התחברות לאינטרנט דרך HYPER-V - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחברות לאינטרנט דרך HYPER-V

yigael_o

Recommended Posts

היי,

יש לי שרת HYPER-V ואני מעוניין להתחבר לאינטרנט גם דרך המכונות הוירטואליות. מצאתי לא מעט הסברים על זה אבל רק הסתבכתי וזה לא ממש עובד.

מישהו יכול להסביר לי מה אני צריך? אשמח להסבר תיאורטי\תשתיתי קודם ואז אם אפשר קישור או הסבר לפעולות צעד אחר צעד איך לבצע. אין לי ניסיון קודם באדמיניסטרציה ולכן אשמח להסברים להדיוטות בתחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העקרון הוא פשוט אתה יוצר virtual switch שאותו אתה מחשב לכרטיס רשת פיזי שמחובר לרשת שלך, על הכרטיס רשת הזה חייב להיות מוגדר bind של Virtual Switch Protocol (ה-Best Practice אומר שכרטיס שהתקשורת של המכונות יוצאים דרכו חייב להיות רק ה-Bind הזה וצריך לבטל את האחרים, וכמובן צריך להיות כרטיס נוסף לניהול בלבד).

אחרי שעברנו את השלב הראשון צריך לחבר את המכונה ל-Virtual Switch שיצרת ואחרי זה לדאוג שיהיה למכונה כתובת IP או בצורה סטטית או דרך DHCP וכמובן לא לשכוח GATEWAY וכתובת DNS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב ה-Host שלך מחובר לאינטרנט? ואם כן באיזו דרך?

מחובר והחיבור תקין (אם זה חשוב אז זה חיבור ל SWITCH של CONCEPTRONIC שמחובר בתורו לראוטר של 3COM החיבור חוטי כמובן וזה מחובר למודם של THOMSON לכבלים החיבור חי וקיים כך שהמידע לא נראה לי רלוונטי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העקרון הוא פשוט אתה יוצר virtual switch שאותו אתה מחשב לכרטיס רשת פיזי שמחובר לרשת שלך, על הכרטיס רשת הזה חייב להיות מוגדר bind של Virtual Switch Protocol (ה-Best Practice אומר שכרטיס שהתקשורת של המכונות יוצאים דרכו חייב להיות רק ה-Bind הזה וצריך לבטל את האחרים, וכמובן צריך להיות כרטיס נוסף לניהול בלבד).

אחרי שעברנו את השלב הראשון צריך לחבר את המכונה ל-Virtual Switch שיצרת ואחרי זה לדאוג שיהיה למכונה כתובת IP או בצורה סטטית או דרך DHCP וכמובן לא לשכוח GATEWAY וכתובת DNS.

יש קישור לפוסט STEP BY STEP אולי?

אין לי מושג קלוש מה זה BIND.

תודה על הכל. נפתרה הבעיה!

מסתבר שזה שכתוב בכל מקום שמומלץ לעבוד עם 2 חיבורים לאינטרנט זו דרך אחרת לומר חובה לעבוד עם 2 חיבורים לאינטרנט!

תודה על הניסיון לעזור, לא מאמין ששרפתי על זה יום שלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב- Bind של כרטיס הרשת יש לך שליטה עם איזה פרוטוקלים יעבוד אותו כרטיס לדומגא אתה יכול להגדיר שהוא יעבוד TCP/IP V4 ולא יעבוד TCP/IP V6. הפעולה היא ממש פשוטה נכנסים ל-Properties של אותו כרטיס ומסמנים או מורידם את הסימון מהפרוטוקול שאתה רוצה.

תודה על הכל. נפתרה הבעיה!

מסתבר שזה שכתוב בכל מקום שמומלץ לעבוד עם 2 חיבורים לאינטרנט זו דרך אחרת לומר חובה לעבוד עם 2 חיבורים לאינטרנט!

מה הכוונה ב-2 חיבורים לאינטרנט? האם הכוונה של-HOST שלך יש 2 כרטיסי רשת?

אם זאת הכוונה אז זה ממש לא נכון אתה יכול לעבוד גם עם כרטיס אחד (אני אישית עשיתי זאת בסביבת Test) אבל כפי שצויין זה ממש לא מומלץ, אבל אם מדובר בסביבת Test אז זה לא נורא אבל אם זאת סביבת Production אתה ממש בבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מספר כרטיסי בשרת, חיברתי 2 ל SWITCH. מאז הכל עובד.

אני באמת מנסה להתעסק עם זה כמה שפחות אני מתעסק יותר בפיתוח ולא באדמיניסטרציה.

בכל מקרה, תודה. למה אתה חושב שזו בעיה אם זה בPRODUCTION? זה נראה לי טיפשי אבל זה עובד, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה בונה סביבת עבודה שאמור לעבוד ב-Production אתה צריך לסדר אותה כמו שצריך מהתחלה, קורה לפעמים שאתה מקבל כל מני שגיאות או בעיות בגלל שלא עובדים לפי מה שאומר ב-Best Practice.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...