איזה רוע יש בעולם הזה. (תמונות קשות לצפייה!!!) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה רוע יש בעולם הזה. (תמונות קשות לצפייה!!!)

benor

Recommended Posts

היום נתקלתי לצערי במראה דיי מזעזע בדרך חזרה הביתה.

אני לא נוהג להעלות ולשתף כאלו דברים באינטרנט, אבל נותרתי המום וקפאתי במקום למספר דקות.

בפה של אחד הכלבים היה סמרטוט... אני משער שמי שעשה את זה לא רצה שהכלב ינבח.

כבר דיווחתי לגורמים המתאימים.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול מאד להיות שבאמת הפיטבול הרג למישהו תכלב וכתגובה הוא הרג אותו {וזה למען האמת מה שנראה פה} ...הכל יכול להיות ואין לדעת מה היה המניע...

ועוד שאם להודות על האמת אין לי כל כך רחמים על הפיטבול כי זה כלב אימתי ומסוכן וזה מסוג הכלבים שאם הם עוברים לידך אתה לא מרגיש בנוח {בכל אופן אני} ואני לא מדבר על מציאות של ילד קטן בן שנה וחצי לידי {כמו הבן שלי}... אלו לא כלבים לגדל אותם בבית ובאזורי מגורים... אלו כלבים שתכליתם מראש ועד סוף להגן ולשמירה על מקומות שונים ודברים שונים ולא להסתובב איתם בראש כל חוצות...

ואחד הדברים השונאים עלי זה אנשים שנותנים לכלבים שלהם להסתובב כאילו הם בני אדם ופשוט משחררים אותם והם הולכים ועושים מה שבא להם...

בכל אופן זאת דעתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אכן מראה מזעזע - שאני לא רואה שום צידוק למעשה הזה

צריך להגדיר עונשים כבדים בחוק למי שמתעלל בחיה. מי שמתעלל בחיה - זה אינדיקציה לכך שגם בעתיד יתעלל בבני אדם

פשוט אנשים מזוויעים

אני דרך אגב - בכל שנה בסביבות לג בעומר סוגר את החתולים שלי בבית - כבר קרה לי שהרגו לי חתול ביסורים

אני מאחל מוות ביסורים קשים למי שעשה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה קרה. הם שיסו את הפיטבול בכלב הקטן ואז הרגו אותו?

נקודה מעניינת. כנראה שזה מסביר את המצאותו של העיתון ליד הפיטבול.

יכול מאוד להיות שמישהו יצא לטייל עם הפודל, הפיטבול שיסע את הפודל ומעבר להרגשת הנקמה בעל הפודל הרגיש מאוים ולכן הוא הרג את הכלב... אבל מה שאמרתי עכשיו נשמע לי "טיפה" מופרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול מאד להיות שבאמת הפיטבול הרג למישהו תכלב וכתגובה הוא הרג אותו {וזה למען האמת מה שנראה פה} ...הכל יכול להיות ואין לדעת מה היה המניע...

ועוד שאם להודות על האמת אין לי כל כך רחמים על הפיטבול כי זה כלב אימתי ומסוכן וזה מסוג הכלבים שאם הם עוברים לידך אתה לא מרגיש בנוח {בכל אופן אני} ואני לא מדבר על מציאות של ילד קטן בן שנה וחצי לידי {כמו הבן שלי}... אלו לא כלבים לגדל אותם בבית ובאזורי מגורים... אלו כלבים שתכליתם מראש ועד סוף להגן ולשמירה על מקומות שונים ודברים שונים ולא להסתובב איתם בראש כל חוצות...

ואחד הדברים השונאים עלי זה אנשים שנותנים לכלבים שלהם להסתובב כאילו הם בני אדם ופשוט משחררים אותם והם הולכים ועושים מה שבא להם...

בכל אופן זאת דעתי...

זה לא כלב מסוכן, זה בעלים מסוכנים...

Dogs 101- American Pit Bull

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמתעלל בחיה - זה אינדיקציה לכך שגם בעתיד יתעלל בבני אדם

שני דברים:

א) זה לא נכון; לא בהכרח יש קשר כלשהו בין יחס לחיות לבין יחס לבני-אדם.

ב) זה לא רלוונטי; נקודת המוצא צריכה להיות שהתעללות בבעלי חיים היא פשע חמור בפני עצמו.

וכל זאת בלי קשר למקרה הזה, שאין לי מושג מה התרחש בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט יש קשר בין התעללות בבעלי חיים ליחסלבני אדם ומתעללים בבעלי חיים ייטו להיות יותר אנטי-סוציאליים מאנשים אחרים:

http://jiv.sagepub.com/content/14/9/963.short

ילדים או בוגרים בעלי הפרעת אישיות אנטי-סוציאלית הם בדרך כלל עניים שגרים בסביבה עירונית ובישראל זה אכן כך כאשר הכותרות לגבי התעללות בבעלי חיים מגיעות בדרך כלל מהפריפריה בנגב או מישובים ערבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר אנטיסולציאליים אולי, אך לאו דווקא אלימים יותר (זה בדיוק מה שהם אמרו במחקר שקישרת אליו).

בעיקר עניים? בעיקר מהפריפריה בנגב או מיישובים ערבים? ספר את זה למשועממים ברמת אביב ולטקסי כת השטן שלהם.

זה שטויות, וכמו שאמרתי לא צריך להיות רלוונטי בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עדכון:

בעל הכלבים יצר איתי קשר. העברתי לו במייל את התמונות של הכלבים, לצורך זיהוי ודאי. מסתבר ששני הכלבים הם שלו, האחד פקינז והשני פיטבול ושניהם ברחו ביחד מהבית (הוא אמר לי שהם בד"כ הסתובבו ביחד).

כנראה שהם נדרסו או עברו התעללות, אחד מהשניים. לי לפחות, יותר סבירה האופציה שהתעללו בזדון בשניהם.

בהחלט מזעזע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...