טאבלט אנדרואיד 7 אינץ Teclast p76ti הגיע היום - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טאבלט אנדרואיד 7 אינץ Teclast p76ti הגיע היום

averaraz

Recommended Posts

כרגע מריץ אנרואיד 2.3 - ניתן לשדרג ל 4.0.1 אך יש עדיין בעיות בגירסא זו וגם אין מרקט.

CPU: AllWinner A10, Cortex A8 Many-, clocking at 1.0~1.2GHz, overclocking can reach 1.5GHz

GPU: Mali-400

OS: 2.3 Gingerbread Build-in,but we can offer firmware for 4.0 Beta, support Flash 10.3 online video playback

512MB RAM + 8GB Fast Flash Memory

Display: 7-inch 16:9 LCD 5-Point Capacitive touchscreen, pinch to zoom, resolution 800*480

Video: 2160P hardware decoding, full formats support, SuperHD 2160P video & MVC-3D video playback

Input & Output: 1080P full HD output, mini USB port, card slot, etc.

Camera: front-facing 1.3MP,support video Chat

WiFi: 802.11 b/g/n

קצת תמונות:

sam0863i.jpg

sam0864b.jpg

sam0865o.jpg

sam0867n.jpg

sam0868e.jpg

sam0871q.jpg

sam0872a.jpg

sam0874p.jpg

sam0876l.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספתי וידאו להודעה הראשונה.

חווית השימוש באופן כללי טובה מאוד, הרזולוציה לא משהו אבל ידעתי את זה לפני שקניתי.

הטאבלט נקנה כמתנה ויועבר בקרוב ליעד שלו למרות שכבר דיי התרגלתי אליו - 7 אינץ ממש נוח להחזיק גם לאורך וגם לרוחב.

עלה 117$. הזמנתי דרך מכר מסין.

יש לחברה טאבלט אחר 9.7 אינץ +1GB

הדגם הוא teclast A10.

אם כבר 9.7 הייתי מסתכל על onda vi40 - מחיר 220 דולר בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביקורות בפורומים הסינים על הA10 לא משהו - אומרים שteclast מיהרה להוציא את הA10 כדי שיגיע לשווקים לפני ראש השנה הסיני ולפני שonda momo ושאר המתחרות יוציאו את הטאבלטים המתחרים בקטגוריה זו.

באופן כללי onda היא חברה גדולה יותר בשוק הסיני ומוציאה עדכונים באופן תדיר יותר והמוצרים שלה בעלי איכות חומרים טובה יחסית לשוק הסיני. אם אני זוכר נכון לvi40 יש אותו פאנל כמו ל 2.

הvi40 בעל מעבד שונה מאשר הA10 הוא מגיע עם מצלמה קדמית יותר טובה מצלמה אחורית 5MP וסוללה חזקה יותר.

שני הטאלבטים הללו נמכרים בסביבות ה200$.

יש המון חברות סיניות שמוציאות בעלי מפרט כמעט זהה וישנה תחרות מי תוציא לשוק את המוצר לפני האחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מחיר כזה אני לא רואה סיבה למה לא להוציא עוד כמה עשרות דולר ולקנות 10 אינץ' במקום ה7 אינץ'.... אלא אם כן זה הפאלאדין לדוגמא וההפרש באמת משמעותי, הפרש של 100$. מרוב כבר לא יודע מה אני רוצה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...