מתי עשוי לרדת מחיר הגלקסי 2 ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתי עשוי לרדת מחיר הגלקסי 2 ?

ofirr

Recommended Posts

שבת שלום.

לפני כחודשיים היה ניתן למצוא מכשיר סמסונג S2 בכ 2300-2400 ש"ח.

כיום המחיר של המכשיר בסביבות המחיר 2800 ש"ח ומעלה.

כלומר עליה של כ400 ש"ח.

השאלה שלי היא מתי עשוי לרדת המחיר? התחייבו להוציא מכשיר אחר ברבעון הראשון של שנת 2012.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מותר להגיד נבלות נכון?

נבבבבלללללוווותתתת!!

אכן לפני כחודשיים המחיר היה בסביבות 2350, ולפני כשבועיים ראיתי שהיה כ2650, ועכשיו קפץ בעוד 100-150???!

WTF

כנראה שהחליטו לעשות עלינו קופה!! >:(

ואם נראה להם שהיצע וביקוש זה תירוץ- אז שידחפו אזניות בלוטות' לת*ת שלהם! סטריאופוניות!!

:lol:

זה ממש לא לעניין הקטע הזה... גם המפעילות כנראה יתנו פחות זיכויים מעכשיו, וגם באינטרנט המחיר עולה?

וזה אחרי [לא בטוח כמה רלוונטי] שהממשלה הודיעה על ביטול מע"מ ישן שחל על הרבה דברים, מה שאמור להוזיל עלויות ליבואנים\סוחרים..

זה ממש מסריח כל הקטע הזה..

אבל היו חזקים :)

גם אני רציתי את המכשיר- אני מאמין שהמחיר שלו ירד [יקח טיפה זמן, אבל ירד] כי הרבה מכשירים חדשים יהיו מתקדמים יותר חומרתית,

אז לא נראה לי שתהיה ברירה.. אלא אם בא להם למכור במשך שנה+ את הגלקסי S3 שלהם [שבא עלינו לטובה :P ] ב 5000 ש"ח או יותר?!

שימשיכו לחלום... ושילכו לעשות רווחים על מישהו אחר :-\

לילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין אם זה קשור לדולר ובין אם לאו - זו שאלה מפגרת : "מתי אמור לרדת המחיר". אם מישהו היה יודע מתי אמור לרדת מחיר של משהו מסויים הוא היה מחכה ואז קונה. המחיר, למעט חריגים, אמור לרדת בהדרגה כל הזמן. סביר להניח שפה מדובר בעניין של עליית שער הדולר או בעיות זמינות או גם וגם - חכה בסבלנות אם זה כ"כ חשוב לך עד שזה ירד חזרה. לא חשוב לך או שאתה ממש חייב את המכשיר עכשיו? תקנה ותתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעניות דעתי המחיר לא ירד באופן משמעותי בקרוב, אין עדיין תחרות ממשית וכשהגאלאקסי לא הולך להיות משווק אז אין סיבה להורדת מחירים.

אולי כשיגיע ה-S3...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שהבנתי יש מחסור של מכשירים, וגם הדולר עולה, ולכן זה המצב.

המחיר- ירד בצורה רצינית עוד איזה 3 חודש כשיהיה גל של מכשירים חדשים (כנראה)

בקשר לאופציות נוספות- את הנקסוס מוכרים בחנויות , אז השיווק הרשמי די מיותר בכל מקרה. ויש את המוטורולה RAZR שנראה מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם מנהל של חנות מכשירי , המחיר הגבוה הוא תוצאה של מחסור של S2 בשוק, נאמר לי שצריך להגיע משלוח גדול בזמן הקרוב ואז המחירים יחזרו למה שהיו.

מעניין מאוד, וטוב לשמוע...

נורא מסריח הקטע הזה של "יש מחסור- שלמו יותר, יש עודף- שלמו רגיל"

אבל אין מה לעשות 0.O

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין אם זה קשור לדולר ובין אם לאו - זו שאלה מפגרת : "מתי אמור לרדת המחיר". אם מישהו היה יודע מתי אמור לרדת מחיר של משהו מסויים הוא היה מחכה ואז קונה. המחיר, למעט חריגים, אמור לרדת בהדרגה כל הזמן. סביר להניח שפה מדובר בעניין של עליית שער הדולר או בעיות זמינות או גם וגם - חכה בסבלנות אם זה כ"כ חשוב לך עד שזה ירד חזרה. לא חשוב לך או שאתה ממש חייב את המכשיר עכשיו? תקנה ותתחדש

לפני שאתה קופץ כמו ילד - הגלקסי 3 עשוי לצאת בחודשים הקרובים אני לא סגור מתי ואולי יש מכשירים נוספים שעשויים להגיע, ואולי המלאי אזל.

אלו גורמים לכך שהמכשיר ירד/יעלה לסירוגין. ואת המידע מתי הגלקסי 3 יצא ומתי יגיע ואולי יש כאן מישהו שיודע מתי המלאי הבא לארץ יגיע . כל זאת אינני יודע ולכן אני פתחתי את הנושא הזה.

אז שוב, לפני שאתה קופץ בסיסמאות הקלושות "זו שאלה מפגרת לשאול..." תבין מה נחבא גם לא במודע.

ולמה שמישהו יחכה ויקנה? אני בטוח שרוב המשתמשים כאן עם סמארטפון כזה או אחר ו/או לא מעונינים בגלקסי הנ"ל. מצבי היה גרוע אם הייתי פונה רק למי שרוצה לקנות את המכשיר.

ראה ערך תשובה של FARKASH7 .

דיברתי עם מנהל של חנות מכשירי , המחיר הגבוה הוא תוצאה של מחסור של S2 בשוק, נאמר לי שצריך להגיע משלוח גדול בזמן הקרוב ואז המחירים יחזרו למה שהיו.

בידיוק לתשובה כזו חיכיתי. תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...