** אני שפן הניסיונות שלכם... (חלק 1) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** אני שפן הניסיונות שלכם... (חלק 1)

Cheif

Recommended Posts

מחר בבוקר מגיע אלי טכנאי של HOT להתקנה של חבילת ה-100M - תשתית + ספק.

אם הכל יעבוד כשורה אני אדווח על המהירות בפועל ועל שאר החוויות.

בשלב הזה מגיע שאפו ל-HOT. התקשרתי אליהם בשעה 15:00 לצורך ביצוע ההזמנה וקבלתי מענה אנושי תוך פחות מ-2 דקות.

כל תהליך ההזמנה לקח לא יותר מ-3 דקות והטכנאי תואם למחר בבוקר - פחות מ-24 שעות מרגע ההזמנה.

חשוב להדגיש שהתקשרתי ל-HOT כלקוח רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התכוונת ל 200 ש"ח במהירות 100M? נשמע לי הזוי...

ספק 20 שקל, תשתית 179 שקל.

אגב הצלחתי גם להוריד עכשיו את 014 ל30 שקל בחודש ליוזר של 100 מגה.

מי שמעוניין במחיר הזה שישלח לי הודעה בפרטי ואני אקשר אותו לאדם המתאים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה חברים בפורום פנו אלי במסרים פרטיים ושאלו אותי לגבי המעבר שלי מבזק ל-HOT. אז לטובת כולם, הנה ההסבר:

אני עובר כי תשתית הטלפון באיזור בו אני גר עתיקה והבנין הספציפי שלי רחוק מהמרכזיה. לכן בזק לא מסוגלים לתת לי חיבור של יותר מ-5M.

בנוסף, כל נושא ה-NGN תקוע באזור שלי כי העיריה לא מאפשרת לבזק למקם את ה-MSAG שלהם על המדרכות ומכריח אותם לשכור חנויות או מרתפים ולמקם אותם שם.

מצד שני ההצעה של HOT מאוד מפתה ובני המשפחה שלי הפעילו עלי לחץ פיזי מתון בנושא. לאישתי קוסם נושא השיחות הבלתי מוגבלות לקווי וסלולרי והבן שלי בן ה-15 מזיל ריר על של 100M.

בחישוב הכלכלי הנקי ההצעה של HOT מוזילה את עלויות התקשורת בקצת יותר מ-100 שקל לחודש ובנוסף מקבל חבילת ערוצים רחבה יותר + ממיר מקליט, מהיר פי 20 ושיחות טלפון בלתי מוגבלות. ה

המחיר שאני משלם ל-"טריפל פלטינום" הוא בדיוק לפי המפורסם - 349 שקל וכל העסק מול HOT הוא ללא התחייבות כך שגם אם אני "נופל חזק" איתם, אני יכול לחזור אחורה למצב הקודם די בקלות וללא עלות מטורפת.

נחייה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...