למה מגעיל אותי להיות אזרח מדינת ישראל - שתפו את דעתכם - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה מגעיל אותי להיות אזרח מדינת ישראל - שתפו את דעתכם

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 144
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בזבזו את הכסף שלך כדי להקים מצלמות בכבישים בעלות של מאות מיליוני שקלים, ועכשיו אתה הולך להחזיר את הכסף הזה (שמלכתחילה היה שלך) לקופה ע"י תשלום דוחות. כל התהליך הזה יצא לפועל בתירוץ שעכשיו הנהגים יסעו (ליד המצלמות) 110 ולא 120 - וזה יפחית את התאונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלימות: בין אם זה ערבים (עיסוואיה בלב ירושלים לדוג'), חרדים (מאה שערים) - בינם כלפי עצמם [סיקריקים VS נטורי קרטא] או נגד החילונים, ערסים שתוקפים ללא שום סיבה, או חילונים (ערסים או נגד ערבים וחרדים). כמובן שמדובר גם בשנאה של השונה.

קיצוניות: בשנים האחרונות, ולאחרונה במיוחד, נראה שחלה התקצנות של דעות (מכל קצוות הקשת הפוליטית) ונעשות פעולות אלימות כנגד השונה, לדוג'- קריאות מוות (ערבים/שמאלנים/חרדים/מסתננים/ימניים ומה לא), תקיפת חיילים, שריפת מסגדים, קיצוניות דתית המתבטאת בהדרת נשים ובפעולות אלימות כנגת חילונים וכו'.

אנטי דמוקרטיות: חרדים, ליברמן וחבריו. חוקים אנטי דמוקרטיים שעברו לאחרונה.

טמטום.

האח הגדול: מאוד מעציב אותי לדעת שכל ערב, מתקבצת מדינה שלמה לראות את הזבל הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי עוד כמה דורות...במידה ועוד תהיה כאן מדינה בכלל....בכנסת יהיו 120 חברי כנסת פטריוטים !!!!

כאלה שלא חושבים רק על התחת של עצמם....כאלה שיגורו בצריף כדי שיהיה למדינה הווה ועתיד יותר טוב !

כאלה שלא יעשו החלטות מטומטות מסיבות קואליציוניות.

ההוכחה הכי טובה היא ההגדרה שקיימת "שר בלי תיק".....ואז אתה עושה :s05: ושואל את עצמך...אז איך הוא שר ?

זה כמו להיות מנהל בלי להיות ממונה על אף אחד...אבל עם פקידה וכל ההטבות הנלוות !!!

-זה שהחליטו על להתפיל מים, אבל בצורה מפגרת שהעם ישלם PER שימוש לייב...ולא למלא בעזרת ההתפלה את המאגרים ולשלם רק במידת הצורך ההכרחי !

-זה שגובים מיסים פשוט "מינימליים" על רכב

-זה ש"אין" מיסוי כמעט על דלק

-יש עוד הרבה זה - בקיצור איפה יאיר לפיד...שיענה על השאלה שהוא שואל "איפה הכסף ?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...