הנה המחרים ומהבצעים של ערוצי זהב כפי שהם מתפרסמים אצלה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנה המחרים ומהבצעים של ערוצי זהב כפי שהם מתפרסמים אצלה

guy94

Recommended Posts

אתר ממש גרוע

אין פרטים חוץ מהמבצע הזול הזה והמחיר

לא רשום מה הדרישות

איפה אפשר להתקין

כמה יעלה ספק

מי ספק מורשה

איזה מודם מקבלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לערוצי זהב תמיד היה אתר מאד " בסיסי". זה נראה כאילו משקיעים בו מינימום הכרחי של משאבים רק כדי שלא יגידו " מה, אין לערוצי זהב אתר ?? "...

מי שרוצה פרטים מדויקים יותר שיתקשר מחר לשירות לקוחות שלהם כי רק אתמול הם עברו את התדרוך לגבי האינטרנט בכבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתם לב שזה קילובייט ולא קילוביט!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

זאת אומרת שלא צריך לחלק ב8 אלא הוא מוריד ב 750!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

זאת בטח שגיאת כתיב...(Mistype) לא יכול להיות שבחבילה הזאת מורידית ב-750 קילובייט לשניה וספקית כמו 012 נט תקח על מהירות כזו רק 35 דולר כולל מע"מ כשב-ADSL בחבילה הבסיסית זה עולה 29.90 דולר כולל מע"מ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל גדול בין Bit ל Kbps!!!!!!!!!!!!ואיזה ספקית אפשר לבחור?

אפשר לבחור את אקואנט?

אני יודע. ואתה בטוח יודע מה ההבדל ,וגם עוד הרבה שמשתתפים פה בפורומים אבל מאד יכול להיות שמי שעידכן את האתר של ערוצי זהב הוא לא מומחה גדול ולא יודע מה ההבדל ולכן נפלה טעות. אם אתה נורא סקרן אז מה הבעיה שתתקשר אל הכבלים ותשאל מה מהירות ההורדה שהם מציעים לך בחבילה הזאת.

בקשר לבחירה של ספקית : הרשת של הכבלים אמורה להיות פתוחה לכל הספקיות בישראל. אלו שכבר הספיקו להתחבר אל חברות הכבלים מתחילות לפרסם את המחירים. אני יודע כרגע על 012 נט אבל אל תדאג, בשביל התחרות על הלקוחות אתה תוכל לבחור כל ספקית .

המשך : רק עכשיו נכנסתי ללינק שפורסם כאן ואני מרשה לעצמי להביא ציטוט קצר :

"מסלולי הגלישה : איזי - מהירות 150/64Kbps במחיר 109 ש"ח לחודש, איזי אינטרנט+ - מהירות 750/96Kbps במחיר 119 ש"ח לחודש".

את המהירות שהם פרסמו כאן אתה כן צריך לחלק בשמונה כדי לדעת מה מהירות ההורדה שתקבל בפועל. אני למשל מחובר עכשיו ל-ADSL

ב - 640Kbps ויכול להוריד במהירות של עד 70Kb/Sec.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם יתחברו בשכונה שלך אני מאמין שתקבל את המהירות הזאת לפחות בחלק מהזמן שבו אתה מחובר וגולש. רק אם באמת הרבה יתחברו והם ישבו באינטרנט כל הזמן ויורידו עשרות קבצים וינצלו את כל המהירות שהם מקבלים אז יהיה עומס. בכל מקרה יש עומס אצל ספקיות האינטרנט והקווים לחו"ל כך שהמהירות משתנה מאתר לאתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיו עוד חבילות חוץ מאיזי?

הם מבטיחים שתהיה גם חבילה של 3Mbps שזה יותר מהיר מהחבילה המהירה ביותר ב-ADSL. אבל זה יקח זמן וכנראה שזה גם יעלה לא מעט כסף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכתב ע"י גיל ב4.3.64 P=

"אני למשל מחובר עכשיו ל-ADSL

ב - 640Kbps ויכול להוריד במהירות של עד 70Kb/Sec. "

לא הבנתי?

אתה מוריד ב70 אבל מחובר ב640?

הסבר בבקשה.... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...