קניתי מארהב את הטאבלט החדש של סמסונג Samsung Series 7 Slate PC - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי מארהב את הטאבלט החדש של סמסונג Samsung Series 7 Slate PC

cosmix77

Recommended Posts

אשמח לקבל את חוות דעתכם על המכשיר ספציפי ועל הרעיון של טאבלטים (וגם מחשבים מבוססי מגע) שמערכת ההפעלה שלהם היא וינדוז.

אני קניתי ממישהו שהביא מחו"ל (חדש) אץ ה-VIEWSONIC VPAD 10 המצויין ובזמנו גם רציתי את ה-7 אבל הוא עוד לא שווק.

הוא עלה פחות מרבע מחיר (מעבד חד ליבתי) אבל עדיין מריץ WIN7 32BIT בלי בעיה עם 2G .

אמנם WIN7 לא הכי מותאמת למגע אבל עדיין השימוש מצויין ונוח והוא הרבה יותר שימושי מכל הטאבלטים הנוצצים מבוססי האנדרואיד - ודאי במחיר הזה.

הריצו עליו בהצלחה WIN8 RC שמותאמת הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא קיבלתי את המחשב אז אינני יכול לספק רשמים בנתיים. המחשב נקנה ביום רביעי האחרון ואני אמור לקבל אותו בסוף השבוע הזה או בתחילת השבוע הבא וכשאקבל אותו אעלה רשמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שאם אני אבחר בדרך החוקית ואצטרך לשדרג את גרסת החלנות מגרסת pro לגרסת ultimate כדי שהמכשיר יתמוך בעברית אני אצטרך לשלם בערך 700 שח. אני אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי מה האפשרויות האחרות שלי, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הבטחתי לשתף בבהתרשמות שלי מהמכשיר אז ככה, אתמול בבוקר קיבלתי אותו ללא המקלדת בלוטוס כרגע שמתעכבת אבל עם תחנת העגינה ואחרי ששיחקתי בו מעט והגדרתי אותו בהתאם לצרכים שלי (עוד לא שידרגתי בנתיים לאנלימטד והוספתי מקלדת עברית בווינדוז) אני יכול להגיד שזהו אחד המכשירים הכי מרשימים שהיו לי, קל מאוד, דק מאוד, הבטריה מחזיקה 4 שעות וחצי של עבודה רצופה על כמה תכניות במקביל בתוכנית של מקסימום ביצוע ו6 שעות על תוכנית חסכונית יותר. המכשיר נדלק במהירות מטורפת ממצב כבוי לחלוטין (15 שניות), בטח בהשוואה לאייפד שלי. מגיב נעים וחלק, מסך מרשים ותצוגה יפה מלאת צבעים ובהירה. מולטי טאסטינג אמיתי , המון מחוות מגע ואפשרות להגדיר אותן, 8 נקודות מגע בו זמנית. המקלדת נוחה מאוד מקלדת המגע הכי נוחה שאני נתקלתי בה עד היום ואפשר לשחק בגודל שלה ולהתאים בהתאם לנוחיות. מה שלא כל כך אהבתי במכשיר זה את ממשק הוויז שסמסונג הוסיפו אם זה לא יתפתח והאפשרויות לא יהיו מוגבלות כמו שהן כרגע הוא ישאר מיותר ואני אשקול להסיר אותו אם יהיה אפשר והמכשיר לא מגיב הכי חלק בעולם כשאתה מסובב אותו לוקח קצת זמן לחלון להסתובב. חוץ מזה הוא חזק מהיר ומרשים מכל ששיחקתי בו עד עכשיו ולדעתי זה כולל גם את האייפד החדש שהוכרז אמש. עכשיו אני מוריד אליו כרגע את ווינדוז 8 בטא כדי להתרשם. לסכום מכשיר מעולה מומלץ בחום למי ששוקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...