חוות הדעת שלכם על מערכות שנקנו בעזרת הפורום - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות הדעת שלכם על מערכות שנקנו בעזרת הפורום

yotam.m

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 2 חודשים מאוחר יותר...

אני קניתי לא מזמן מערכת חדשה ואני רוצה חוות דעת עליה בבקשה

intel i5 4570 3.2ghz haswell 6mb l3 cache s1150

scythe katana 4 cpu

gigabyte ga-z87-hd3 lga1150.intel z87

g.skill ares 2x4gb 1600mhz pc3

gigabyte gtx 650 ti oc 2gb

wdc blue 1tb

corasair vs550w series active pfc 12cm

sharkoon rex value black atx

מחיר החבילה 3500 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחשב שזו ההודעה הראשונה שלך אני מניח שלא קנית את המערכת הזו בעזרת חברי הפורום, אני מניח

שאם היית עושה זאת המפרט היה שונה בחלקו. אבל זה לא משנה, קנית אז קנית. השירשור מיועד לאלו

שקנו מערכת בעזרת חברי הפורום ונותנים את חוות הדעת שלהם על מה שקיבלו בהתאם לדרישות שלהם, כך שאין טעם

לזרוק מפרטים בלי שנדע דבר על השימושים והדרישות והסיבה לבחירת הרכיבים ולבקש חוות דעת של אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

לאחרונה קניתי מחשב/שרת מדיה ביתי, לאחר התייעצות בפורום (קישור לדיון).

אני מאוד מרוצה מהתוצאה ומצפה שהמחשב ישרת אותי נאמנה שנים רבות.

תודה ל- Roy.T שהיה התורם העיקרי לאשכול.

להלן המפרט שנרכש:

• מעבד: Intel i5 4570 3.2Ghz BOX
  • לוח אם: Gigabyte GA-H87-D3H
  • מארז: באנדל - Fractal Design Define R4 + FSP RAIDER 650W
  • זיכרון: 8GB 1600Mhz 1.5V CL11
  • קשיח למחשב שולחני: Seagate Barracuda 7200.14 2TB SATA3
  • כונן אופטי: LG -RW x22 Dual Layer Sata Black

שינויים וסטייה מההמלצות:

• לקחתי את המארז בצבע לבן והחלפתי ביוזמתי את הספק ל- Seasonic M12II-520: ללא כרטיס מסך לא ראיתי צורך בספק כ"כ חזק; הבנתי כי גם הספק "החלש יותר" אמור להספיק לכרטיס מסך עתידי מהסוג שעומד בתקציב עד 1,500 ש"ח; יש לי "פטיש" לסיסוניק והבנתי כי דגם זה דומה כמעט בהכל ל- S12II-520 שקיבל ביקורות טובות מאוד.
  • לקחתי קירור שקט למעבד, Scythe JAPAN GRAND KAMA CROSS: למרות שלא יהיה OC, אני צופה שהוא יעבוד בעומס מלא פרקי זמן ארוכים, ושמירה על טמפ' נמוכות תו"כ שמירה על שקט חשובים לי. העדפתי את הדגם הספיציפי בגלל הביקורות הטובות שקיבל על שקט מופתי ובגלל היותו top-down blower (ללא OC לא ראיתי צורך בקירור tower שעולה עליו בביצועים אבל עשוי לייצר יותר רעש).
  • הוספתי מאוורר 140MM בחזית: כדי "לפצות" על מגבלת כניסת האוויר מהחזית עליה דיווח אחד המשתמשים בפורום; כדי שאוכל להפעיל את כל המאווררים במהירות בינונית או נמוכה גם בעומס מלא; כדי לייצר לחץ אוויר חיובי בתוך המארז; וכדי לאפשר לי להפעיל גם 4 דיסקים מכאניים של 7,200 סל"ד ללא דאגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

קניתי לפני כמעט חודש מחשב לגיימינג כבד אחרי התייעצות כאן בפורום, המענה היה מהיר ומקצועי, ולמרות שניג'סתי קצת עם שאלות נענתי באדיבות וסבלנות. אני מאוד מרוצה כמובן מהמחשב. המפרט שהלכתי עליו:

מעבד:

Intel i5-4670k 3.4GHz

לוח אם:

Gigabyte Z87-DS3H

זכרונות:

G.Skill 4GBX2 1600MHz

קירור למעבד:

ARCTIC Alpine 11 PLUS

כרטיס מסך:

Gigabyte gtx 780 OC 3GB

ספק כח:

Antec HCG 620W Modular

SSD:

Samsung 840 EVO 120GB

כונן קשיח:

Seagate Barracuda 2TB

מארז:

Antec P280 Black

כונן אופטי:

משהו ב80 שקל של לא זוכר בדיוק

המארז בא עם 3 מאווררים TwoCool 120mm, והוספתי אליהם עוד 4 מאווררים TriCool 120mm.

כל זה יצא באזור ה 5300 שקל.

הקישור לדיון

תמונה:

cgy5.th.jpg

המחשב מצויין, את המשחקים הכי כבדים (BF4,Crysis3, Infinite, ודומים) המחשב מריץ על ULTRA עם פילטרים ממוקסמים ב60-70FPS במינימום(המסך FHD). טמפרטורות הCPU והGPU במאמץ מצויינות, המחשב מהיר וחלק. רק נקווה שייתן לי שקט לאיזה שנתיים שלוש.

תודה עיקרית למשתמש smalul שגם הודתי לו באופן אישי, כל תשובה שלו זה כמו מאמר:) סרטונים, טבלאות,קישורים,, ומה לא. נהנתי ולמדתי מהמענה המקצועי שלו.

תודה גם ל idanmal שעזר לי מאוד גם עם מענה מצויין, וגם עזרו - ABL,YairZ,yz101

הפורום הזה לדעתי בהחלט משאיר אבק למתחריו בתחומו, נהניתי מאוד מהעזרה וגם נראה לי אני אשאר כאן לתקופה הקרובה לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ההודעה שלי תהיה קצת חריגה אבל מקווה שתבינו :)

אני בימים אלה רוצה לקנות מחשב חדש והעלתי לכאן דיון כבר, אני עדיין קורא ומתלבט.

אני רוצה דווקא לציין את המחשב הקודם שקניתי בזכות הפורום! קניתי אותו בסוף 2008 והוא החזיק עד היום בכבוד.

יאמר לזכותו שהוא עדיין מריץ את רוב המשחקים והוא סבבה, אבל הוא מתחיל להחנק. אבל ממש תודה על ההמלצה.

Arctic-Cooling AF Fan 120 Exhaust/Intake - PWM

LG -RW GH22 x20 DUAL LAYER (black) ATA - bulk

COOLERMASTER (CM-690) 690

WD 500GB-16MB AAKS - 7200RPM S-ATA II

Intel 2 QUAD Q9300 - 2.5 GHz - 6MB cache - LGA775 - BOX

Enermax Modu82+ Series (EMD525AWT) 525W

GIGABYTE GA-EP43-DS3L (P43) - ATX

Arctic-Cooling Accelero TWIN TURBO

GIGABYTE 4870 1024MB - RETAIL

Thermaltake BigTyp 120 VX - heatpipe CPU cooler

DELL 24" 2408WFP HC Ultrasharp Black

G.SKILL 4096MB (2GBx2) DUAL CHANNEL 800MHZ CL4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שלום רב,

ביום חמישי רכשתי מחשב מפלונטר בעזרת הפורום ועם אקסטרא עזרה מ idanmal

בגלל שאני מחליף מחשב פעם בחמש שנים, היה חשוב לי מחשב חזק ושקט שייתן לי תשובה במשחקים וגם בתוכנות שאני עובד איתם מידי פעם.

המפרט שנרכש בסוף

i7-4790 Quad core CPU - LGA1150 - 3.6 GHz - 8MB cache - 22nm - 84W TDP - Integrated HD Graphics 4600 at 1200MHz - Haswel

GA-H97-D3H - Gigabyte

S12G-650 - Seasonic

WN7-00614 - Microsoft - Windows8.1 64Bit English with DVD - OEM...

GH24NSB0 - LG - x24 DVD-RW Drive with M-DISC™ Support - Burns DVD+R/-R discs at 24x speed - SATA interface - Black...

UCACO-FI11001-CSA01 - - Freezer i11...

DWA-548 - D-Link - PCIe x1 - 300Mbps Wireless 802.11b/g/n...

NANOXIA - Deep Silence 1 Dark Black NPS...

Seagate - 1TB - 3.5 inch - SATA3 6Gb/s - 7200rpm - 64MB Cache - Barracuda 7200.14 series

Samsung - 250GB Samsung 840 EVO 2.5 inch SATA3 6GB - 7mm - 540/520 MB/s

GV-R929OC-4GDnu - Gigabyte - Radeon R9 290 GPU -4GB 512 bit memory - PCIe

רכשתי גם ,מגירה חיצונית לדיסקים וסט מקלדת אלחוטית

הערות למפרט:

המעבד שודרג, החלטתי להשקיע יותר כי אין בעיה תקציבית כנל לגבי לוח האם והספק.

הארד דיסק של טרה מספיק לי, בישן היה לי חצי טרה והכי הרבה שהוא היה מלא זה חצי.

המחשב בפועל:

המחשב פשוט טס ולא ייאמן כמה הוא שקט, פשוט לא שומעים אותו שזה מדהים. זה כאילו הוא לא דלוק. המארז גדול ואיכותי ושווה כל שקל.

המשחק הראשון שקניתי לחנוך את המחשב הוא WATCH DOGS והוא לא מגמגם בכלל בהגדרות הכי גבוהות שלו ואני ממש מרוצה.

ווינדוס 8.1 נהדרת במיוחד אחרי שמתקינים CLASIC SHELL

הפורום:

HWZONE זה פורום החומרה הכי טוב בישראל. העזרה שאנשים נותנים כאן נהדרת עם המון תמיכה והסברים.

אנשים כמו עידן עושים כיף להיות ישראלי.

החנות:

הרבה בפורום המליצו לי על פלונטר, אני רגיל לרכוש בחנויות אחרות. כי בפלונטר לא ביקרתי כבר עשור אני חושב.

המחשב הוזמן ביום חמישי וכבר בשני הוא היה אצלי!. הכל הגיע ארוז עם החלקים המקוריים והמחשב הורכב בצורה נקיה ויפה.

הם זמינים כל הזמן ואפשר לשגע אותם בשאלות בפייסבוק, בקיצור נכון לעכשיו הפתעה ממש נעימה ואני יודע מהיכן ארכוש את המחשב שלי בפעם הבאה.

תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הגעתי לפורום הזה מהמלצה של פורום אחר ואני ממש לא מצטער. אחרי שביקשת עזרה למפרט קיבלתי תשובה תוך מספר שעות (!!!), התשובה הייתה קצרה עיניינית ומקצועית. אחרי שקראתי מספר דיונים בפורום הבנתי שהאנשים פה הם רציניים אז החלטתי ללכת על המפרט בעיניים עצומות. המחשב הגיע היום וחוץ משינוי קטן כל שאר הרכיבים באו מהמפרט שהוצא כאן. אני רוצה להודות לבחור\ה שענו לי ולברך את בעלי הפורום והחברים שעושים אותו לכזה מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...