נמאס לי מהחרדים! - עמוד 21 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמאס לי מהחרדים!

Born2Kill

Recommended Posts

חבר'ה, אני לא מאמין, זה הגיע עד הבסיס בו אני משרת.

אני משרת בפיקוד המרכז למי שמתעצל לקרוא...

וצורך העניין, היום נסעתי בקו 49... פשוט גועל נפש.

אנשים מגעילים ברמות!

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4168292,00.html

ספר את זה גם לאלה(בלינק) ואם תוכל שלח מייל לוינט מדוע על זה אינם עושים רעש תקשורתי ,לא שתקבל הסבר :evil_laughterperple: .

http://www.bhol.co.il/Article.aspx?id=36115

.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 577
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התלונה הפרובקטיבית מקרה שלישי שארע הבוקר: חיילת התלוננה כי במהלך נסיעה באוטובוס קו 49 בירושלים, חרדי קיצוני ביקש ממנה לעבור לסוף האוטובוס ומשסירבה - קרא לעברה "פרוצה".

האיש נעצר לחקירה.

עדויות מנוסעי האוטובוס, שהגיעו לרדיו 'קול חי', מספרות סיפור שונה.

מתברר, כי החיילת התיישבה בין עשרות גברים חרדים והתבקשה בנימוס לעבור מקום על-ידי אחד הנוסעים, אברך משי.

האברך כלל לא קרא לעבר החיילת קריאות גנאי.

הנוסעים הדגישו כי המהירות בה הופיעה המשטרה מעידה על אופיו המתגרה של האירוע

"מתברר"... יש בעיה בזה שהיא תשב בין עשרות גברים חרדים?

"ביקש בנימוס..." אולי בפעם הראשונה, אני צנצנת אם הוא לא פתח פה כשהיא סירבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא תרבות חילונית זה תרבות לא חרדית

אם אתה מחלק את האוכלוסייה לחרדית וחילונית - התחומים הללו נכללים תחת תרבות חילונית.

חלוקה נכונה יותר תהיה באמת חרדית ולא חרדית, ואז אתה צודק. באותה מידה אגב אפשר לחלק את האוכלוסייה ל"משתמשי HWZONE" ו"לא משתמשי HWZONE". גם זו חלוקה מדעית נכונה של האוכלוסייה.

אבל אני רוצה לגעת במשהו קצת אחר: זה בכלל לא צריך להיות.

ספורט - בתור חובב כדורגל מושבע, אני משלם הרבה מאוד כסף בשביל לראות כדורגל. אני לא רואה שום סיבה מדוע דרך מערכת המיסים, מדינת צריכה למממן בדמינטון. אם לבדמינטון אין מספיק צופים, כנראה שזה תחום שלא כדאי לעסוק בו. הסכומים אגב, לא משנים כ"כ. גם אם רק אלף ש"ח מכספי משלם המיסים הולכים לשחקני בדמינטון עקב היותם שחקני בדמינטון - מדובר בשוד ושבר.

על אחת כמה וכמה לגבי ענפי ספורט פופולריים בהרבה כמו כדורגל וכדורסל - הם צריכים לעמוד ברשות עצמם ולא לבסס עצמם על כסף גזול. בדיוק כמו הישיבות החרדיות(כך הן צריכות להתנהל).

קולנוע - יש מספיק כישרון ואפילו כסף בקולנוע הישראלי, אין שום צורך ב"חוק לעידוד קולנוע" והקרן לקולנוע(אלא אם היא וולנטרית). הקרן לקולנוע היא באמת עניין מאוד מוזר להסביר מבחינה מוסרית - שוב, גם אם זה רק אלף ש"ח - האם מטרתה של מדינת היא להקצות כסף לאנשים אמידים בשביל שיצרו מוצר שיצרכו אותו אנשים אמידים? האם האבסורד פה לא זועק לשמיים? אני נגד תוכניות רווחה אבל הייתי מעדיף בהרבה שהיו לוקחים את כל כספי המדינה בהשקעות קולנועיות ונותנים אותם לעניים. אבסורד.

תיאטרון - אותו דבר כמו קולנוע, רק סכומים גדולים בהרבה. בתיאטרון המדינה משקיעה עשרות אם לא מאות מיליוני שקלים כל שנה וזה מגוחך לחלוטין ומנפח את תקציבי התיאטראות ומשכורות השחקנים הרבה מעבר לשווים האמיתי. אנשים שאוהבים תיאטרון הולכים לראות תיאטרון וכך גם משלמים עליו. אנשים שלא אוהבים תיאטרון לא הולכים לראות תיאטרון ועדיין משלמים עליו דרך מיסים! חזוס קריסטוס!

מוזיקה - אותו עניין כמו תיאטרון מבחינת חובבים ולא חובבים ומכיל גם אלמנט חזק מאוד של אליטיזם - המדינה לא מממנת זמר ים תיכוני, או רוק, או פופ - רק "מוזיקה קלאסית" - זו כ"כ איכותית וחשובה(ואני רציני, אני חובב קלאסית) שהדרך היחידה לא להכחיד אותה היא לקחת מאנשים בכח כסף כדי שאנשים אחרים(רובם מבוגרים מאוד ואמידים מאוד) יוכלו לראות את הפילהרמונית או הקאמרית או מה שזה לא יהיה. אבסורד.

סליחה על החפירה - בקיצור הטיעון הוא כזה: אין סיבה למממן לא תרבות חרדית ולא תרבות לא חרדית. המכשיר את הראשון מכשיר גם את השני, אלא אם הוא מכריז שסרגל הערכים המוסריים שלו עליון ובילתי ניתן לערעור - ולזה קוראים טוטאליטריזם. לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעקרון, אתה צודק לחלוטין. העניין הוא, שבנוסף לסוגייה העקרונית, יש גם סוגיה כמותית לא קטנה. אי אפשר להשוות בין כמות הכסף שהמדינה מוציאה על פעילויות שצורכים רק חילונים (בחישוב פר אדם) לבין הכמות לפעילויות שצורכים רק חרדים (שוב, בחישוב פר אדם), וכל אדם המעלה את הטיעון הזה של "הנה, זה אותו הדבר" הוא צבוע.

וזאת, כמובן, עוד לפני שנזכרים בכך שההכנסה ממסים בקרב החרדים, בתחשיב כולל, היא שלילית - ולכן בעוד לך כחילוני (או כלא-חרדי) מותר להלין על שימוש לא נאות בכספי המיסים, לחרדי הממוצע (כן, גם זה שעובד, כל עוד מקצבאות ילדים הוא מרוויח יותר מאשר הוא מפסיד בתשלום מיסים) זה בגדר חוצפה שלא תיאמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספר את זה גם לאלה(בלינק) ואם תוכל שלח מייל לוינט מדוע על זה אינם עושים רעש תקשורתי ,לא שתקבל הסבר :evil_laughterperple: .

http://www.bhol.co.il/Article.aspx?id=36115

.......

על כל תלונה שיגישו עכשיו אתם תמציאו חירטוט שזה לא קרה? והכל היה בכוונה? זה מזכיר לי את הפלסטינאים שממציאים תרוצים לכל הטרור שהם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העדות בלינק הזה מגוחכת וברורה כשקרית.

הוא מעיד שהוא קיבל סתירת לחי מאחור מאישה מבוגרת.

אז אלא אם כן האישה המבוגרת הזאת היא פורשת טרייה מה WNBA,

לא כל כך מבין איך פיזית אפשר לקבל סתירת לחי מאחור.

אין ספק שבתקשורת כרגע יש גל דיווחים וזה נראה רע,

אבל לפחות מדובר בנתונים אמיתיים ולא שקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה נעלמו כל הפמיניסטיות מהשמאל,מעניין?פתאום אין להם מה להגיד.

אותן פמיניסטיות יודעות לצאת החוצה כש"נוח" (ובעיקר נוגע לכסף). בכל שאר המקרים הן נשארות בתוך הקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על כל תלונה שיגישו עכשיו אתם תמציאו חירטוט שזה לא קרה? והכל היה בכוונה? זה מזכיר לי את הפלסטינאים שממציאים תרוצים לכל הטרור שהם .

הלינק בא להראות שגם בציבור החרדי יש תופעות של יריקות וכדו'.. עליהם ,אבל מי בכלל מתיחס אליהם בתקשורת הכללית? :hi: .

אגב ... https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150475885982834&set=o.138510066200109&type=1&ref=nf

:xyxthumbs:

..

מישהו כאן כתב דבר מאוד מוזר .שאיאפשר לסטור על לחי השני אם אתה נמצא מאחוריו :facepalm: (באוטובוס גם מהצד).

אז שינסה לעשות זאת על מישהו ויווכח עד כמה זה כן אפשרי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעקרון, אתה צודק לחלוטין. העניין הוא, שבנוסף לסוגייה העקרונית, יש גם סוגיה כמותית לא קטנה. אי אפשר להשוות בין כמות הכסף שהמדינה מוציאה על פעילויות שצורכים רק חילונים (בחישוב פר אדם) לבין הכמות לפעילויות שצורכים רק חרדים (שוב, בחישוב פר אדם), וכל אדם המעלה את הטיעון הזה של "הנה, זה אותו הדבר" הוא צבוע.

לא לגמרי הבנתי, אתה טוען שהמדינה מוציאה יותר פר אדם על הציבור החרדי מאשר פרד אדם על הציבור הלא-חרדי ולכן השקילות בין השניים אינה קיימת?

או במילים אחרות, רק כאשר האוכלוסייה החרדית תהיה עוד יותר גדולה כך שההוצאה הציבורית עליהם פר אדם תהיה נמוכה יותר(אותה הוצאה/יותר אנשים = הוצאה פחות פר אדם) אז יש שקילות? תקן אותי אם אני טועה בהבנה כאן.

וזאת, כמובן, עוד לפני שנזכרים בכך שההכנסה ממסים בקרב החרדים, בתחשיב כולל, היא שלילית - ולכן בעוד לך כחילוני (או כלא-חרדי) מותר להלין על שימוש לא נאות בכספי המיסים, לחרדי הממוצע (כן, גם זה שעובד, כל עוד מקצבאות ילדים הוא מרוויח יותר מאשר הוא מפסיד בתשלום מיסים) זה בגדר חוצפה שלא תיאמן.

זאת שאלה מאוד מעניינת האם סך התקבולים במגזר החרדי הם שליליים או חיוביים ואני לא לגמרי משוכנע שבכלל אפשר למדוד את זה כמו שצריך.

אני כן יודע שאם היית נותן להרבה מאוד קהילות חרדיות את הבחירה בין להפסיק לשלם מיסים ולהתחיל למממן את המוסדות הקהילתיים/תרבותיים/חינוכיים שלהם בעצמם - לבין להמשיך בשיטה הנוכחית, הם היו בוחרים בשיטה הראשונה. למזלם, עקב מפלגות שכל אדם דמוקרטי צריך לקנא בהן על העשייה למען הבוחרים שלהן - הם לא כ"כ צריכים לבחור והם נהנים מ2 העולמות.

בנוסף על כך, אני יודע שכלל אוכלוסיית נמצאת בתקבולי מיסים שלילית - כלומר, המדינה מוציאה יותר כסף מאשר היא מכניסה.

רק לחרדי אסור להלין על כך? מה אם עובדי מדינה? אמהות חד הוריות? מובטלים? ערבים? נכים? האם כל אדם שמקבל מהמדינה יותר כסף מאשר הוא מכניס לה הוא "חוצפן" ואסור לו להלין על שימוש לא נאות בכספי המיסים שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...