המקלחת של מג'אדלה והצביעות של ועדת האתיקה של הכנסת - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המקלחת של מג'אדלה והצביעות של ועדת האתיקה של הכנסת

vic07

Recommended Posts

אני מניח שאין כל צורך שארחיב על המקרה עצמו. למען ההגינות נציין כי אכן מדובר במעשה שלא מכבד את מבצעו, ושלגברת מיכאלי היתה כבר תקרית אלימה עם חנין זועבי בעבר הלא רחוק - אבל העליהום עליה יוצא מכל פרופורציה הגיונית. הרחקה לחודש? דיבורים על שלילת שכר? ראבק, מדובר באותה כנסת בה עדיין מכהנת אותה זועבי, שהשתתפה (גם אם לא באופן פעיל במיוחד) במשט הטרור נגד ואותה הכנסת שעדיין משלמת פנסיה לח"כ הערבי ההוא שברח לסוריה...

ואף נסיבות המקרה הנידון משום מה מוצנעות בתקשורת - ה"תקיפה" נעשתה בזמן דיון בעניינו של מנהל בית ספר בישראל, שמקבל את תקציבו ואף את שכרו מהמדינה, שהשתתף עם תלמידיו במצעד אנטי ישראלי (אגב, הוחלט שכיוון שהדבר לא נעשה במסגרת הלימודים ונראה כי המנהל לא הכריח את תלמידיו להגיע, אין כל דופי במעשיו). אותו מג'אדלה הגן עליו בתקיפות, והטיח עלבונות במיכאלי בעקבות מחאתה. מיותר לציין שגם במעשיו אין שום דופי, מסתבר, וגם לא במעשי ח"כים ערבים אחרים שהטיחו בה אמירות סקסיסטיות או גזעניות בעבר. מיותר גם לציין שתומכי הצעדים נגדה, אותם "נאורים" שטוענים שמיכאלי מרשה לעצמה התנהגות שכזו כלפי ח"כים ערבים כי היא "גזענית", לא בוחלים בהטחת אמירות גזעניות משל עצמם במיכאלי ובכלל הציבור ה"רוסי" בארץ.

די! נמאס!

עד היום עוד היו לי ספקות - עכשיו כבר אין. כל מוקד כוח במדינה מלבד אלו שנבחרים ישירות על ידי העם, שומר עדיין על זהותו המפא"יניקית, התומכת בעמדות שמאל מתון עד קיצוני, לפיה כל מי שמערער את עמדתו בכך שהוא יותר ציוני ממנו (ובכך מהווה מועמד לגיטימי לשלטון במדינת היהודים) מהווה מטרה הוגנת לרדיפה ולפגיעה, ולפיה ה"רוסים" אולי טובים להיות מאבטחים וקופאיות, אך חלילה לא אנשים דעתנים, שאינם מתביישים להגיד "כאן זה , ביתינו היחיד, ומי שלא מרוצה - שילך קיבינימאט".

בבחירות הבאות, רק ליברמן. אגב, סקר שנעשה בעקבות הודעתו של לפיד על כניסתו לפוליטיקה מראה שאם הוא ירוץ ברשימה עצמאית, "ישראל ביתינו" עשויה להיות המפלגה השניה בגודלה בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבר כנסת שבוגד ובורח לסוריה, חברת כנסת שמשתתפת במשט טרור, אלה דברים שהם בסדר גמור מבחינת ועדת האטיקה, אבל חברת כנסת שלשניה הכעס(המוצדק) על המצב והאנטישמיות שהולכת בכנסת, ושופכת מים(ירחם השם) בגלל חוצפה של חבר כנסת אחר, זה דורש כבר מצב חירום ונקיטת כל האמצעים!

זה באמת הקש ששבר את גב הגמל.

אבל אני לא מאשים אותם תכלס, זה העם שלנו שאשם שהוא בוחר את האנשים האלה, שאכפת להם רק מכסף והון שלטון.

אנשים שמחזיקים בכלכלה שלנו, בכסף שלנו, אנחנו עבדים שלהם וברגע שהמצב יצא מכלל שליטה יברחו עם כל הכסף שלנו לחול וימשיכו בחיים שלהם ובעסקים שלהם שם.

אנחנו נתנו למצב להגיע לזה ואין את מי להאשים, כי שחיתות, רוע, תאוות בצע וחוסר מוסר היו משחר האדם ואנחנו פשוט זרמנו עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק באתי להביא את הכתבה הזאת..

"רוסיה ביתינו" WTF?

אין לי פשוט מה להגיד, צבועים זאת מילה עדינה ביותר למה שהולך שם.

איך בנאדם שצועק גזענות כל שני וחמישי מוציא מילים כאלה מהפה שלו?

אני רוצה לעוף מהמדינה הזאת, אבל אני רוצה גם להאמין שיש עוד דרך להציל אותה וזה קונפליקט רציני.

מה, מה עוד נותר לעשות?

אני כבר רואה מה יקרה, ינזפו בו מטעם ועדת האטיקה, הוא יתנצל והכל ישכח.

אבל גם חברת הכנסת אנסטסיה התנצלה, אז ההתנצלות שלה לא שווה כי היא רוסיה ולא ערביה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויק, אני בגדול מסכים עם דעתך אבל כמה דברים:

1)הכנסת אם אני לא טועה העבירה חוק שהפסיק את הפנסיה לאותו ח"כ ערבי.

2)מג'אדלה אכן נהג בגסות רוח אבל איזה עלבונות בדיוק הוא הטיח?

3)בוועדה השתתפו ח"כ מש"ס ומהליכוד ככה שאי אפשר להגיד שזאת וועדה שמאלנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב אני אומר, תפסיקו לקרוא ynet.

הם העיתון הכי פחות אמין בארץ.

הם עושים כסף על זה שאתם נכנסים.

פשוט תמחקו אותו מהמועדפים ותבחרו אתר אחר.

זאת הדרך לקרוא עיתוני שמאל:

http://www.latma.co.il/article.aspx?artiId=5717

לאטמה משכתבים את הכתבות בצורה הוגנת יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בועדת האתיקה של הכנסת יושבים יצחק וקנין (ש"ס), ציפי חוטובלי (ליכוד, ועוד האגף היותר ימני שלו), אריה אלדד (האיחוד הלאומי) ורחל אדטו (קדימה).

לגברת מיכאלי הגיע לקבל עונש כבד על מה שהיא עשתה (אגב, היא לא תוכל לנכוח בישיבות אך בהחלט תהיה נוכחת בהצבעות, ובתכלס, זה מה שחשוב - לועדת האתיקה אין, ובצדק, את הזכות לשלול מח"כ את זכות ההצבעה).

להזכירכם, הועדה הרחיקה את זועבי עד סוף מושב הקיץ הרלוונטי עקב המשט (בפועל, שבועיים), בהחלטה אחרת נגדה הרחיקה אותה ליום נוסף אחרי שדחפה סדרניות (ואחרי שהיא התנצלה בפניהן ובכלי התקשורת, מה שח"כ מיכאלי לא באמת עשתה, בטח לא מרצונה), אך דחתה קובלנה למשל של אחמד טיבי מול ח"כ דנון (למרות שהיא מצאה שטיבי צדק), נזפה בח"כ בן ארי לאחר שאיים בכתב על מספר ח"כ ערבים וכו' וכו' וכו'.

את כל ההחלטות האלה (ועוד, עברתי רק על הכמה האחרונות) ניתן למצוא (מאוד בקלות) באתר הכנסת או בחיפוש בגוגל.

הדבר *האחרון* שאפשר לומר על הועדה הזו היא הטייה שמאלה.

בבקשה, די לבכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב ראוי לציין שזו התקרית השנייה או השלישית של ח"כ מיכאלי במושב הנוכחי של הכנסת, בפעם הקודמת היא ניסתה לתקוף פיזית את ח"כ חנין זועבי ורק במזל המאבטחים מנעו זאת ממנה. ראוי גם לציין שבכל התקריות של מיכאלי היו מעורבים ערבים וגם הצעת החוק המרכזית שלה - שמטרתה הגבלה חמורה של מערכות הכריזה של מסגדים (וללא הגבלה על מוסדות דת אחרים כמו כנסיות, בתי כנסת ובתי חב"ד) - מכוונת כנגד ערבים. הקורא ההדיוט יבין מיד שח"כ מיכאלי היא פשוט גזענית עם סגנון של בסטיונר בשוק אך במדינה כמו , שבה האלימות הפכה לחלק מהתרבות היומית ועבריינים הם סלבריטאים, ח"כ מיכאלי פשוט משקפת את פני העם.

דרך אגב, אם הייתי מטיח כוס מים בפניו של נבחר ציבור הייתי מואשם בתקיפה שלא גרמה לחבלה והייתי יכול לקבל עד שנתיים בכלא על התקיפה הנ"ל, מה שנחסך משום מה מחברת הכנסת מיכאלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזכירכם, הועדה הרחיקה את זועבי עד סוף מושב הקיץ הרלוונטי עקב המשט (בפועל, שבועיים),

ווא שבועיים שלמים!!!! שבהם תן לי לנחש גברת זועבי הנהורה ישבה בביתה והמשיכה להרוויח עשרות אלפי שקלים על חשבוני, במדינה נורמלית היו מעיפים אותה קיבינמאט מהממשלה שוללים לה את כל הזכויות+משכורת ונותנים לה להירקב בכלא. למה? כי מה שהיא ביצעה זה בגידה במדינה כן כן בגידה לא פחות ולא יותר.

אני עד עכשיו לא מבין איך יש אנשים שיושבים היום בממשלה שאמורים לשמור על האינטרסים של מדינת אך בפועל שומרים על האינטרסים של האוייבים מסביבנו ואפילו לא מנסים להסתיר את זה, איך דבר כזה קורה איך????? :bash: :bash: :bash:

הדבר היחדי שמצער אותי בסיפור הזה שהיא רק התספקה בלשפוך עליו מים ולא שברה לו את הכוס על הראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחדי שמצער אותי בסיפור הזה שהיא רק התספקה בלשפוך עליו מים ולא שברה לו את הכוס על הראש.

אתה צודק אחי!!! אחרי זה היא הייתה צריכה לתקוע לו את הכוס השבורה בעין ולצעוק "ערבי מסריח" ואז לדפוק עליו יריקה. איך בכלל האזרח סוג ב' הזה מתייחס כך לחברת הפרלמנט המכובדת והמנומסת?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב ראוי לציין שזו התקרית השנייה או השלישית של ח"כ מיכאלי במושב הנוכחי של הכנסת, בפעם הקודמת היא ניסתה לתקוף פיזית את ח"כ חנין זועבי ורק במזל המאבטחים מנעו זאת ממנה. ראוי גם לציין שבכל התקריות של מיכאלי היו מעורבים ערבים וגם הצעת החוק המרכזית שלה - שמטרתה הגבלה חמורה של מערכות הכריזה של מסגדים (וללא הגבלה על מוסדות דת אחרים כמו כנסיות, בתי כנסת ובתי חב"ד) - מכוונת כנגד ערבים. הקורא ההדיוט יבין מיד שח"כ מיכאלי היא פשוט גזענית עם סגנון של בסטיונר בשוק אך במדינה כמו , שבה האלימות הפכה לחלק מהתרבות היומית ועבריינים הם סלבריטאים, ח"כ מיכאלי פשוט משקפת את פני העם.

דרך אגב, אם הייתי מטיח כוס מים בפניו של נבחר ציבור הייתי מואשם בתקיפה שלא גרמה לחבלה והייתי יכול לקבל עד שנתיים בכלא על התקיפה הנ"ל, מה שנחסך משום מה מחברת הכנסת מיכאלי...

למה לשקר? החוק מדבר על בתי תפילה, כולל בתי כנסת וכנסיות. כנראה קראת יותר מדי ynet עם השמות המומצאים שלהם כמו "חוק המסגדים".

הצעת חוק למניעת מפגעים (תיקון – איסור שימוש במערכת כריזה בבתי תפילה), התשע"א–2011

תיקון סעיף 21.בחוק למניעת מפגעים, התשכ"א–1961 ס"ח התשכ"א, עמ' 58., בסעיף 2, האמור בו יסומן "(א)" ואחריו יבוא:"(ב)בלי לגרוע מכלליות האמור בסעיף קטן (א), יראו הפעלת מערכת כריזה בבית תפילה כרעש חזק או בלתי סביר כאמור באותו סעיף קטן; השר, בהסכמת שר הפנים, רשאי לקבוע בצו מקרים בהם יותר השימוש במערכת הכריזה; בסעיף זה, "בית תפילה" – בית כנסת, כנסייה או מסגד וכל מקום מקורה אחר המשמש דרך קבע לתפילה או לפולחן דתי.".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק אחי!!! אחרי זה היא הייתה צריכה לתקוע לו את הכוס השבורה בעין ולצעוק "ערבי מסריח" ואז לדפוק עליו יריקה. איך בכלל האזרח סוג ב' הזה מתייחס כך לחברת הפרלמנט המכובדת והמנומסת?!

זה לא משנה עם הוא ערבי/יהודי/נוצרי/קמבודי, בן אדם שחותר כנגד אותה מדינה שהוא אמור לייצג (או במילים אחרות בוגד) לא אמור להיות לא אזרח סוג ב' ולא אזרח סוג ז' הוא לא אמור להיות אזרח של אותה מדינה בכלל ובטח ובטח שלא אמור לשבת בממשלה של אותה מדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לשקר? החוק מדבר על בתי תפילה, כולל בתי כנסת וכנסיות. כנראה קראת יותר מדי ynet עם השמות המומצאים שלהם כמו "חוק המסגדים".

אתה תמיד מאמין כשמוכרים לך תירוצים בשקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה עם הוא ערבי/יהודי/נוצרי/קמבודי, בן אדם שחותר כנגד אותה מדינה שהוא אמור לייצג (או במילים אחרות בוגד) לא אמור להיות לא אזרח סוג ב' ולא אזרח סוג ז' הוא לא אמור להיות אזרח של אותה מדינה בכלל ובטח ובטח שלא אמור לשבת בממשלה של אותה מדינה.

אז ח"כ (ושר לשעבר) ראלב מג'אדלה, ממפלגת העבודה (מפלגת שמאת מתונה מאוד עם אג'נדה ציונית בצורה חד משמעית), הוא בעצם בוגד במדינה ומתוקף תפקידה חברת הכנסת אנסטסיה מיכאלי צריכה לתקוף אותו באלימות?

איזה יופי של מדינה, איזה יופי של דמוקרטיה ואיזה יופי של שלטון חוק!

בוא לא נהיה תמימים? הרי שנינו יודעים שבתי כנסת לא "עומדים בקריטריונים" (וגם במקרים החריגים שכן - אף אחד לא יתלונן באמת), ולא מוכרות לי כנסיות שמצלצלות בפעמון ב-6 בבוקר (האמת שלא יצא לי לשמוע פעמוני כנסיה בארץ בכלל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...