מעבר ל VDSL. יש טעם להתעקש על ה D-link? - עמוד 5 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבר ל VDSL. יש טעם להתעקש על ה D-link?

Charybdis

Recommended Posts

אני רק רוצה לוודא, אתה עכשיו עם הנטגיר בהתחלה הפינגים שפרסמת היו בלי 9-10ms) RATE ADAPTIVE) , עכשיו ביקשת שיעבירו אותך לזה והם 6-7?

אם ככה כנראה שבאמת אין סיבה להעדיף את הD LINK...

מישהו פה מהמומחים יכול להסביר איפה נעלם ההבדל הגדול עליו דיברו?

תודה :xyxthumbs:

כן. עכשיו ב12:39 אני מקבל עם הRATE ADAPTIVE

6MS לספקית.

עכשיו הרצתי בדיקה נוספת של SMOOTHPING.

frankfurt01

55 ms

london01

59 ms

newyork03

129 ms

newyork04

131 ms

newyork05

134 ms

newyork06

132 ms

paris02

66 ms

paris03

66 ms

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואו חברים - כל הכבוד על השרשור, המון המון מידע מעניין.

אני כרגע על 2.5 ורוצה לשדרג ל 20 במסגרת המבצע של בזק (בתשתית); ואני חושש באמת שהנתב שאני אקבל יהיה ממש חרא (Netgear).

אני מתכוון להשתמש ב Linksys-WRT160nv3 עם DD-WRT כאשר הראוטר שאני אקבל מנז"ק יעבוד ב Bridge mode; האם בתצורה כזו יש הבדל גדול בין ה D-Link ל NetGear ? האם שווה להתעקש עליו? נראה לי שזה הולך להיות לא פשוט....

האם מישהו פה עובד במצב הזה עם ה VVG2000 ? האם יש במצב הזה הבל בין ה DLink ל NetGear

שאלה נוספת, האם ב VVG2000 יש ממשק עדכון Firmware, והיכן ניתן להשיג גרסאות בינאריות של הקבצים שנמצאים פה [כי עושה רושם שזה מתעדכן!!] :

ftp://downloads.netgear.com/files/GPL/

המון תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי להתכתב עם digitalseeker בפרטי, כי עושה רושם שהוא מבין בכל העניין הזה, והנה ציטוט מההודעה הפרטית שהוא שלח לי:

(digitalseeker, אני מקווה שזה לא מפריע לך, אני מצרף את זה כי זה יהיה מועיל לדיון ולבאים אחרינו).

עד כה המקרה היחיד שבו ראיתי שיש הבדל בפינגים לכיוון הNEXT HOP הוא לא תלוי במודם אלא אם אתה מחובר לMSAG מחברת UT STARCOM.

במקרה של UT מקבלים 30 MS אל הNEXT HOP

כאשר אתה מחובר לNOKIA SIEMENS או TELEDATA מקבלים בסביבות ה6 MS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[נשמע לי קצת סינית, אבל אני מניח שזה בצד של המרכזייה]

מה הדה-פאקטו שהיום מתקינים לקווים חדשים? או שזה גם תלוי ב'דודה' שלהם? וגם, מי יכול להגיד לי את פיסת המידע הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להתקשר לבזק ולשאול, אבל זה לא יעזור לך, גם אם אתה מחובר אל ה MSAG הבעייתי, לא יחליפו אותו בשבילך.

ובכל זאת לאחר עדכון התשתית ל20 מגה עם מודם netgear הפינג היה 17 ולאחר החלפתו לdlink הפינג ירד ל7.

מתי זה היה? כי יש כאן מישהו שטוען שהוא קיבל את ה Netgear וה Ping הוא בדיוק כמו ב D-link.

אולי זה תקף רק לגירסאות חומרה / קושחה ישנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר לי העניין הזה.

אני בינתיים נשארתי על ADSL2 ו 15 מגהביט.

בכל מקרה limpbizkit4life הוא מקרה יחיד בתוך ים שאומרים ההיפך.

אין כאן עוד כמה אנשים עם ה Netgear?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שעבד ותמך בVDSL, אם יש לך DLINK ממש מההתחלה עם גירסא 2.41 ( שינמוך גירסא לא נחשב ) אז הוא יהיה סבבה, אבל מעבר לכך אל תתעסק עם DLINK הנטגיר כמה שאני שנאתי אותו כשהוא הגיע לבזק מסתבר שעובד טוב עם גירסא TEST2 - תוודאו את זה, ממש חשוב.

עובד מעולה! אני עם 30 מגה עובד מעולה בלי ניתוקים, בלי איפוסים, הUPNP עובד מעולה כל הזמן לא כמו בDLINK, פתיחת פורטים מאתגרת חייב להגיד, אבל ברגע שמבינים את הטריק הכל ברור.

מי שרוצה להתעסק עם הQOS יש EXPERT MODE למטה באדום, תבדוקו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שעבד ותמך בVDSL, אם יש לך DLINK ממש מההתחלה עם גירסא 2.41 ( שינמוך גירסא לא נחשב ) אז הוא יהיה סבבה, אבל מעבר לכך אל תתעסק עם DLINK

היום יש גרסה 2.55 לDLINK יציבה לחלוטין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שעבד ותמך בVDSL, אם יש לך DLINK ממש מההתחלה עם גירסא 2.41 ( שינמוך גירסא לא נחשב ) אז הוא יהיה סבבה, אבל מעבר לכך אל תתעסק עם DLINK הנטגיר כמה שאני שנאתי אותו כשהוא הגיע לבזק מסתבר שעובד טוב עם גירסא TEST2 - תוודאו את זה, ממש חשוב.

עובד מעולה! אני עם 30 מגה עובד מעולה בלי ניתוקים, בלי איפוסים, הUPNP עובד מעולה כל הזמן לא כמו בDLINK, פתיחת פורטים מאתגרת חייב להגיד, אבל ברגע שמבינים את הטריק הכל ברור.

מי שרוצה להתעסק עם הQOS יש EXPERT MODE למטה באדום, תבדוקו :P

אצלי בפחות מ- 24 שעות הוא התאפס פעמיים (סה"כ 3 פעמים מיום שלישי), ה- GUI שלו איטי ומשפיע על כל הדפדפן. הפינגים גבוהים. לא ניתן לשנות DG ופול DHCP. עוצמת השידור האלחוטי פשוט בדיחה.

הוחלף ל- Dlink (2.55) ובנתיים הכל בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטעות שלכם היא שאתם חושבים שהדילינק טוב , והוא לא!

גם ממידע שרץ ברשת וגם משני טכנאים שהם חברים שלי הדילינק עושה בעיות אחרות כמו לקפוא ושיבושים בגלישה, בקיצור מהפח אל הפחת!

אני לא מבין למה לא עושה עם זה כלום?!

לי יש רעיון אחר אבל, מה קורה אם אני מוחק את הגירסת תוכנה של ומתקין את זאת המקורית של ניטגיר, זה יכול לעזור?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת התוצאה שהייתה לי ב10 מגה בטכנולוגיה הישנה עם ישן של DLINK

1795323329.png

זאת התוצאה שיש לי עכשיו ב20מגה עם הנתב המושמץ של NETGEAR

1806812230.png

בנתיים הכל מעולה, לא?

טפו טפו טפו 555 ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...