נמאס לי מהחרדים! - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמאס לי מהחרדים!

Born2Kill

Recommended Posts

האנשים האלה חיים מכספי המיסים שלי מבלי לתת שום תמורה, ולכן לא משנה אם הם זורקים אבנים או לא, אין להם זכות קיום מבחינתי.

סתם שאלה לא קשורה:אם כך (כל הנושא שהעילתם פה לא קשור לדיון אבל מילא):לפי הכלל הזה,האם לגנבים אין זכות קיום,ולדעתך צריך להוציא אותם להורג (דעה לגיטימית).

קשה לי להאמין שאתה מאמין מעונש מוות לכל הגנבים,אז למה הבאת את סטיקר הזה? הוא קשור רק לחרדים,אבל לשאר הציבור לא "מחוייב" בו?.

אם הם חיים על חשבון כספי המיסים,הפתרון הוא לא להרוג אותם אלא פשוט לסתום את הפרצה בחוק בדיוק כמו שהפתרון לגנבים שמצאו פרצה בחוק הוא לא הוצאה להורג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 577
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נו מה אתם נהייתם גנובים? אז יש קיצונים אחושרמוטה כן,זה לא הופך את כל החרדים לכאלה,זה פרובוקצייה פה.

אז בסדר גם כל החברה שלא אוהבים את החרדים פה,לא צריך ליקפוץ פה על הגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהגיע הזמן למעט דיקטטורה.... לטוב ולרע.

יש יותר מידי קבוצות במדינה שנוגדות אחת את השניה, ואי אפשר לרצות את כולם, וזה בדיוק למה התנהלות של המדינה כמדינה דמוקרטית לא תעזור פה. מה גם שאנחנו מדינה יהודית שמושתת על יסודות דמוקרטים ואין לנו חוקה- אנחנו לא באמת מוותרים על דמוקרטיה.

להתעלם מהן ולהמשיך לחיות "חיים וורודים" עד שזה יתפוצץ לכולם בפנים והפגיעה תהיה הרבה יותר חמורה.

זו דרך רעה ומלוכלכת עם הרבה תופעות לא רצויות, אבל זו הדרך היחידה שאני רואה לפיתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה אתם נהייתם גנובים? אז יש קיצונים אחושרמוטה כן,זה לא הופך את כל החרדים לכאלה,זה פרובוקצייה פה.

אז בסדר גם כל החברה שלא אוהבים את החרדים פה,לא צריך ליקפוץ פה על הגל.

לכן כל החברה החרדית משלמת.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4166616,00.html

http://www.kikarhashabat.co.il/%D7%A7%D7%A8%D7%99%D7%90%D7%94-%D7%91%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%A1%D7%91%D7%95%D7%A7-%D7%9E%D7%95%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%97%D7%A8%D7%93%D7%99%D7%9D.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהגיע הזמן למעט דיקטטורה.... לטוב ולרע.

יש יותר מידי קבוצות במדינה שנוגדות אחת את השניה, ואי אפשר לרצות את כולם, וזה בדיוק למה התנהלות של המדינה כמדינה דמוקרטית לא תעזור פה. מה גם שאנחנו מדינה יהודית שמושתת על יסודות דמוקרטים ואין לנו חוקה- אנחנו לא באמת מוותרים על דמוקרטיה.

להתעלם מהן ולהמשיך לחיות "חיים וורודים" עד שזה יתפוצץ לכולם בפנים והפגיעה תהיה הרבה יותר חמורה.

זו דרך רעה ומלוכלכת עם הרבה תופעות לא רצויות, אבל זו הדרך היחידה שאני רואה לפיתרון.

דיקטטורה? מה אתה על סמים? שוב דבר טוב בחיים זה לא עשה ולא יעשה.קבוצה אחת שכופה על כולם ידפוק את המדינה הזאת עד הסוף,וממתי יש פה דמוקרטיה אמיתית בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרדים הם קיצוניים מעצם הגדרתם.

ההקצנה הזאת באה בהמון דרכים.

כשהיד מכה, האצבע לא אשמה.

אני מאשים את האצבע, את היד, ויותר מכל את הרבנים שמובילים לזה.

לא יהיה דו קיום עם החרדים אם הם לא ישימו גבולות להקצנה.

צריך לקבוע חוקים ברורים לגבי המרחב הציבורי.

אם החרדים רוצים לבנות ישובים וערים בהם המרחב הציבורי מנוהל בקיצוניות חרדית, שיהיה מקומות מוגדרים לזה מראש.

בשום מקום אחר, בשום עיר אחרת או ישוב בארץ, אין להם שום זכות להשליט על המרחב הציבורי טרור דתי.

וככל שהם יקצינו ומקרים כאלו יהפכו לבעיה ישראלית, ככה הם יקדמו הקצנה כנגדם.

החוק השלישי של ניוטון קובע כי לכל כוח יש כוח שווה בגודלו ומנוגד בכיוונו.

הסיבה שחובה על החרדים לגדוע את ההקצנה המטורפת באיבה, היא שבמעשה זה יגדעו גם את הכוח הנגדי באיבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- menas:

הוא לא דיבר על הוצאה להורג. אני מבין את זה כ: אין להם זכות לחיות במדינה הזאת.

בסדר לשיטתך:האם לכל הגנבים במדינה מגיע גירוש או רק לחרדים מגיע?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיקטטורה? מה אתה על סמים? שוב דבר טוב בחיים זה לא עשה ולא יעשה.קבוצה אחת שכופה על כולם ידפוק את המדינה הזאת עד הסוף,וממתי יש פה דמוקרטיה אמיתית בכלל?

לא אני לא על סמים, אני פשוט מעדיף להסתכל על דברים באופן ריאליסטי במקום לשקר לעצמי ולדחות את הקץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- menas:

הוא לא דיבר על הוצאה להורג. אני מבין את זה כ: אין להם זכות לחיות במדינה הזאת.

לא התכוונתי שצריך להרוג את כולם, ולמען האמת אפילו לא לגרש אותם.

פשוט צריך להפסיק לשלם להם/לספק להם תשתיות/לבנות בשכונות שלהם/לספק להם שירותי , שיטור, כבאות.

בקיצור, מי שלא מביא כלום למדינה, לא צריך לקבל שום דבר מהמדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל menas:

אני לא חושב שצריך לגרש אותם מהמדינה, זה לא פרקטי וקיצוני. צריך למצוא פתרון שיגרום להם כן להיות חלק חיובי במדינה.

חלק מהפתרון צריך להיות ביד קשה מול הקיצוניים האלימים (דוגמאת היורק על הילדה בבית שמש) ונגד המסיתים לדברים שנוגדים עקרונות דמוקרטיים כמו שיוויון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרדים הם קיצוניים מעצם הגדרתם.

ההקצנה הזאת באה בהמון דרכים.

כשהיד מכה, האצבע לא אשמה.

אני מאשים את האצבע, את היד, ויותר מכל את הרבנים שמובילים לזה.

לא יהיה דו קיום עם החרדים אם הם לא ישימו גבולות להקצנה.

צריך לקבוע חוקים ברורים לגבי המרחב הציבורי.

אם החרדים רוצים לבנות ישובים וערים בהם המרחב הציבורי מנוהל בקיצוניות חרדית, שיהיה מקומות מוגדרים לזה מראש.

בשום מקום אחר, בשום עיר אחרת או ישוב בארץ, אין להם שום זכות להשליט על המרחב הציבורי טרור דתי.

וככל שהם יקצינו ומקרים כאלו יהפכו לבעיה ישראלית, ככה הם יקדמו הקצנה כנגדם.

החוק השלישי של ניוטון קובע כי לכל כוח יש כוח שווה בגודלו ומנוגד בכיוונו.

הסיבה שחובה על החרדים לגדוע את ההקצנה המטורפת באיבה, היא שבמעשה זה יגדעו גם את הכוח הנגדי באיבו.

הימנים הם קיצונים מעצם הגדרתם,כי הם מסרבים להכיר במדינה פלסטינית שכל העובדות בשטח אומרות שהיא כבר קיימת.

השמאלנים הם קיצונים מעצם הגדרתם,הם נותנים חצי מדינה ונשק לאיסלמיסטים קיצונים.

הדתיים הם קבוצה קיצונית מעצם הגדרתם,טוענים שהם יודעים שיש אלוקים וזהו.

החילונים נם קבוצה קיצונית מעצם הגדרתה,הם מאמינים שאין אלוקים בניגוד לרוב העולם.

אז שיש "תג מחיר" ו"רצח רבין" כל הימנים והדתיים אשמים,כי "כשהיד מכה האצבע לא אשמה".

וכשיש כמה שמאלנים שמפגינים נגד המדינה,ז"א שכל השמאלנים הם שונאי מדינת .

אף קבוצה אינה "קיצונית" מהגדרתה,בכל קבוצה שלא תתפוס,גם 2 אנשים-יש אחד שהוא פחות קיצוני ואחד שהוא יותר קיצוני.

בד"כ יש הרבה מתונים וקצת קיצונים בקבוצה.

אז מדוע החרדים הם פתאום קבוצה שעוברת על חוקי החברה,קבוצה שבה "כולם קיצוניים" ו"כולם אשמים" ו "כולם חיים על כספי המיסים"?.

אולי התשובה היא שהחרדים שאתה כנראה "מכיר" הם האלה מהסרטונים בחדשות,האלה שצועקים "שעאבס" ו"שיקצע" ואתה לא יודע ש99% חי את חייו ברוגע,מעולם לא קילל/זרק אבנים וכ"ו על אף אדם בגלל קיצוניות דתית,מעולם לא כפה על אף חילוני שום דבר,לא עבר על החוק וכ"ו.

בקשר ל"רעיון" שלך,יש זכות בסיסית שכולם לומדים באזרחות,הזכות הזאת נקראת "זכות התנועה".

לאסור על ציבור שלם את הזכות הזאת ולחייב אותם לגור בגטאות זה לא דמוקרטי. מעבר לזה-איך תגדיר חרדי?. כל מי שיצהיר שהוא חרדי יעבור לגור בגטו?.

יהיה דו-קיום עם חרדים,אם תרצה או לא תרצה-בדיוק כמו שיהיה דו-קיום כלשהו עם הערבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי שצריך להרוג את כולם, ולמען האמת אפילו לא לגרש אותם.

פשוט צריך להפסיק לשלם להם/לספק להם תשתיות/לבנות בשכונות שלהם/לספק להם שירותי , שיטור, כבאות.

בקיצור, מי שלא מביא כלום למדינה, לא צריך לקבל שום דבר מהמדינה.

איך הגעת מ

מהאנשים האלה חיים מכספי המיסים שלי מבלי לתת שום תמורה, ולכן לא משנה אם הם זורקים אבנים או לא, אין להם זכות קיום מבחינתי.

ל "צריך להפסיק לבנות בשכונות שלהם"?.

למיטב ידיעתי,זכות קיום זה לחיות על גבי הארץ הזאת,תסביר לי איך הגעת לכך שזכות קיום זה תשתיות?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...