שאלה בקשר למימוש אחריות בדיסק הקשיח. - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר למימוש אחריות בדיסק הקשיח.

ori24

Recommended Posts

OR2OOO, אתה טועה ומטעה

אשמח אם תוכל לבסס את דברייך

במקרה שאתה מתאר, הארדיסקים לעולם לא היו מתים - הם רק היו מתחלפים...

לגבי תקופת אחריות נוספת מעבר לתקופה שהם מחוייבים לה... את זה אף פעם לא ראיתי כתוב

אני מאמין שכל חנות/יבואן עושה את זה על פי הסטנדרטים של השירות לקוחות שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראת בFXP אולי...

הצצת פעם בתנאי האחריות של מוצר שקנית ?

זה דף כזה, עם אותיות קטנות

בדרך כלל מופיע סעיף כזה:

4. תיקון או החלפה במסגרת התנאים של אחריות זו אינם מעניקים זכות להארכה או חידוש של תקופת האחריות. תיקון או החלפה ישירה של המוצר במסגרת התנאים של אחריות זו עשויים להתבצע בעזרת יחידות חילוף שירות בעלות פונקציונליות שווה.

סתם משהו שמצאתי באתר של איזו חברה

http://www.samsung.com/il/support/warrantyinformation/warrantyInformation.do?page=POLICY.WARRANTY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האחריות היא על המוצר המקורי שקנית

במידה והוא הוחלף

האחריות ממשיכה עד סוף התקופה המקורית

האחריות לא מתחדשת

שמור על החשבונית המקורית (ושל ההחלפה)

אבל אל תצפה לשלוש שנים נוספות של חסד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OR2OOO אתה אכן טועה. כאשר יבואן מחליף ציוד הוא עושה את זה לפי ברקודים שעל המוצרים. כך שגם אם קיבלת קשיח חדש לחלוטין, היבואן יודע שהוא נותן עליו אחריות רק לפי תקופת האחריות של המוצר המקורי.

קח בחשבון שאם זה לא היה ככה, תמיד חודש לפני סוף האחריות היית הורס את המוצר ומקבל חדש לעוד 3 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראת בFXP אולי...

אני לא עד כדי כך נואש.

OR2OOO אתה אכן טועה. כאשר יבואן מחליף ציוד הוא עושה את זה לפי ברקודים שעל המוצרים. כך שגם אם קיבלת קשיח חדש לחלוטין, היבואן יודע שהוא נותן עליו אחריות רק לפי תקופת האחריות של המוצר המקורי.

תראה, לי החליפו סטיק של והביאו לי אחריות בכתב (לשנתיים). בדיוק כמו שהיה לי בקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאנשים התווכחו פה סתם. מבחינת חוק הגנת הצרכן האחריות היא רק עד תום תקופת האחריות של המוצר המקורי.

כמובן שיש יצרנים ומשווקים שאומרים שאם הם החליפו לך ויש אחריות יצרן, אז אין להם בעיה לכבד את זה.

כמו שאמרתי לך בדיקה באתר היצרן היא סמכות מצויינת לאחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...