מכונית 3000 סמ"ק 930 כוחות סוס - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכונית 3000 סמ"ק 930 כוחות סוס

schumi

Recommended Posts

Position Mid Longitudinal Drive Wheels RWD w/LSD

Configuration 3000 Ferrari (Type 052), V10 Curb Weight 600 kg / 1323 lbs

Valvetrain 4 Valves per Cyl Length 4545 mm / 178.9 in

Displacement 2997 cc / 182.9 cu in Width 1796 mm / 70.7 in

Power 693.5 kw / 930 bhp @ 19000 rpm Height 959 mm / 37.8 in

Torque Not Available Wheelbase Not Available

Bore Not Available Front Track 1470 mm / 57.9 in

Stroke Not Available Rear Track 1405 mm / 55.3 in

Redline Not Available Steering Not Available

HP / Liter 310.31 bhp per litre Body / Frame Carbon-fibre and honeycomb composite structure

HP / Curb Weight 1550.0 bhp per weight Front Brakes Vented Carbon Discs

Gear Type 7-Speed Semiautomatic sequential electronically controlled gearbox Front Brake Size Not Available

אני אולי לא יודע במדוייק את כל הפרטים שאמרתי (המחשתי את זה )אני לא חרשתי על כל העסק הזה כמו מטורף אם הגזמתי במשהו זה לא אומר שאני אידיוט ולא יודע על מה אני מדבר אמרתי את מה שאמרתי בקירוב ולא בפירטי פרטים כי אני לא פריק של מכוניות ומי שבא לתקן אותי שיגיד על מה הוא מיתייחס לאפנועים או למכוניות כי אני היתכוונתי למכוניות

קל להגיד שחבר שלי הגיע על אופנוע ל300 קמ"ש אולי כי זה אופנוע ולא אוטו ואין בארץ שום אוטו שיכול להגיע למהירות הזאת

אולי הגזמתי עם כוח הגי אבל בכל זאת מופעל כוח גי חזק מאוד בספורט הזה בעיקר על הצוואר ודרוש מאמץ רב כדאי להישאר מרוכז למשך 2 שעות במהירויות האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 165
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Position Mid Longitudinal Drive Wheels RWD w/LSD

Configuration 3000 Ferrari (Type 052), V10 Curb Weight 600 kg / 1323 lbs

Valvetrain 4 Valves per Cyl Length 4545 mm / 178.9 in

Displacement 2997 cc / 182.9 cu in Width 1796 mm / 70.7 in

Power 693.5 kw / 930 bhp @ 19000 rpm Height 959 mm / 37.8 in

Torque Not Available Wheelbase Not Available

Bore Not Available Front Track 1470 mm / 57.9 in

Stroke Not Available Rear Track 1405 mm / 55.3 in

Redline Not Available Steering Not Available

HP / Liter 310.31 bhp per litre Body / Frame Carbon-fibre and honeycomb composite structure

HP / Curb Weight 1550.0 bhp per weight Front Brakes Vented Carbon Discs

Gear Type 7-Speed Semiautomatic sequential electronically controlled gearbox Front Brake Size Not Available

אני אולי לא יודע במדוייק את כל הפרטים שאמרתי (המחשתי את זה )אני לא חרשתי על כל העסק הזה כמו מטורף אם הגזמתי במשהו זה לא אומר שאני אידיוט ולא יודע על מה אני מדבר אמרתי את מה שאמרתי בקירוב ולא בפירטי פרטים כי אני לא פריק של מכוניות ומי שבא לתקן אותי שיגיד על מה הוא מיתייחס לאפנועים או למכוניות כי אני היתכוונתי למכוניות

קל להגיד שחבר שלי הגיע על אופנוע ל300 קמ"ש אולי כי זה אופנוע ולא אוטו ואין בארץ שום אוטו שיכול להגיע למהירות הזאת

אולי הגזמתי עם כוח הגי אבל בכל זאת מופעל כוח גי חזק מאוד בספורט הזה בעיקר על הצוואר ודרוש מאמץ רב כדאי להישאר מרוכז למשך 2 שעות במהירויות האלה

מוכן לגבות תדברים שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מישה הפרארי יכולה...וכך גם עוד הרבה הרבה הרבה מכוניות

איגורל'ה, יא מולדובי מסטול, אמרתי משהו על המהירות של הפרארי? זה ברור שהיא מסוגלת ל-300, אמרתי רק שיש שתים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לזה שהן לא שייכות לאותו בנאדם

אם אני לא טועה, יש בארץ F50 אדומה ו-575 (לא סגור על המספר בידיוק) כסופה, ושניהן ייובואו ע"י מנכ"ל על אל או משהו חשוב שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בארץ Porsche GT2 (גירסה 993) משופרת בסדנא הכי מפורסמת בגרמניה לפורשה (שכחתי את שמה), הורידו לה את הסרן הקידמי בשביל הפחתת משקל, יש לה 2 מגדשים K75, ניטרו שמעלה לה את ההספק בעוד 75 כ"ס, מערכת ניהול מנוע בין המתקדמות ביותר M800, בוכנות מחוזקות, מצנן ביינים ענק, סשתומי פריקה גריידי R, מערכת פליטה מעבודת יד,קיט בילשטיין לGT2, מתלי גז מתכווננים, בלמי קלטון בקוטר של מעל 300 מ"מ עם ונטילטורים, המגדשים עובדים ב 0.85 באר (הוא יכל לעלות הרבה יותר וזה יתן הרבה הרבה יותר כוחות סוס), יש לה מעל 700 כ"ס.

יש עוד פורשה GT3 996 משופרת (רק השיפורים עלו 1.5 מליון שקל) שיש לה מעל 600 כ"ס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישה נראה לי שאתה מתבלבל ה 575 או ה 355 גם לא זוכר תמספר היא האדומה

3f2cfa615bc4431d.jpg

ובקשר לפרארי f 50 אני לא שמעתי בחיים אם יש דבר כזה הייתי שמח לראות אותו

מאד ;D המכונית הכי אהובה עליי.

ובקשר לשבירות של האופנועים כל אופנוע 600 ס"מק נורמלי שובר ת 300 שלא לדבר על 900 סמ"ק ...

בקשר למכוניות שם זה קשה יותר קשה אבל יש היו ויהיו מכוניות בארץ שעשו 300 ועושות 300 ק"מש

בוא נגיד ש 260 270 אני יכול להראות לך ככה שתאמין שיש 300.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפולקסווגן בורה 2 ליטר אוטומטית של ההורים שלי סוגרת 260, ולמנוע שלה שהוא רק 115 כ"ס (בלי הגדשה כמו סובארו שעושים "240" כ"ס עם מנוע שנשבר בחודש) אז למה שפורש מטורפת כזאת לא תסגור 300?

ואגב בלי ירידות על מולדבים!!!

ועוד משהו- יש לי שאח שלי צילם כשהוא היה במלון דן באילת של הפרארי 355 הזאת ביחד עם חבר שלו עם הסתלבתו על המכונית הזאת, אם אתם רוצים תגידו, אגב הלוחיות רישוי שלה הם לא מספר אלא -6LUM (למישהוא יש קשרים במשרד הרישוי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שכתוב לה בדש בורד 260 זה לא אומר שהיא מגיע לכזאת מהירות, היא סוגרת בערך 170-190, חוצמזה היא אוטומטית וזה מגביל דיי הרבה, כי הצ'יפ ניהול מנוע במשפחתיות מתוכנן שהוא לא יעבור RPM גבוה בשביל תצרוכת דלק נמוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...