INTEL SSD 520 החדשים - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

INTEL SSD 520 החדשים

ksn1981

Recommended Posts

שלום,

ככל שחפרתי, ככל שנרתעתי.. עכשיו אני לא יכול להתאפק יותר.. אני רוצה SSD..

בדיוק יצאו החדשים של אינטל.. חדשים חדשים, אבל עם ביקורות שדי הרשימו אותי.. וכן אני מודה שהשם "אינטל" גורם לי נחת במיוחד בתחום כה "בעייתי"!

ה-60GB יחנוק אותי, ה- 120GB יהיה בסדר, אבל ל-180GB יש ביצועים עדיפים (כנראה בלא מעט!)

הנה השוואת הגרסאות..

מזמין את ה-180GB.. לשנות? מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני קניתי לפני שבוע בערך sdd של m4 בנפח 128 ג'יגה, עלה לי 850 שקל.

ההתרשמות שלי מ- מעבר למבחני ביצועים:

שקט מוחלט (אני קצת פסיכי בעניין השקט),

המערכת עולה ממש מהר, מיד לאחר הלוגו של וינדוס,

תגובות מאוד מהירות וחלקות בפתיחת תוכנות מיד לאחר הפעלת המחשב,

התקנת תוכנות למשל מאוד מהירה,

באופן כללי המחשב עובד באופן חלק ונעים.

מה שאני רושם זה אולי סובייקטיבי ולא מדד ביצועי כלשהו, אבל אני ממש מרוצה.

התקנה של וינדוס + דרייברים + 2010 + 2 משחקים + כמה תוכנות קטנות תופסת אצלי 40 ג'יגה. נשאר לי נפח עבודה של כ- 80 ג'יגה.

180 ג'יגה לדעתי נורא יקר ועבורי לא משתלם. ה-80 ג'יגה שנשארו מספיקים לי לעבודה שוטפת, וקבצים שלא נמצאים בשימוש תדיר אני מעביר לכונן הקשיח הנוסף.

אבל אם אתה מוכן להוציא את הסכום הזה אז תהנה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות..

כמסקנה מלא מעט חפירות בנושא ה-SSDs, אני די מסכים עם זה שה-m4 מומלץ, גם בגלל מחירו, אפילו בארץ, ואפילו כשעלה יותר בכ-100ש"ח.. למעשה עד שהגעתי למסקנה שאני קונה אותו, זה היה הזמן +- של ה-SSDs מהדור הבא.. אז התאפקתי..

בזמנו, פתחתי ת'רד "רציני" בעניין (S S D - "המדריך החסר"), ובאותה המידה שהצלחתי (בעזרתכם) לרכז שם המון מידע, כך גם הגעתי למסקנה שלא כך אני רוצה את ה- שלי!

אם במשך שנה לא הצלחתי לקנות שכל כך רציתי אחד כזה, והכסף לא היה מה שהחזיק אותי מלעשות זאת, אז כנראה ש-"ביטחון" זה משהו שאין לי מנוס מלשלם עליו יותר!

חיכיתי לשילוב יותר מוצלח בין חומרה לתוכנה.. וכנראה (די מקווה) שזה השתלם לי לחכות ל-Intel_520_SSD..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שה Intel_520_SSD משתלם.

בנפח 120GB הוא עולה 1180 ש"ח קרוב ל 40% יותר מ M4

מה עוד שב-M4 זה 128GB.. אבל כנראה שה- 40% יצטמצמו אחרי המחירים ההתחלתיים של ה-520..

התוספת הזו היא משהו שנותן לי את הרגשת הביטחון שרבים יגידו שהיא מיותרת, הרגשה שלא הצלחתי לבטל במשך יותר משנה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עוד שב-M4 זה 128GB.. אבל כנראה שה- 40% יצטמצמו אחרי המחירים ההתחלתיים של ה-520..

התוספת הזו היא משהו שנותן לי את הרגשת הביטחון שרבים יגידו שהיא מיותרת, הרגשה שלא הצלחתי לבטל במשך יותר משנה!

על איזו תחושת ביטחון אתה מדבר? הM4 כבר הוכיח את עצמו ונחשב לSSD בין הכי אמינים שיש אם לא הכי אמין, וSSD חדש שרק יצא לשוק ועוד מבוסס על בקר SANDFORCE, נותן לך תחושת ביטחון רק בגלל שרשום עליו אינטל? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב ש 128GB מול 120GB הו הבדל בשיטת חישוב 1K=1024 או 1K=1000

128GB=128000000000Bytes

119.21GB = 128000000000/1024/1024/1024

אלא אם כן זו ממש תוספת פיזית

כן אתה צודק, מה שמקבלים בפועל זה 119 ג'יגה ועוד קצת.

בכונן 120 ג'יגה של מקבלים 120 בפועל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...