נמאס לי מהחרדים! - עמוד 15 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמאס לי מהחרדים!

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 577
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בטח שאני יותר טוב מהחרדים בבית-שמש,

אני לא יורק על אנשים שמתלבשים צנוע מדי לטעמי

או שלא אוכלים חזיר. אני אפילו לא בועט בילדים דוסים

שרוכבים על אופניים ביום כיפור, במקום על , כי זה נוגד את השקפת עולמי.

ואני לא עושה את זה לא כי אני לא יכול, אלא כי אמות המוסר שלי נעלות פי כמה

וכמה מכל חרדי שתמצא כשזה נגוע לחיים בקהילה שלי ובמדינה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קורא לו ליצן אני קורא לו חושב...

יש לך ילדים? כי זו שאלה יפה מה היית עושה אם היו יורקים עליהם בדרך לבית ספר, מה היית עושה אתה אם משהו היה מהלך

אימים על הילדים שלך? לא כי הם גויים (או שכן, קיצוני כמו קיצוני חושב שרק הוא צודק ויודע את האמת לא? מזכיר לי משהו...)

אלא כי החצאית של הבת שלך קצרה בסנטימטר ממה שהם מסוגלים לסבול... זו הרי כפיה אין לזה שם אחר, זה מגיע באישור של רבנים מסויימים

זה מקובל ברחוב החרדי וגם חלק מהדתי ואתה יודע את זה.

עניין של זמן עד שהם יתרבו למימדים של כח מצביע ואז נראה מה הדמוקרטיה הזו שווה... גם הערבים אותו סיפור...

ככל שאני חושב על זה לעומק אני מבין שיותר ויותר אין לי מה לחפש פה, אני אשאיר אותם לעצמם, גם ככה הם יאכלו אחד את השני לבד בסוף (לא היה עוד מישהו שאמר את זה ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שחסר בתוכנית הומור סאטירית בטלוויזיה.

החרדי שרואה בכל דבר מיניות, זנות, הפקרות, חוסר צניעות, ותועבה שטנית.

בירקות, בפירות, בחפצים הזויים.

ועל זה פילפולים והתנהגויות מוטרפות.

איפה הדמות הזאת בסאטירה איפה!!!!!

BRING IT NOW!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא ליצן - אתה לא רואה שהקהל צוחק . כמה אי דיוקים יש שם אבל אתה קיצוני מה יעזור.

תקרא את כל ההודעות שלי ובעיקר בקשר לקיצונים -כי לא זכור לי שגוננתי עליהם או על היריקה. אבל מצד שני יש דברים המתפרסמים שהם הרבה יותר גרועים ושקרו לא מזמן מהיריקה אז למה כל כך זה מפריע לך? כי זה חרדי. :silly:

צניעות מחמירה מי שרוצה בביתו בכיף שלו -על אחרים אף אחד לא יכול לכפות זאת -נקודה.

בכל אופן אני רואה שעכשיו חבורת 'צבי הנינג'ה 'הגיעה בצוות מלא - אתם רוצים שכולם היו ויחשבו כומכם אין לכם קבלה של שונה ממכם. אתם נכנסים עד לצלחת (כמובן על הדרך ליצנות ואי דיוקים ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה דתי? וכי בגלל שיש חרדים שנכנסים לצלחת של אחרים אז אתה מכליל פה?

אני בכלל כוונתי על חילוני באשר הוא? או על כמה משתמשים שבעיניי קיצוניים.

זאת כוונתי- יש סוגי אדם שמרבים להכנס לפרטים אישיים של אחרים או של ציבור אחר. מה איכפת לך שכך הם רוצים לחנך לעצמם ?(ולא מדבר על כפייה ) .וכך אני מגיב להם ועל השעשוע שלהם.

כמו להודעה כזאת

אולי שיאכלו בנפרד בבית.

בחדר אחורי חשוך.

ואת כל הפירות המיניים ישימו שם, ויגישו רק חתוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוב רוצה שאני אסביר לך שרדר? אין לי בעיה שתאמין במה שאתה רוצה, מצידי תאמין שאני צב נינג'ה... אל תכפה את זה עלי

אתה רואה שזה בומרנג, זה יחזור אליך בסוף... בנוסף אל תבקש ממני כסף בכדי לממן את זה, מעניין אותך ללמוד תורה? תממן את זה לבד, כמו כל אדם

נורמאלי איפה שהוא בעולם, אתה רוצה חשמל כשר? אין בעיה בכלל, אבל זה עליך ועל חבריך לשלם את התענוג, בצורה חוקית. אתה רוצה הפרדה באוטובוס? בכיף, פתח חברה פרטית ושם תעשה מה שבא לך, אף אחד לא יבוא בטענות.

אבל גם לבוא לקחת לא לתת כלום בתמורה ועוד לבוא בדרישות שלא משרתות אף אחד חוץ ממך זה חוצפה שלא תאומן, מעבר לזה שזה פשוט גזל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפנה את הודעתך למי שעושה זאת ,כן? אל תגיב אלי בדברים שאיני מסכים להם או בכלל כתבתי אותם.

אגב יש כספי מדינה שהולכים רק לתרבות חילוניים איזה מצחיק זה להגיד למה שילכו גם כספים לציבור חרדי. כל אזרח כאן שווה זכויות גם אם הוא עני וגר בלוד ללא עבודה .

חוץ מזה יש אצלך הרבה שגיאות של חוסר הבנה בהרבה נושאים, הרי אברך על פי חוק אסור לו לעבוד (שעות הפנאי )אז איך יממן? אז עשו חוק שכל עוד אתה אברך יום שלם אסור הכנסה רצינית על ידי עבודה . תנסה ללמוד את כל הנושאים לפרטיה זה חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב יש כספי מדינה שהולכים רק לתרבות חילוניים איזה מצחיק זה להגיד למה שילכו גם כספים לציבור חרדי.

המגזר החילוני מחזיר כסף למדינה. החרדי, פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה איכפת לך שקצת כסף כן על פי התקציב בכללי זה כל כך מעט (אתה חשוב שזה מספיק לקיום אברך והכולל עצמו ?- אברך והכולל מוחזק בעיקר מתרומות,ראש הכולל כל פעם הולך גם לחול לאסוף תרומות בשביל לשמור שלא יקרוס הכולל וכן תוספת חודשית לאברך -שהמדינה נותנת רק 700 שח ) יקבלו זאת לתרבות יהודית שנשמרת על ידי חרדים ודתים?

אתה יודע כמה כסף הולך לתרבות חילונית? הון עתק .

אתה יודע אני אמרתי בעבר שכל המיסים של החרדים והדתים שהמדינה מקבלת-יוחזר אליהם מהמדינה בלי הכסף של שאר האזרחים. אני יודע שבמצב כזה הם יקבלו הרבה יותר(דתים וחרדים ) -רק מהמיסים של כמה מילונרים חרדים בארץ שמקיפים אלפי משפחות מהמעמד הביניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שזה לא נושא הדיון, אבל אני יודע טוב מאוד את הנושאים האלה, זכויות יש לכם, אפילו יותר ממה שיש לי, כי אני צריך לקרוע את התחת

אם אני רוצה משהו לעצמי, אתה יושב עליו כל היום מקבל כסף מגורים ותרומות, איפה התרומות שלי? לא ראיתי שקל ממך...

כל מה שאתה אומר רק מראה כמה צריך להפריד פה דת ומדינה, זה לא אחד...

לנושא השרשור, יש דברים בחברה שלכם שאתם יודעים טוב מאוד להוקיע, שבבניקים למשל, אבל פה זה נוח לכם שיש משהו שעושה לכם את העבודה.

אז חכה, בסוף באמת יהיה פה שמח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...