למה מגעיל אותי להיות אזרח מדינת ישראל - שתפו את דעתכם - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה מגעיל אותי להיות אזרח מדינת ישראל - שתפו את דעתכם

Milford Cubicle

Recommended Posts

אה, איך שכחתי:

אפליה משטרתית:

בכפרים ערביים שנמצאים בשטח מדינת לכל דבר לא קיימם שום נוכחות של המשטרה, כי המשטרה מפחדת להיכנס לשם. יש שם בניה לא חוקית, יש שם עבירות מס על ימין ועל שמאל, יש שם פשעים ללא הפסקה - והמשטרה לא עושה כלום.

אבל ביישוב יהודי? נכנסים בכל הכוח. הורסים בתים, עוצרים אנשים, תוקפים אותם עם סוסים ואלות...

והגרוע מכל - המגזר החרדי, בו המשטרה נכנסת, מקבלת מכות (LITERALLY) ובורחת. אם היא הצליחה לעצור מישהו, הוא משוחרר כמעט מיידית עקב לחץ פוליטי ו"משא ומתן" בין השוטרים לרבנים מובילים לרוב לשחרור העצור.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני אוסיף קצת משלי:

1) התדרדרות רמת החינוך בארץ, יותר מדי חושבים על "טובת הילד" ומוותרים גם בחינוך בבית הספר\תיכון וגם בחיים בחוץ\בבית. כשהילד הלא מחונך מגלה שהוא יכול לעשות כמעט כל מה שהוא רוצה בלי לקבל על הראש, כולל אלימות נגד המורים (!) - כל הסביבה סובלת.

נספח לנושא הנ"ל - אפשור התערבות חיצונית (הורים) ע"מ להשפיע על המורה\מנהל, לפעמים אפילו באלימות.

2) הורים שמתקשרים למפקדים בצבא ואומרים להם איך לטפל בילד שלהם.

3) חברי כנסת שמעלים לעצמם כל תקופה את המשכורת, בלי קשר לרמת תוספת יוקר והאינפלציה.

4) פרוטקציה מוגזמת בקבלה למקומות עבודה מבוקשים, בלי קשר לרמה וידע מקצועיים. מספיק קרבה מסוימת ואתה מסודר.

5) עיוות דין בבתי משפט והחלטות לא הגיוניות. מצד אחד עודף רחמים ומכסימום התחשבות בעבריין שנשפט על אותם עברות כבר כמה פעמים (הבן-אדם פשוט מה שנקרא פושע מועד ועדיין יוצא לחופשי) ומצד שני, יש מצבים של כיסוח על עברות ראשונות\עברות קלות.

נספח לנושא הנ"ל - שנים של חקירות לפוליטיקאים, שנאשמים בפלילים, עם הוכחות, ולא תמיד זה נגמר עם אישום \ עונש.

6) חוסר שיוויון בזכויות\חובות על אזרחי המדינה בעיקר בגלל הבדלי דת.

7) מערכת הסברה עלובה של מדינת ישראל אחרי פיגועים וגם באופן כללי.

8 ) התנהגות ברברית של חלק מהישראלים בחו"ל (רעש, חוסר נימוס, הכנת סנדוויצ'ים בזמן ארוחת בוקר במלון וכו').

9) כנ"ל בארץ ... ;D

10) חוסר תחרות או תאום מחירים בין כל חברות התקשורת\טלפון\טלויזיה.

11) תשלום אגרה.

12) העובדה שכמעט כל דבר כאן יותר יקר (אוכל\ביגוד\מוצרי חשמל וכו'). חלק זה בגלל שאין ברירה אבל חלק זה בגלל חמדנות.

13) חוסר יכולת של הקשישים בארץ לחיות בכבוד עקב שחיקה תמידית בכספי הפנסיה ובקצבאות

נספח לנושא הנ"ל - פגיעה מכוונת בקצבאות של ניצולי שואה ע"י משרדי האוצר לאורך שנים.

14) שקרים של פוליטיקאים, לא רק בתקופת בחירות אלא כל הזמן.

15) התדרדרות ברמה העיתונאית בארץ, אם זה ערוצי טלוויזיה, ערוצי חדשות, , עיתונים וכו'. הכל נהיה יותר צהוב, דוחה, מתמקדים פחות בקטע החדשותי ודוחפים יותר אג'נדה פרטית\השקפה פוליטית, לפעמים עד רמה של סילוף מידע ושקרים.

זהו, נעצור כאן בינתיים, נגמר לי הדיו במקלדת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים שמגעילים אותי במדינת ישראל:

* שליטה מוחלטת של מוסדות הדת על חיינו מרגע הלידה, דרך החתונה והגירושין ועד המוות, הכל תלוי בדת שלך ואינו ניתן לשינוי. היא המדינה הדמוקרטית היחידה בעולם שאין בה נישואין אזרחיים כך שיהודי לא יכול להתחתן עם נוצריה.

* ועדי עובדים דוחים כמו חברת החשמל, מקורות ורכבת .

* רקבת והשירות העלוב שהיא נותנת לאזרחים + התחבורה הציבורית הכושלת שקיימת בישראל.

* שליטה על עם אחר שהשתרשה כל כך עמוק עד שלא ניתן לוותר על השליטה הזו, מה שמוביל אותנו בדרך הבטוחה למדינה דו לאומית (ישראל-פלסטין).

* מערכת חינוך כושלת לגמרי שמייצרת בעיקר ערסים,פרחות וחיילים צייתנים בלי שכל (שאחר כך מקבלים סטירת לחי כאשר הם דורשים הטבה כלשהי מהמדינה בתמורה לשירות הצבאי) ומערכת השכלה גבוהה שהציפה את המדינה במכללות תת-רמה וגרמה לכך שעבודות כמו פקיד בבנק או מזכירה במשרד מצריכות תואר ראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועדי עובדים ורקבת - יש להפריט את החברות הללו.

שליטה על עם אחר - חילופי שטחים.

ואיך הפרטת החברות בדיוק תפתור את הבעיה?

ועדי העובדים חזקים גם בחברות (ע"ע החברה לישראל, למשל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי בחייך פשוט תעיף משתמשים שמציקים כמו הפיצקי מעמוד ראשון.

לדעתי ישנה את הבעיה על כך שישנן אוכלוסיות המופלות לרעה ולטובה בישראל. באמת אינני רואה סיבה לכך שבמוסדות הלימוד יהיו מקלדות בעברית, אנגלית וערבית (בגלל שהערבים זוהי אוכלוסיה שלא נטמעה) וכל הקטע של מיעוט המשליט טרור על .

אה וכך שמפלגות ימניות נחשבות למוקצות ויוצאות מחוץ לחוק בעוד שמפלגות טרוריסטיות מקבלות מקומות בכנסת.

כל הבזיון שהולך עם מדינת תל אביב

הפקרות של השמאל המטורף ודיקטטורת שמאל היושבת בתקשורת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסחטת הכסף מכל ענף התחבורה. דוגמאות:

1. הטלת "מס ירוק" על רכבים. בפועל הוזלו 3 וחצי רכבים שאף אחד לא קונה וכל השאר התייקרו.

2. עלייה מתמשכת במיסים על הדלק בשיטת ה"נעלה 40 אגורות היום ונוריד 10 אגורות בחודש הבא".

3. אי-קידום התחבורה הציבורית הבזויה, המחייבת אזרחים להחזיק פרטי.

4. במקום לקדם את התחבורה הציבורית, החליטו לבזבז מאות מיליוני שקלים על התקנת מצלמות בכבישים. אין מילים.

5. לא חדש, אבל המס על רכבים חדשים בארץ הוא גבוה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. חוק הביטוח לאומי:

לא צריך להכביר במילים; אני חושב שזה לא מוצדק ולא הוגן, שכל אזרח שלא עובד צריך לשלם סכום לא מבוטל של 150 ש"ח.

מה לגבי אנשים שבתקופה מסוימת של החיים, לא יכולים או לא מסוגלים לעבוד - סטודנטים למשל? (דמי אבטלה לא רלוונטיים, מה גם שלא מקבלים אותם בכזו קלות.) למיטב ידיעתי, במחאה החברתית לא הזכירו את חוק הביטוח הלאומי, אני חושב שזה בהחלט נושא שאפשר היה להעמיד לדיון ציבורי.

2. גיוס חובה לצבא - אני חושב שצריכים להפסיק עם גיוס החובה ולהקים שכיר איכותי ויעיל, בדומה לצבא שיש בארה"ב.

לא רק שהשירות הצבאי מבאס, הוא גם לא מתאים לכולם ויכול לגרום נזק רב לאנשים מסוימים. המדינה צריכה להפסיק להכריח אנשים שזה עתה

סיימו בי"ס להתגייס לצבא. ולא רק זה נדרש ממך לעשות עבודות שחורות, סיזיפיות ולא הגיוניות 24/7 ולקבל על זה לא יותר מ"שכר" מגוחך של

700 ש"ח. חשבתי על זה פעם - והגעתי למסקנה שמהיום שאתה נולד, אתה בעצם רכוש של המדינה.

3. תשתיות כבישים רעועות - לא דואגים להרחיב את כביש החוף (כביש מסכן שמשרת מדינה שלמה). בזמן שבהתנחלויות משקיעים במחלפים ובכבישים חדשים על ימין ועל שמאל.

4. התרבות הישראלית - הכל מגיע לי, הישראלי המכוער והחצוף ואיך לא תרבות הערסים.

5. מחסור בשבילי אופניים עירוניים ובין עירוניים.

well said

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. שנאת השונה והאחר

2. כיתתיות (גטאות) - אם זה לפי דת ואם זה לפי מוצא

3. האגרה - או יותר נכון התמורה לאגרה - אם הערוץ הראשון היה מפיק תוכניות ברמה (כדוגמאת BBC הבריטית) - הייתי מוכן גם לשלם כפול.

4. חידוש רשיון נהיגה

5. - ובמיוחד מצב הרכבת.

6. הערנב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...