האם יוצא בקרוב מחליף לעכבר Logitech Performance Mouse MX? - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יוצא בקרוב מחליף לעכבר Logitech Performance Mouse MX?

casio222

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני גם חושב ששקע אחד פחות זה יתרון.

זה לא רק שקע אחד פחות, זה גם "פחות" העריסה עצמה שחייבת להיות ממוקמת כל הזמן על השולחן בניגוד לכבל ה-microUSB שאפשר לדחוף במגרה. העריסה גם חייבת להיות בטווח כבל מהמחשב, בטווח לשקע חשמל פנוי ובטווח קליטה לעכבר שנוטה להצטמצם עם הזמן. די מעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתרונות האלה ברורים, הנקודה היא אחרת - ברגע שסידרת את העריסה על כל המרחקים שהיא מחייבת אותך, המקום על השולחן וכו' - אתה לא צריך להתעסק בזה. אתה מסיים פעילות, "זורק" את העכבר לעריסה וממשיך בחיים. ברגע שאתה חוזר, אתה מרים את העכבר מהעריסה שלו. זה minor annoyance. עם העכבר החדש לעומת הזאת, מדי שבוע-שבוע וחצי צריך להוציא מהמגירה כבל, לחבר אותו לעכבר ולמחשב, וכעבור 3 שעות לנתק אותו ולהחזיר למגירה. זה לא כ-ז-ה סיפור, אבל ברוטינה של שבועות, חודשים ושנים זה הרבה יותר מעצבן, באופן יחסי. אבל זה מה יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שסידרת את העריסה על כל המרחקים שהיא מחייבת אותך, המקום על השולחן וכו'

אם ממילא אתה "משלם" עריסה + חוט + חוט חשמל אז כבר תיקח עכבר חוטי וזהו - אפס התעסקות... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין! הדגם החדש והמסריח הזה הוא, באופן מעשי, פשוט עכבר חוטי.

כל ההסברים שמסבירים לכם יוצאים ישר מהאוזן השניה וזה כמו לדבר לקיר, אז אני פורש. לא באמת אכפת לי באיזה עכבר תשתמשו ׃)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר הופך לדיון חסר תוחלת ובכל זאת אנסה שוב.. פעם אחרונה לטובת קהל הקוראים.

ולו רק כדי לא לסגור את הדיון בפוסט דמגוגי שלא נותן לעובדות לבלבל אותו :-\

יש לי את ה-MX הנ"ל וממש אין לי מושג למה אצלך הוא "90% מהזמן חוטי" - אין לזה כל סיבה שבעולם. :nixweiss:

אצלי 99% מהזמן הוא אל חוטי ופעם בכמה ימים הוא מחובר לחוט בלילה אחרי העבודה וזהו (ואני עוד קניתי אותו יד2). לא הרבה יותר מסובך מלהניח בעריסה...

אם במקרה שכחתי לעשות את הנ"ל ונגמרה לי הסוללה אני תמיד יכול לחבר את החוט או לשים חליפית ולהמשיך לעבוד בלי הפרעה.

המתאם שלו פיצפון ותקוע דרך קבע במחשב ללא כל חוטים נוספים.

יש לי גם את ה-MX1000 עם עריסה ובניגוד לנ"ל אני חייב לזכור לשים את העכבר בעריסה כל לילה (מקסימום יומיים אבל זה יורד עם הזמן) ואם שכחתי אני דפוק ללא כל פיתרון מלבד לשלוף עכבר חוטי אחר. כפי שאמרתי כבר 4 פעמים, העריסה עם החוטים שלה (USB+POWER) יוצרים הרבה יותר בלאגן על ומאחורי שולחן העבודה, מה שבדיוק מנוגד לכל הקונספט של לקנות ציוד אלחוטי.

ד"א - לפעמים קורה שממהרים ומניחים את העכבר על העריסה לא בדיוק בזווית הנכונה והוא בכלל לא נטען... באסה לגלות את זה איך שמתיישבים לעבוד :-\

יאללה - כמה חפירות על נושא כל כך פשוט. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוספת קטנה למי שמעוניין לקנות - חיבור הmicrousb של הMX PERFORMANCE נראה עדין כך שיכול להיות שישבר בשלב מסויים. העובדה שמחברים אליו את החוט בזווית מוזרה לא עוזרת לעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לדעת שאני יכול להשתמש בסוללה רגילה במקרה הצורך. למעשה אם אני בכלל רוצה להימנע מהצורך בהטענה עם הכבל-

מישהו בדק כמה זמן הוא יכול לפעול על סוללה רגילה?

למעשה האפשרות של שימוש בסוללה רגילה+כבל, לדעתי זה סוג של פיתרון אלחוטי אולטימטיבי עבורי.

אני אזמין אותו בשבוע הקרוב, כנראה מ-, והחלטתי שאני לא חוסך והולך על חדש, הגעתי למסקנה ש"מחודש" עלול לגרום לבעיות נוספות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוספת קטנה למי שמעוניין לקנות - חיבור הmicrousb של הMX PERFORMANCE נראה עדין כך שיכול להיות שישבר בשלב מסויים. העובדה שמחברים אליו את החוט בזווית מוזרה לא עוזרת לעניין.

וואלה לא שמתי לב. דווקא בחיבור הוא לא הרגיש לי ככה.

אבל טוב לדעת - אולי זה בלאי של זמן. אני אהיה עדין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...