** עכשיו זה רישמי - HOT היא ISP ויש גם מחירים מפתיעים... - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** עכשיו זה רישמי - HOT היא ISP ויש גם מחירים מפתיעים...

Cheif

Recommended Posts

הבוקר הודיעה חברת HOT על כניסתה לתחום אספקת האינטרנט.

לשם כך מקימה HOT פעילות חדשה המכונה HOTnet שתתחרה ב-3 הספקיות הוותיקות: בזק בינלאומי, 012 סמייל ו-013 נטוויז'ן. לרגל השקת השירות, HOT תמכור שירותי במחיר אחיד של 20 שקל לחודש לכל המהירויות, כולל 100Mbps. במקביל תציע החברה מבצע על תשתית האינטרנט במהירות 100Mbps במחיר של 179 שקלים לחודש כך שמחיר החבילה כולה יהיה 199 שקל.

הקמת פעילות נפרדת לאספקת שירותי נדרשת כיוון שעל פי תנאי הרישיון של HOT, אספקת שירותי האינטרנט צריכה להתבצע בהפרדה מבנית מלאה מאספקת תשתית . כיוון שכך, HOT גם לא תוכל לשווק חבילות שכוללות את תשתית ואספקת האינטרנט גם יחד.

מהלך הכניסה של HOT לפעילות החדשה ילווה בקמפיין שיחל מחר.

בנוסף הודיעה HOT על השקת שתי חבילות טריפל חדשות: חבילת Silver במחיר 279 שקל לחודש וחבילת Gold במחיר 329 שקל לחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בפוקט מדווחים על שתי החבילות הבאות:

חבילת טריפל GOLD - במחיר של 329 ש"ח לחודש

- טלוויזיה רב-ערוצית - עם חבילת הבסיס וכל 6 חבילות התוכן אקסטרה

- ממיר Magic HD עם חבילת HD הכוללת 14 ערוצי HD

- תשתית במהירות של 30 מגה (עם מגבלת נפח של 50GB)

- טלפון קווי עם שיחות "ללא הגבלה" לניידים ולנייחים (לא ברור מהי מגבלת שימוש הוגן)

במסגרת מבצע ההשקה, תוצע החבילה עם במהירות של 100 מגה במקום 30 מגה

חבילת טריפל SILVER - במחיר של 279 ש"ח לחודש

- טלוויזיה רב-ערוצית - עם חבילת הבסיס ו-3 חבילות תוכן אקסטרה לבחירה

- תשתית במהירות של 12 מגה (עם מגבלת נפח של 50GB)

- טלפון קווי עם 500 דקות לניידים ולנייחים

חבילת הטריפל גולד נראת טובה מידי וזולה מידי מכדי להיות אמיתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפוקט מדווחים על שתי החבילות הבאות:

חבילת הטריפל גולד נראת טובה מידי וזולה מידי מכדי להיות אמיתית.

תשתית במהירות של 30 מגה (עם מגבלת נפח של 50GB)

אני חושב שזו אחת הבעיות העיקריות. 5 סרטי 1080P בחודש :lol: :lol: :lol: :lol: אז מה שווה ה 30 מגה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשתית במהירות של 30 מגה (עם מגבלת נפח של 50GB)

אני חושב שזו אחת הבעיות העיקריות. 5 סרטי 1080P בחודש :lol: :lol: :lol: :lol: אז מה שווה ה 30 מגה?

בוקר טוב, זה חלק מהחוזה שלך מדצמבר 2011.

הכוונה היא שאם אתה הולך לטחון את רוחב הפס אז תהיה להם עילה להוריד לך את המהירות ולא תוכל לבוא אליהם בטענות. אם אתה לקוח סביר - תתעלם.

מה שלא ברור זה אם חבילת ה- Gold באמת כוללת 14 ערוצי HD, ואז זה אומר שחבילת הפלטינום בפנים, כלומר ללא חבילה של 40 ש"ח בחודש על פלטינום.

בחשבון פשוט (350 ש"ח על חבילת טריפל עם 30Mbps ועוד 40 ש"ח על חבילת פלטינום) אפשר לחסוך מעל 60 ש"ח בחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כסת"ח - בספק אם הם באמת הולכים לאכוף את זה. בטח שלא בשנה הקרובה.

בכל מקרה, חבילת "הזהב" נראית באמת מבטיחה.

"HOT רשאית להגביל את הלקוח מגלישה בשירותי האינטרנט או לחייבו בתשלום בגין חריגה מנפח הגלישה המקסימאלי כתוצאה מחריגה בהעלאה ו/או הורדת נתונים."

ומה עם זה, גם זה כסת"ח ?

נראה כמו זבת"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסעיף הזה שווה כקליפת השום. הם טורחים לציין את גובה החיוב במקרה של חריגה? 100 ש"ח ל 10 קילובייט, למגה, לטרה? מה קורה לי אם פורנו הסנאים שלי חרג ממגבלת ה 50 ג'יגה?

ברגע שהם ייטרחו לציין זאת, כנראה שגם תיהיה ללקוחות סיבה אמיתית לחשוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תפסו אותך מוכר לשכנים שלך, (נניח ש- 20 מחשבים מחוברים, זה קצת יותר מהסביר לדירה אחת), אז יכולים לזמבר אותך...

אני חושב שאת זה יכולים לעשות בלי קשר למגבלת נפח.

יש לי חבר סוכן בהוט,

המבצע של ה 100 מגה הוא רק ליומיים הקרובים...

זה נשמע קצת מוזר, בפוקט ציינו שהמבצעים תקפים רק ממחר.

בכל מקרה, גם עם ה-30 מגה מדובר בעסקה לא רעה.

זה גם כולל טלפון ללא הגבלת שימוש (כביכול), שזה גם עסק ששווה לא מעט כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר עכשיו חוסך לא מעט כסף. יש לי 500 דקות פיקס במסגרת חבילת מגה, ואני לא דברן גדול. על טריפל מגה עם רוחב פס 30Mbps וחבילת פלטינום אני משלם עכשיו 390 ש"ח. אם חבילת הפלטינום נכנסת במסגרת החבילה החדשה (הוט גולד), זה חסכון ישיר של 61 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למגבלת ה- 50 ג'יגה,

הוט עצמה מגבילה את הצריכה על התשתית שלה ל- 50 ג'יגה או שמדובר על חברת הבת ה- ISP של הוט?

ממתי חברות התשתית מגבילות את נפח התעבורה על התשתית שלהן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...