז ביום ראשון ישר ביטלתי את KSP ושילמתי 400 ש"ח דמי ביטול 

ביום שני נסעתי לסטארט מחשבים ושמה קבל אותי אחד גבר גבר מישל בנדאם  מדהים ישר ישבנו בנינו לי תמחשב 
תוך יומיים כבר המחשב נבנה יום רביעי על הבוקר נסעתי בקיבלתי אותווו אני ממש שמח מהמחשב ברמה עולמית מטורפת
מישל וטום שחקתם אותה ממש תודה לסטארט מחשבים אין כמוכםםם!!!

בלי שום קשר לכאן גם קניתי מסך של דגם pg279q מחיר 5450 מהKSP רציתי לפחות שיורידו לי תדמי ביטול אבל לעשו 

בכל מקווה אני בעננים ממש כיף לא נורמלי שוב תודה מישל!!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...