** אני שפן הניסיונות שלכם... (חלק 1) - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** אני שפן הניסיונות שלכם... (חלק 1)

Cheif

Recommended Posts

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

cheif, הספק אליו התחברת הוא HOT? אם לא, איזה ספק בחרת?

בפרסום שראיתי בעיתון היום כתוב חבילת 100MB + ספק החל מ20 ש"ח לחודש.

באותיות הקטנות כתוב שהמחיר תלוי בבחירת הספק.

עריכה:

עוד שאלה, מה בקשר לUpload?

בשלב זה הלכתי על HOTnet כספק. יכול להיות שאני אעבור ל-בזב"ל עם - אני עוד אחליט על העניין הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע מקבל בתשתית רק 67 מגה, אני בטיפול של הנדסה כבר אחרי שהיה פה טכנאי בכיר והראתי לו שהבעייה אינה נובעת מהציוד שלי.

נבדק הנושא לעומק ונמצא שיש עומס על הכבל שמגיע אליי הבייתה, כל השכנים שלי מעמיסים :)

הוחלט שצריך להוסיף תדרים קרי הגדלת רוחב הפס בשכונה שלי.

עידכון נוסף: עם PFSENSE אני מקבל בL2TP רק 10 מגה ורוב האתרים אינם עולים לי וזאת בגלל שהדרייברים של L2TP אינם מתאימים לL2TP שבארץ, אני מנסה למצוא אפשרות של החלפת הדרייברים של הL2TP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכנעת אותי סופית שאין מה להזמין חבילת בבזב"ל - עם החייגן ומגבלת ה-L2TP של הנתבים אני בכל מקרה אקבל שם פחות ממה שאני מקבל ברגע זה ב-HOTNET שזה סביב 45M - יום שישי, גשום וסוער - כולם בבית ומורידים כמו משוגעים. נראה לי שהבעיה של HOT זה להוסיף תדרים בכל מקום שיש להם לקוחות של 100M. הטכנאי שהיה אצלי היום סיפר לי שלוח ההתקנות שלו לשבוע הבא כמעט מלא לגמרי בלקוחות שעוברים ל-100M ושמסתמן מחסור בציוד, במיוחד מודמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשלב זה הלכתי על HOTnet כספק. יכול להיות שאני אעבור ל-בזב"ל עם - אני עוד אחליט על העניין הזה.

זה באמת יהיה מעניין להשוות....אני עם בזק+ בב"ל עם , ואחת הסיבות שאני לא קופץ על המבצעים של

הוט זה בגלל הגיימר. בנוסף, בשביל להתחבר עם ל 100Mb של צריך חיבור עם חייגן, שלפי כל הדיבורים

כאן בפורום קשה למצוא ראוטר מתאים שיעשה את העבודה (בכלל, כותבים באתר שלהם שחייבים

חיבור ללא חייגן מעל 12Mb).

וזה לגבי התשתית. מבחינת ספק, אני לא יודע עד כמה הוטנט יכולה להשתוות לבב"ל עם . לבב"ל יש כבל

עצמאי משלהם, בעוד לשהוטנט מחוברת דרך מד-נאוטילוס שאם הבנתי נכון, הניתוב שלו ארוך יותר

ועם הרבה צמתים.

ועוד- טכנאי של -בינלאומי, (לא בזק), אמר לי לא להתקרב להוט במהירויות גבוהות, כי

כל הזמן יהיו לי ניתוקים, עם חייגן ובלי חייגן...

אז אם תוכל להתחבר במקביל לבב"ל לכמה ימים במקביל להוטנט, זה מאד ישמח אותי

ונראה לי שעוד חברים כאן יהיו מעוניינים לדעת מה עדיף.

(פנה לשלמה בה"פ והוא יפנה אותך למי שיתן לך 100Mb בבב"ל ב 30 ש"ח בלי מיקוחים :)).

עריכה: בזמן שכתבתי ראיתי שירדת מחבילת גיימר. יש מצב שתתחבר לבב"ל בלי גיימר?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח כמה שזה נשמע רע, זה גם טוב :)

יותר לקוחות ב100 מגה, המהירות בארץ עולה, גם לכולם יהיה יותר UPLOAD וגם ידעו שאנשים אכן רוצים 100 מגה ולא שלא רוצים מהירויות גבוהות כמו שפעם מנכל אמר.

וזה יגרום לזה שיהיו הרבה אנשים עם מהירות גבוהה, מה שיגרום להם לשדרג את התשתיות שלהם עד ללקוח כשמדובר בהוט - קניית תדרים קרי הגדלת רוחב הפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

llime, דבר שהרגיע אותי לגבי עניין הכבלים התת ימיים-

עד לפני כמה שנים, לפני שהתעבורה התחילה להיחנק, לפני שהתחיל כל הtraffic shaping, אני זוכר שהפינגים היו הנמוכים ביותר עד היום.

ועוד מדובר בכבל התת ימי הישן ולא החדש. הייתי מקבל במשחקי פינגים של 40-60 לבריטניה, 45-70 למדינות אחרות באירופה.

עכשיו ללא קשר לחיבור לחו"ל, בארץ הייתי מקבל במשחקי פינגים של בין 0 ל 15..

ככה שאולי הכבל הישן לא כל כך נוראי, ואולי עכשיו כשחלק מספקיות האינטרנט עברו לכבלים חדשים, העומס יתחלק ביניהם ותהיה איזשהי הקלה..

למרות שבשנים האחרונות חברות האינטרנט הוכיחו שהן לא מסוגלות לעמוד בעומס ובביקוש לאינטרנט. ולא כי הן לא רוצות ולא מסוגלות, אלא בגלל שזה פוגע להן בכיס. אני מקווה שכל הדיבורים על שינוי באיכות האינטרנט בישראל לא ישארו בגדר דיבורים. למרות שסטטיסטית סיכוי טוב שכולנו נתאכזב עוד פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אבל הנה מישהו שניסה, תראה מה הוא כותב:

היום בבוקר החלטתי לעבור ל100 מגה, כי הייתי משלם 190 שקל להוט +בינלאומי עבור 30 מגה אז אמרתי לעצמי שבתמורת עוד 9 שקל אני יכול להשיג 100 מגה.

אז ב8 בבוקר התקשרתי ותוך 5 דקות היה לי 100 מגה (דרך הוטנט) ובאמת הורדתי מTL בכמעט מקסימום ואתרים ישראליים עבדו לי יפה.

הבעיה התחילה כשהתחלתי לעבוד, אני עובד מהבית ואיך שהתחלתי לעבוד (אני עובד עם שרתים מאמריקה) תוך 15 דקות הבנתי שאני לא יכול לעמוד בזה.

כל האתרים עבדו לי 1-8 שניות יותר איטי מאשר כשהייתי בגיימר וכמה שכיף להוריד מהר הגישה שלי לאתרים יותר חשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מי אמר לך את זה אבל אני לא מכיר אף אחד עם תשתית של שנמצא בכל מהירות כלשהי בין אם זה 30 או 100 או 12 שיש לו ניתוקים.

העידן הזה כבר עבר מפני שהוט שינתה לגמריי את הטופולוגיה שלה לHFC, ניתוקים זה נדיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...