המקלחת של מג'אדלה והצביעות של ועדת האתיקה של הכנסת - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המקלחת של מג'אדלה והצביעות של ועדת האתיקה של הכנסת

vic07

Recommended Posts

ORrrr

אם הרשות המבצעת לא מבצעת את עבודתה צריך לגרום לרשות המבצעת לפעול ולא לבכות שיש לנו חרא של דמוקרטיה או WHATEVER.

אן המשטרה מפחדת לאכוף חוק X במגזר מסוים, היא תפחד לאכוף גם חוק Y באותו מגדר.

אם מגזר מסוים שם זין על חוק X, הוא ישים זין גם על חוק Y - בטח אם באופן מעשי החוקים זהים.

יש מבין?

אני מצטער, כנראה שכתבתי במשפטים מסובכים מדי עבורך. נתחיל שוב:

* אדם פלוני האומר שמדינה פלונית לא צריכה להתקיים = חופש ביטוי.

* אדם המייצג מדינה כלשהי (נבחר ציבור, נושא תפקיד ציבורי או במקרה הנידון מנהל בית ספר מטעם מערכת החינוך) האומר שמדינה אחרת לא צריכה להתקיים = חופש ביטוי, אם כי לא דיפלומטי במיוחד.

* אדם המייצג מדינה כלשהי האומר שאותה המדינה אותה הוא מייצג לא צריכה להתקיים = אבסורד.

עכשיו הבנת, או שהקונספט עדיין מסובך מדי עבורך?

וממתי המנהל המפורסם מייצג את המדינה בדיוק? אולי מסובך בשבילך להבין, אבל, אדם המקבל את משכורתו מהמדינה != אדם האמור לייצג את המדינה. ואם נניח שאתה צודק, והיה מדובר בבית ספר פרטי (שעדיין היה בפיקוח משרד החינוך, כמו כל בית ספר), אז מעשיו של המנהל היו לגיטימיים?

או שאתה מדבר על חברי הכנסת הערבים, ואז אמרתי לך, שבגדול - כן, אתה צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה זה לא בכל מקום? בכל מקום החוק הזה קיים.

הבעיה היא כמו שאמרתי כאן עשרות פעמים - החוק קיים, המשטרה לא אוכפת אותו.

חוק חדש לא יעשה כלום (חוץ מלהתסיס את האווירה) - המשטרה צריכה לעבוד.

ואז תפתח מלחמת דת עם אוכלוסיה מוסלמית שגם ככה רוצה לרצוח את כולנו בשם הגזענות והדת.

לא מדובר כאן על חופש דת או זכויות, זאת אותה תוקפנות מוסלמית שקיימת מאז מוחמד.

זה אותו טרור שהפלסטינים מפעילים מולנו בתוך גבולותינו.

הימין רוצה לחשוף את האמת.

הסמול רוצה להחביא את האמת מתחת לשקרים כי הוא חושב שחשיפת האמת היא הגורם לקיומה.

אני בעד חוק נגד מפגעי רעש סביבתי ממסגדים.

באופן אירוני משהו, גם הטרור הפלסטיני זה מפגעים סביבתים שיוצאים ממסגדים.

הערבים והשמאל עושים מזה עניין של כבוד.

ואצלם תמיד לפלסטינים יש יותר כבוד.

גם המקלחת של מג'אדלה הפך להיות עניין של כבוד.

היא צריכה להתבייש על כוס מים, והוא קורבן תמים שרוצים לקחת לו את החופש להיות אויב המדינה.

היא צריכה לשמור על איפוק מוחלט ונימוס, והוא מייצג ציבור שדורש את זכותו לזעם בלתי נשלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם הרשות המבצעת לא עושה את העבודה שלה, למה שחוק חדש ישנה את המצב?

זאת בדיוק הבעיה. החוק קיים, אבל המשטרה לא אוכפת כי היא לא רוצה להתחיל פה מלחמת דת. זה נחשב טאבו בחברה הישראלית לדבר על ערבים. כבר מהילדות: בגן, בבית הספר משתיקים אותנו וחס שלום אסור להגיד שאי אפשר לסמוך על ערבים (ומה לעשות, סטטיסטית הם מתפוצצים באוטובוסים יותר מאחרים) ואסור להביע דעות ימניות בשום מקום. תמיד צעקו עלי והעיפו אותי מהכיתה כשאמרתי משהו על ערבים, תמיד המורות קראו לי גזען בכעס. אף פעם אף אחד לא אמר כלום למורה כשהיא זרקה אמירות על דתיים [אני זוכר איזו חגיגה אנטי דתית הייתה אחרי רצח רבין. לקחו את יגאל אמיר והכלילו על כל חובשי הכיפות, אבל כשערבי רוצח 25 במסעדה אסור להכליל.].

לחוק הזה תפקיד סופר חשוב - להגיד בריש גלי "עד כאן", החוק חל גם עליכם. נכון, זה יתסיס, אבל אבל אנחנו אלה שצודקים כאן. הם עוברים על החוק והם צריכים לשלם על זה בדיוק כמו שאחרים משלמים כשהם עוברים על החוק. בתקווה, החוק יוציא את המסגדים ממשבצת ה"טאבו", כפי שהיא הייתה באירופה עד לפני כמה שנים וכמו שהיא עדיין בארץ. אנשים מדברים על כך שהימין משתיק פיות, אבל אף אחד לא מדבר על האזרחים שסובלים מדי יום מכפיה דתית ושלא מצליחים לישון (ויש המון כאלה, לפחות בצפון הארץ). צריך שאנשים יוכלו להתייחס למסגד גם כאל מפגע סביבתי (מה שהוא בין היתר), בדיוק כמו מפעלים (שמקדמים את הכלכלה שלנו, מייצרים מוצרים ומספקים מקומות עבודה = עושים משהו חיובי, בניגוד למסגד).

אם זה באמת יקרה, אז אולי המשטרה תתחיל לאכוף.

החוק לא מוסיף שום דבר אם אתה קורא את החוקים כמו עו"ד. הוא לא הוסיף שום דבר חוקי (גם קודם זה היה אסור), אבל הוא בא להדגיש משהו חשוב שקורה פה, ובתקווה להעלות את זה לדיון ציבורי שישנה את המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה עוד ידגיש את העובדה שכולם שווים בפני החוק? שהמשטרה תתחיל לעשות את העבודה שלה.

אם המשטרה לא תתחיל לעשות את העבודה שלה החוק הזה גם יהיה עוד אות מתה בספר החוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שהפחד והרצון של השמאל ליצור אווירה של פיוס ויונה לבנה, גרמו לשיח ציבורי שקרי הממזער מטייח ומחביא את המציאות הפלסטינית הלא יפה, במטרה ליצור שקר ששני הצדדים יוכלו לאמץ כדי לחיות יחדיו בהבנה וכבוד הדדי.

רק שהפלסטינים צוחקים על זה, וממשיכים במקביל להילחם בקיום הישראלי גם בעברית גם באנגלית וגם בערבית, ובכל שפה יש את הדברים שאומרים ולא אומרים לפי האינטרסטים הפלסטינים/ערבים/מוסלמים.

השמאל אימץ לשיח הציבורי הישראלי חתרנות כנגד עיקרי ובסיסי הזהות היהודית, ומקדם אינטרסים עוינים זרים.

והכל בשם הנאורות, שאינה רלוונטית לבעיות הקיום של מדינת במזרח התיכון.

אולי היא רלוונטית למסע בין כוככבים.

אפשר להבין איך השמאל האינטלקטואלי סולד מעיקרי ובסיסי הזהות היהודית כפי שהדתיים מתעקשים להדביק על כולם, כאילו שאין כזה דבר יהודי ללא אמונה ביהדות, ומוצא עצמו בצד השני של הכל... בצד של הכלום.

וכשהשמאל מוותר וסולד מזהותו, ומסרב לאמץ זהות ישראלית יהודית, איך יוכל להגן ממי שאינו עושה את ההפרדה וחותר לשליטה איסלמית על כולנו.

איבוד הזהות הישראלית היהודית הטבעית וההיסטורית מצד אחד, והתעלמות מהזהות הערבית המוסלמית הטבעית וההיסטורית מצד שני.

מה הפלא שהשמאל מוביל אותנו לאיבוד הדעת.

כשאדם אינו יודע להבדיל בין אויב לידיד, יופתע מהתקפות אויבים, ומופנה עורף מידידים.

אני יצור מוזר, מצד אחד לא מאמין באלוהים ורואה ביהדות יותר נזק מתועלת להתפתחותו של אדם אינטלגנטי במציאות מודרנית.

ומצד שני מבין שלמרות הכל אני עדיין חלק מקו היסטורי של העם היהודי, זה מה שהוליד אותי וזאת ההגדרה שלי בין אם ארצה או לא.

אני צאצא של העם היהודי, ויש לי זכות מלאה להיות כאן בארץ הזו במדינה משלי בה אני הלאום ואויבי אינם משיגים.

באמת כל הכבוד לאיפוק של חברי הכנסת הישראלים.

חברי הכנסת הערבים אכן ראויים וזקוקים למקלחת מים צוננים.

אם הייתי בכנסת רואה ושומע אותם יום יום חותרים כנגד כל קיומי, מנבלים את הפה ומטיחים שקרים, מסייעים לאויבים הרוצים במותי, גם אני הייתי נאלץ לצנן אותם במקלחת קרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יצור מוזר, מצד אחד לא מאמין באלוהים ורואה ביהדות יותר נזק מתועלת להתפתחותו של אדם אינטלגנטי במציאות מודרנית.

ומצד שני מבין שלמרות הכל אני עדיין חלק מקו היסטורי של העם היהודי, זה מה שהוליד אותי וזאת ההגדרה שלי בין אם ארצה או לא.

אני צאצא של העם היהודי, ויש לי זכות מלאה להיות כאן בארץ הזו במדינה משלי בה אני הלאום ואויבי אינם משיגים.

כנראה לא מספיק מוזר, גם אני חושב ככה.

מי שבגיל 15 ועדיין מאמין באלוהים, או שהוא טיפש, או שהוא לא שואל את עצמו את השאלות הנכונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דדי, אז כנראה שאתה לא מכיר איך ראש של ערבים עובד.

אני עובד עם ערבים, ולומד עם ערבים ואני רואה.

הם כמו ילדים קטנים, כל עוד לא אמרת משהו ספציפי זה לא תקף.

ועזוב שהרבה מהם באמת מצפצפים על החוק כי זה , אם אתה בא ואומר להם תראו, יש חוק נגד רעש וכו, הם אומרים לך תראה, מבחינתי זה לא רעש ולכן החוק לא תופס.

אבל אם תבוא אל אותו אחד תגיד לו, אסור למסגדים להשתמש בכריזה בין השעות האלה והאלה, וקיבלת משהו ספציפי מפורש בלי התחכמויות למה ככה הראש שלהם עובד,

וזה מה שהשמאל לא מבין(או מסרב להאמין). שבסופו של דבר, שיש בעולם הזה תרבויות שונות, דרכי חשיבה שונים ולא כל בני האדם אותו דבר.

בשביל ערבי, זה לגיטימי שאם הרגזת שכן שלך הוא יבוא אליך עם אקדח ויאיים עליך ואין מי שיעזור לו כי כולם פוחדים מערבים, בשבילך זה לא.

אי אפשר להשתמש באותם כלים שמשתמשים לכלל האוכלוסיה, יש מקום לשימוש בכלים שונים.

זה לא יעזור אם תבוא לתינוק בן שנה ותגיד לו אסור לשתות אקונומיקה זה רעיל כי הוא לא מבין את הדברים ככה אז מה שאתה תעשה פשוט תרחיק מהישג יד את האקונומיקה, מאידך אם תבוא לילד בין 5 ותגיד לו אסור לשתות אקונומיקה אז הוא יבין ואתה לא תצטרך להזיז אותה למקום שלא בהישג יד (אלא אם כן הוא ימרוד ויעשה דווקא אבל כאן נכנס החינוך).

אז צאו מסרט, תכנסו לעולם האמיתי (שלא עשוי מצמר גפן מתוק) ותלמדו להתמודד נכון עם כל מקרה לגופו.

אז אתה הגזען התורן שטוען "יאני לא גזען, יש לי חברים ערבים"? כי הרי ידוע שכל הערבים חושבים ומתנהגים בדיוק כמו אותו הדבר וכולם ילדים קטנים שרוצים לשתות אקונומיקה רעילה. אבל למה לי לבלבל לך את המוח עם עובדות, אני סתם שמאלן מניאק שלומד עם ערבים באוניברסיטה, עובד איתם ולומד על התרבות שלהם (ביחד עם תרבויות אחרות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי תגובות הזויות :kopfpatsch:

תמיד מחייך גם אני לומד עם ערבושים ועל מרביתם אין לי שום מילה טובה..

אני מבין את החשיבה שלך שהיאהוד כובשים וממש מסכים איתה! אין שום סיבה רציונלית שישראל תהיה של היאהוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה הגזען התורן שטוען "יאני לא גזען, יש לי חברים ערבים"? כי הרי ידוע שכל הערבים חושבים ומתנהגים בדיוק כמו אותו הדבר וכולם ילדים קטנים שרוצים לשתות אקונומיקה רעילה. אבל למה לי לבלבל לך את המוח עם עובדות, אני סתם שמאלן מניאק שלומד עם ערבים באוניברסיטה, עובד איתם ולומד על התרבות שלהם (ביחד עם תרבויות אחרות).

1. לי אין חברים ערבים (אם כי יצא לי לעבוד וללמוד עם כמה), ואני מסכים שהאמירה ההיא גזענית - אבל רק בגלל שהבחור מכליל. נכון, לא כולם ככה, אבל יש מספיק שכן בשביל שהאמירה תהיה במקום. אני לא יודע עד כמה אתה נוהג לקרוא חדשות ממקומות אחרים בעולם, אבל סיפורים בסגנון "מהגרים מוסלמים ביצעו פשע X וכשנעצרו טענו שלא ידעו שגם להם אסור, כי הם לא חשבו שהחוק המקומי גובר על המסורת שלהם" אינם נדירים. החלק העצוב הוא שהרשויות לפעמים משתפות איתם פעולה, וכך קרה ש"צעירים" מוסלמים זוכו מעבירות כמו תקיפה בשכרות ואף אונס, או לפחות יצאו בעונש קל מאוד.

2. אתה לומד על התרבות שלהם? מעניין מה ספר הלימוד שלך אומר בפרק "שחיטת עמים אחרים ורצון להכניע את העולם תחת שלטון איסלאמי". האם החלק הזה בתרבות שלהם (יחד עם היחס לזרים, היחס לנשים, היחס לזכויות אדם וכו') כלול בכלל בחומר, או שמטעמים של קורקטיות הפרקים הללו הושמטו?

3. נניח והבחור שהגבתו לו אכן גזען חשוך ולכן חשת צורך להעמידו במקומו. למה? האם יצא לך לשמוע על ערבים שיעשו כך לערבים אחרים, בעקבות התבטאות גזענית נגד יהודים (הכוונה היא לא בדיון מול מצלמות, אלא בנסיבות יותר)? למה אתה מרגיש צורך להגן על כבודם של אלה שבזים לך?

4. תוספת מאוחרת: אתה טוען שעמדה לפיה "הערבים הם ילדים קטנים שלא יודעים מה הם רוצים" היא גזענית. מה זה אומר על כל אותם פעילי שמאל, שבטוחים שהם יודעים מה טוב לערבים יותר טוב משיודעים זאת הערבים עצמם, וזאת עוד לפני שעומדים על דעתם על הציבור הישראלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גזען? בתור דבר ראשון מנסיוני עם אנשים כמוך, גזענים אוהבים מאוד להשתמש במילה גזען.

דבר שני היום כל מילה שאומרים על בנאדם לא במקום כולם ישר קופצים גזען מה שכבר הוריד מערכה בכמה סדרי גודל.

ודבר שלישי, אכן טעיתי כי כשרשמתי את התגובה וערכתי את אחד המשפטים שהיה אמור לכלול אמירה כמו "ברור שאני לא מכליל אבל מספיק שהחברה שמשפיעים אצלהם מתנהגים ככה וכולם מסביב מקבלים את זה", שכחתי לרשום זאת שוב כשמחקתי את השורה.

אז תקרא את התגובה שלי, תוסיף אחרי השורה השישית את מה שאמרתי ואני מקווה שתוכל להסתכל על הדברים קצת אחרת.

דבר אחרון אתה לא מכיר אותי ואני לא מכיר אותך, אז להגיד על בנאדם שהוא גזען על פי משהו שהוא אמר ולא נגיד, "אמרת עכשיו אמירה גזענית"(כמו שויק ציין והוא צודק),

זה כמו להגיד על בנאדם ישר שנאלץ לשקר מסיבה כלשהי שהוא שקרן.

בקיצור ההתלהמות שלך לא עושה עמך חסד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טול קורה מבין עינייך וקרא את דברייך שנכתבו לפני זמן קצר:

מכל הויכוחים פה אפשר להבין רק דבר אחד.

ערביי הם חחידק טורף שרק מחכה להתפרץ.

אתם מבינים שהם עושים מה שבראש שלהם והמשטרה שלנו מפחדת לעשות משהו בעניין ולצבא שלנו אין מספיק כוח אדם בשביל זה?

אם יום אחד יקומו מדינות ערב למתקפה כוללת, אז כן יש לנו איך להתגונן נגדם, אבל אם עבריי יצטרפו לזה, הרי לכם פול מדינת היהודים.

אם זו לא גזענות אז אני צנצנת ריבה... אני יכול לרשום ש"מעניין איך היית מגיב אם היו רושמים על היהודים שהם חיידק טורף באומה הארית" אך אני מניח שאתה תתעלם מכך ותאשים אותי בגזענות. אותי מעניין איך זה יהיה לחיות עוד כמה שנים במדינה שבה לא יהיו שמאלנים שניתן יהיה להאשימם בכל תחלואי המדינה, האם אנשי הימין הקיצוני (שיהפכו לסתם אנשי ימין) ימצאו קורבן חדש כמו האתיופים? אה סליחה, האתיופים כבר בדרך להיות הקורבן התורן.

1. לי אין חברים ערבים (אם כי יצא לי לעבוד וללמוד עם כמה), ואני מסכים שהאמירה ההיא גזענית - אבל רק בגלל שהבחור מכליל. נכון, לא כולם ככה, אבל יש מספיק שכן בשביל שהאמירה תהיה במקום. אני לא יודע עד כמה אתה נוהג לקרוא חדשות ממקומות אחרים בעולם, אבל סיפורים בסגנון "מהגרים מוסלמים ביצעו פשע X וכשנעצרו טענו שלא ידעו שגם להם אסור, כי הם לא חשבו שהחוק המקומי גובר על המסורת שלהם" אינם נדירים. החלק העצוב הוא שהרשויות לפעמים משתפות איתם פעולה, וכך קרה ש"צעירים" מוסלמים זוכו מעבירות כמו תקיפה בשכרות ואף אונס, או לפחות יצאו בעונש קל מאוד.

2. אתה לומד על התרבות שלהם? מעניין מה ספר הלימוד שלך אומר בפרק "שחיטת עמים אחרים ורצון להכניע את העולם תחת שלטון איסלאמי". האם החלק הזה בתרבות שלהם (יחד עם היחס לזרים, היחס לנשים, היחס לזכויות אדם וכו') כלול בכלל בחומר, או שמטעמים של קורקטיות הפרקים הללו הושמטו?

3. נניח והבחור שהגבתו לו אכן גזען חשוך ולכן חשת צורך להעמידו במקומו. למה? האם יצא לך לשמוע על ערבים שיעשו כך לערבים אחרים, בעקבות התבטאות גזענית נגד יהודים (הכוונה היא לא בדיון מול מצלמות, אלא בנסיבות יותר)? למה אתה מרגיש צורך להגן על כבודם של אלה שבזים לך?

4. תוספת מאוחרת: אתה טוען שעמדה לפיה "הערבים הם ילדים קטנים שלא יודעים מה הם רוצים" היא גזענית. מה זה אומר על כל אותם פעילי שמאל, שבטוחים שהם יודעים מה טוב לערבים יותר טוב משיודעים זאת הערבים עצמם, וזאת עוד לפני שעומדים על דעתם על הציבור הישראלי?

1. אני אשמח לראות היכן בדיוק נמלטו מוסלמים או מהגרים אחרים מעונש של אונס רק בגלל המסורת שלהם. אני זוכר חרדי שדרס אתיופיות ונמלט מעונש בגלל התרבות שלו, האם זה אומר שכל החרדים הם אלימים?

2. מכיוון שאינך מבין כנראה את ההבדל בין הפלגים השונים באיסלם, אין טעם להסביר לך שחוקי השריעה הקיצוניים אינם קיימים בכל מדינה מוסלמית ושפתווה שניתנה ע"י מופתי מסוים מיועדת רק למאמיניו ושאר המוסלמים אינם חייבים להתייחס אליה. בנוסף לכך, נראה שאינך חזק בהיסטוריה כי גם הנוצרים (מסעות הצלב), היהודים (תקופת התנ"ך) וסתם אתאיסטים (היטלר) השמידו עמים וניסו להשתלט על העולם.

3. אני מגן על כבודם של אנשים אחרים כי אני יודע שגזענות אינה מוגבלת בדרך כלל לשנאה כלפי עם או לאום ספציפי אלא מתפשטת ומתרחבת כמו סרטן והופכת את הגזען לאדם ששונא את כל מי ששונה ממנו.

4. איני פעיל שמאל ואיני מייצג שמאל אך טענתך צודקת חלקית - ישנם פעילים שמנסים להכתיב לערבים אורח חיים ליברלי אך חלק מהפעילים בכלל לא מתעסק בכך והמאבק לפעמים הוא מאבק אנטי ממסדי (ולכן תראה שעמותות שמאל מגינות על מגוון של אוכלוסיות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חסר תועלת.

לאנשי שמאל כמוך חסר איזשהו מרכיב במוח שלא נותן להם לראות דברים באופן הגיוני.

נראה לך שאני אומר דברים כי בא לי? כי אני שונא ערבים? אולי תכף תגיד שאני שונא אטיופים, ואסייתים, ואני בכלל מה kkk?

יש לי, לך ולכל יהודי לחשוש.

אתה אוהב להתעלם מהמציאות, מהעובדה שאתה לא רצוי איפה שאתה גר שאתה גרגר יהודי בארגז חול מוסלמי.

כולם כבר מכירים את הקרב הבלתי פוסק בין דעות שמאל לדעות ימין ולא סתם אתה במיעוט יחסי.

כי בסופו של דבר יצר האדם הוא לשרוד בטבע ולא לשמש כטרף לנשרים.

אני רק מקווה שזה נכון והצדק בסוף ינצח, ואנשים בעלי נטיות אובדניות כמוך לא יהוו מכשול.

בזה אני מסיים את מה שיש לי להגיד בשרשור הזה.

שיהיה רק לבריאות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...