נמאס לי מהחרדים! - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמאס לי מהחרדים!

Born2Kill

Recommended Posts

מעניין מה היה קורה עם היה קורה משהו הפוך-דתי מנסה לכפות על חילונים בצבא לאכול אוכל כשר

הא? זה קורה כל רגע ובכל שניה.

הדוגמה הכי קיצונית שיצא לי להיתקל בה באופן אישי, זה איזה "משגיח כשרות" שהגיע למוצב צבאי, וזרק לפח לחם שהטבח אפה עבור הלוחמים (משהו שלא קורה כל יום במוצב שכזה, והוא בגדר השקעה/בונוס) - וזאת מכיוון שבאותו מוצב לא היה מין הסתם תנור יעודי למוצרי פרווה. אז הוא אפה את הלחם בתנור הבשרי, לקראת ארוחת הצהריים הבשרית.

המשגיח זרק לפח את הלחם - בגלל החשש שהלחם יאכל, חס וחלילה, גם בארוחת הערב.

ולמקרה שלא הייתי מספיק ברור - הוא לא איפשר ללוחמים לאכול את הלחם גם לא בארוחת הצהריים (שהיא בשרית ולכאורה אין פה שום בעיה), אולי בגלל שהוא מיהר ללכת הביתה ולא היה לו זמן לחכות לסוף הארוחה כדי "לוודא" שחס וחלילה לא נשאר לחם גם לערב... ואולי סתם בגלל שהוא היה אידיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 577
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רוני, יקירי, זה שהחדשות מלאות בכתבות על התופעה הזו יתר על המידה, ושכל דבר קטן ישר נחשב פתאום כ"הדרה" (איך בדיוק שעות הפרדה בחדר הכושר זו "הדרת נשים" אם יש בדיוק אותה כמות שעות לנשים בלבד ולגברים בלבד, וביחד מדובר באחוז קטן משעות הפעילות הכלליות? טוב שלא מתלוננים על זה שיש כדורסל גברים וכדורסל נשים...), וזה שחלק מהמקרים שנידונו לאחרונה בחדשות עשויים היו להתחיל מאלמנטים של פרובוקציה מהצד הנפגע (בעיקר כשהנפגע, או הנפגעת, היא "במקרה" עיתונאית ועשויה להרוויח מכל הסיפור) - שים לב, בינתיים אפילו הסכמתי עם חלק מהנקודות שהעלית -

כל זה לא מצדיק כהוא זה אפילו מקרה אחד ויחיד של יריקות על ילדה בת 7 שלבושה באופן "לא צנוע" מספיק.

לכן, רוני, כל טיעוניך, אפילו שחלקם לשם שינוי נכונים, לא משנים כלום. מי שמסוגל להתנהג באופן כזה כלפי ילדה קטנה (או אדם באשר הוא, לצורך העניין) הוא בהמה, מי שמצדיק אותו הוא בהמה, כל המסכימים בשתיקה (הן הגברים והן הנשים) הן בהמות, וגם, וכאן הכוונה בין השאר אליך, כל מי שמנסה לגמד את היקף התופעה ולהסירה לחלוטין מהשיח הציבורי. לא ייתכן שאדם, יהי זה גבר או אישה, יהיה נתון להשפלות, גידופים או איומים רק כי פלג דתי קיצוני מסויים אינו מוצא את הלבוש הזה לרוחו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שלא מדובר בהוא במכונית, הוא בריא :screwy:

ומה היא חשבה לעצמה שהיא הלכה לצלם אותו? שהיא לא תחטוף יריקה? לזה אלוהים נתן לכם פה, אם אתם בהמות...

הכל מגמתי פה, בבני ברק לפני 20 שנה לא היו זורקים אבנים על מכוניות בשבת, זה בדמיון שלי, נראה שבכלל אני לא יודע מה

הולך סביבי, זה לא שעוקרים עצי זית ותגי מחיר, זה גם אני מדמיין. גם בכלל לא חצו את הגבול לירדן וכמעט הציתו מלחמה.

יותר משעשע זה שכל אותם אלה שאוהבים מלחמה ורוצים לכבוש את האוייב ובלה בלה בלה, לא עשו שניה שירות צבאי...

אז גם פה החילוני טוב לדברים מסויימים, רק שלי נמעס מהניצול הזה, דרך ארץ קדמה לתורה, לכם אין לא את זה ולא את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שהם כל כך מתעסקים בחרא שהם שכחו את הבסיס... שילמדו את המיעוט שלהם איך להתנהג, כל כך סימלי שהם

מציקים למי שחלש מהם ולא יכול להחזיר, ילדה קטנה. באמת... אבירים שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכן, רוני, כל טיעוניך, אפילו שחלקם לשם שינוי נכונים, לא משנים כלום. מי שמסוגל להתנהג באופן כזה כלפי ילדה קטנה (או אדם באשר הוא, לצורך העניין) הוא בהמה, מי שמצדיק אותו הוא בהמה, כל המסכימים בשתיקה (הן הגברים והן הנשים) הן בהמות, וגם, וכאן הכוונה בין השאר אליך, כל מי שמנסה לגמד את היקף התופעה ולהסירה לחלוטין מהשיח הציבורי. לא ייתכן שאדם, יהי זה גבר או אישה, יהיה נתון להשפלות, גידופים או איומים רק כי פלג דתי קיצוני מסויים אינו מוצא את הלבוש הזה לרוחו.

נו ו..? יש כאן מישהו שלא אמר שהדבר רע? אמרתי שלא לפרסם.. אדרבא אני מאוד אשמח שיטפלו בקיצוניים הללו .. אבל על הדרך יש כאן דברים שחוצים מעבר לגבול.. ואני מציין אותם ואתה גם מסכים ואין לזה שום קשר אצלי מלגמד את המקרה של היריקה בפני עצמו. אבל אם חרדי יורק זה אוי ואוי אבל חילוני ירק זה בסדר אפילו לא צריך כתבה, על זה אתה לא מסכים? לא מסכים לאינטרס של התקשורת ואיך שהיא מתנהלת שיותר כותרות צעקניות ומושכות עין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם חרדי יורק זה אוי ואוי אבל חילוני ירק זה בסדר אפילו לא צריך כתבה

חילוני עושה דברים קצת פחות מפגרים, אבל אני מבטיח לך שאם הם מפגרים מספיק, גם הוא יופיע בכותרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: .... לזרוק על מורה כיסא לראש זה פחות? לדקור מישהו רק בגלל שהסתכל על החברה זה פחות?וכו'..

.......

אתם רק מדברים ואף פעם לא עושים בכלליות על חילונים ואל תגידו שזה לא נכון...

הנה הם מארגנים אתם יכולים להצטרף ... או שוב לשבת בכורסת הטלוויזה ולצעוק..

לכל חרדי שפוי זה אושר שיקימו זעקה לקיצוניים הללו.

http://www.kikarhashabat.co.il/%D7%90%D7%99%D7%9F-%D7%9C%D7%A0%D7%95-%D7%97%D7%9C%D7%A7-%D7%91%D7%90%D7%9C%D7%99%D7%9C%D7%99-%D7%91%D7%99%D7%AA-%D7%A9%D7%9E%D7%A9.html

https://www.atzuma.co.il/szg770

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכתבה מעולה ומסבירה יפה מאוד את המצב בבית שמש.

החילונים והדתיים המסורתים היו רוב.

הם הקימו את העיר והשתקעו.

אחרי זה באו גלים של חרדים וקיבלו אותם בזרועות פתוחות.

ואז הגיעו עוד.

ועוד.

ואז הגיעו הקיצוניים הגיעו כמו סיוט בלילה.

ואז החרדים התחילו להשליט על העיר את הסטנדרטים החרדים שלהם.

ראש עיר חרדי נבחר.

פתאום גם בחוברות שהעיריה מוציאה אין אפילו אישה אחת.

ראש העיר בונה שכונות חדשות לחרדים כדי לסתום את הגולל על הפיכת העיר לחרדית.

שלום ולא להתראות בית שמש העיר של כולם.

קללה הבאה בית שמש חרדית עם קבוצות קיצוניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה בעבר כתבה של ירון ידען בבית שמש והגבתי לו (לפחדן ) בדיוק הראתי היכן כל הצביעות שמסתתר לו .

"ללכת לקיצוני אחד ולגרות אותו ואז לומר למצלמה הנה ככה נראים החרדים לכן כל חילוני יצביע לי אחרת כך תראה המדינה"

אף פעם לא רואים את כל התמונה מכתבה .

הרבה חרדים אמרו שדיברו יפה והסבירו לצלם אבל חתכו אותם בעריכה. בכתבה לא מראים שום צד שני.. שופט תמיד קובע אחרי שמכיר גם את הצד השני :silly: .

זה שהעיר מתחרדת זה נכון והיא מתחרדת ברוב חרדי שפוי.. גם לזה יש לך טענות? מה הפיתרון גרזנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדבר על ההוא שישב במכונית. אלא ברגע שהאישה הגיעה להתגרות וצילמה מקרוב כמה חרדים ואז אמרה "ירק עלי" . מה אתה רוצה "שחברו" מהצד השני יעשה אם לא למחות בדבר- ירביץ לו? מה בכלל יעשה חרדי מכל מגזר שונה עם אותם קיצוניים? מה נראהלך כל חרדי הולך להפגנות screwy.gif .

מה אתה היית עושה במקרה שחרדי נכנס לך לפנים ומצלם אותך- הנה תפסתי אותך בטח לא היית שותק. אותה אישה אינה שה תמים כפי מעשיה.

א) כן, הוא צריך להרביץ לו. הוא צריך להוריד לו כזאת סטירה שהוא בחיים לא יירק יותר על אף אחד, בשום סיטואציה. איזה מין דבר זה בכלל לירוק על אנשים ברחוב? זו התנהגות של בהמות, לא של בני אדם. וכשבהמה פוגעת בסביבה שלה, מרדימים אותה.

ב) יש לך בעיות ראיה והבנה. האישה לא באה להתגרות ולא באה לצלם אף אחד. היא בסך הכל עברה ברחוב כשאחת מהבהמות האלה ירקה עליה. רק אז היא הוציאה את הטלפון כדי לצלם את הבהמה הזאת (תוך כדי שבהמה אחרת רצה אל עבר המילוט). לפי הגישה שלך עצם זה שאותה אישה בכלל העיזה לצאת מהבית זו פרובוקציה ומגיע לה שיירקו עליה בפנים. הכל מטעמי צניעות, כמובן.

אם חרדי היה "נכנס לי לפנים" ומצלם אותי, הייתי מסתובב והולך. אם הוא היה יורק עלי (כמו שהוא עשה לאישה הזאת) ברור שלא הייתי שותק. הוא היה צריך להתקשר לחברא קדישא שיבואו לפנות אותו.

אז זאת תגובה מצחיקה מצידך... וכי מה אתה עושה כנגד ערסים?

מה הקשר לערסים? אפילו הם לא הגיעו לרמה שהם הולכים ברחוב ויורקים על אנשים שלא לובשים טרנינג של אדידס, לא כל שכן על ילדות בנות 7. איזה מין דבר זה לירוק על ילדה בת 7?! איזו מין בהמה עושה דבר כזה?? את הבחור "הבריא" באוטו שמצדיק את המעשים האלו צריך פשוט להוציא להורג, אין ליצורים כאלו שום מקום בחברה אנושית. אנשים כמוהו הם כמו סרטן שמאכל כל חלקה טובה - בסרטן נלחמים באגרסיביות, גם בבהמות האלו צריך להלחם באותה אגרסיביות.

אולי לא פגשת חילוני שמנסה לכפות על דתי לעזוב את הדת,אבל שמעתי על קצין צה"ל חילוני שניסה לכפות על כמה חיילים דתיים להאזין לשירת נשים ואיים שאם הוא לא ישמע-יעיפו אותו מהצבא...

כל הכבוד לאותו קצין, וכל הכבוד לצה"ל שהדיח את האנשים הבורים והחשוכים האלו מקורס קצינים, לפני שהם הספיקו להעביר את הדעות הברבריות והפרימיטיביות האלה (קול אישה ערווה) לפקודים שלהם.

מי שיש לו בעיה עם שירת נשים שישים אטמי אזניים, או שיתאבד, כי במדינת בשנת 2011 מותר לנשים לשיר גם בטקסים צבאיים.

מי שמעדיף כיתת יורים על פני שירת נשים (http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4149764,00.html) אני אומר לו - אהלן וסהלן.

מעניין מה היה קורה עם היה קורה משהו הפוך-דתי מנסה לכפות על חילונים בצבא לאכול אוכל כשר/לא להקשיב לשירת נשים/וכ"ו ואז אני מאמין שכל ה"מתנגדים לכפייה" פתאום היו אומרים שהדתי לא בסדר,מעניין למה.

כפייה דתית מתרחשת בצבא שעה שעה, יום יום. למעשה, כפייה דתית היא חלק בלתי נפרד מההווי הצבאי.

איך בדיוק שעות הפרדה בחדר הכושר זו "הדרת נשים" אם יש בדיוק אותה כמות שעות לנשים בלבד ולגברים בלבד

לא היו שעות הפרדה לנשים, ההפרדה הייתה א-סימטרית (למרות שלדעתי זה בכלל לא משנה כי ההפרדה הזאת פסולה מיסודה. מי שיש לו בעיה להתאמן ליד נשים, שלא יתאמן לידן. אף אחד לא מכריח אותו).

עריכה: הנה עוד אנשים בריאים לחלוטין:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) כן, הוא צריך להרביץ לו. הוא צריך להוריד לו כזאת סטירה שהוא בחיים לא יירק יותר על אף אחד, בשום סיטואציה. איזה מין דבר זה בכלל לירוק על אנשים ברחוב? זו התנהגות של בהמות, לא של בני אדם. וכשבהמה פוגעת בסביבה שלה, מרדימים אותה.

ב) יש לך בעיות ראיה והבנה. האישה לא באה להתגרות ולא באה לצלם אף אחד. היא בסך הכל עברה ברחוב כשאחת מהבהמות האלה ירקה עליה. רק אז היא הוציאה את הטלפון כדי לצלם את הבהמה הזאת (תוך כדי שבהמה אחרת רצה אל עבר המילוט). לפי הגישה שלך עצם זה שאותה אישה בכלל העיזה לצאת מהבית זו פרובוקציה ומגיע לה שיירקו עליה בפנים. הכל מטעמי צניעות, כמובן.

אם חרדי היה "נכנס לי לפנים" ומצלם אותי, הייתי מסתובב והולך. אם הוא היה יורק עלי (כמו שהוא עשה לאישה הזאת) ברור שלא הייתי שותק. הוא היה צריך להתקשר לחברא קדישא שיבואו לפנות אותו.

א. בכל זאת מדובר על אותם 'חברה' . אין לי ספק שחרדי אחר היה נוהג אחרת, כי כל חרדי ששואלים על מקרה שכזה ממש מתעצבן ולא במקרה קמה מחאה יום שלישי הזה .

ב. אוקי נכון. אבל לא היה ניתן לראות מה בדיוק היה לפני כן אם היא רק הלכה וכדו'. בכל אופן תמיד אסור לירוק ולהתנהג כך.

כתבת: "לפי הגישה שלך עצם זה שאותה אישה בכלל העיזה לצאת מהבית זו פרובוקציה ומגיע לה שיירקו עליה בפנים. הכל מטעמי צניעות, כמובן."

אני מקווה שזה לא ברצינות, קשה לחלק מכם לראות את הנקודה שלי אני ממש ממש לא מדבר ומחפש סיבות לטובת הקיצוניים אני בדיוק נבדל ונחרד מהם. רק שאני לוקח את המילים של כמה מהחבר'ה כאן ומראה עד כמה זה לא נכון, כן מילים שלא קשורות ליריקה שלא קשורות לקיצוניים אלא על חברה שלמה -זה הכל.

לגבי חרדי שנכנס לפרצוף ומצלם אותך אז אולי אתה היית מסתובב כדברייך והולך אבל לא נראה לי שרבים יעשו כך. בכל אופן זה לא משנה אני טעיתי בהסתכלות בלינק.

מה הקשר לערסים? אפילו הם לא הגיעו לרמה שהם הולכים ברחוב ויורקים על אנשים שלא לובשים טרנינג של אדידס, לא כל שכן על ילדות בנות 7. איזה מין דבר זה לירוק על ילדה בת 7?! איזו מין בהמה עושה דבר כזה?? את הבחור "הבריא" באוטו שמצדיק את המעשים האלו צריך פשוט להוציא להורג, אין ליצורים כאלו שום מקום בחברה אנושית. אנשים כמוהו הם כמו סרטן שמאכל כל חלקה טובה - בסרטן נלחמים באגרסיביות, גם בבהמות האלו צריך להלחם באותה אגרסיביות.

עם כל הכבוד יש ערסים שאתה רק עובר והם מתחילים איתך סתם ככה. לשאר הודעתך אני מאוד מסכים.

ובקשר ללניק מה נעשה הסוג האלה הם פשוט מבדילים עצמם מכולם. לא כסף מהמדינה לא בחירות לא מענין אותם שום דעה אחרת של חרדים וכו'.. וכל שכן איזה צלם .

............

לא היו שעות הפרדה לנשים, ההפרדה הייתה א-סימטרית (למרות שלדעתי זה בכלל לא משנה כי ההפרדה הזאת פסולה מיסודה. מי שיש לו בעיה להתאמן ליד נשים, שלא יתאמן לידן. אף אחד לא מכריח אותו).

יו"ר ארגון הסטודנטים בטכניון התבקשה על-ידי שמונים סטודנטים דתיים שרוצים להתאמן בחדר הכושר בנפרד. היא עצמה יזמה את העניין וקבעה שבין 11:30 ל-12:30 בלילה, פעמיים בשבוע, תהיה אפשרות לבחורים דתיים המבקשים להתאמן בנפרד. היו בנות שדווקא בשעה הבודדה הזו, ביקשו להתאמן כנגד ההסכמה הזו של הסטודנטים אז בצדק הם באו ואמרו יש לנו שעתיים במשך כל השבוע גם את זאת לא נותנים לנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפייה דתית מתרחשת בצבא שעה שעה, יום יום. למעשה, כפייה דתית היא חלק בלתי נפרד מההווי הצבאי.

נגיד שזה קורה,משהו היה מצדיק את הרב שכופה על חיילים?

כי לא מעט אנשים הצדיקו את המפקד,מישהו הצדיק רב שכופה על חיילים דברים? כמעט ולא תמצא.

חוץ מזה,מה שקורה עם החרדים אני יכול להגיד על עוד מגזרים בארץ:

אני גר באזור מרובה-אתיופים,אם אני יגיד שהם מוצצים את הכסף של הממשלה,עושים פשעים וונדליזם,מורידים את רמת החינוך וכ"ו אני אחשב גזען לא?. אז למה שאני אומר דברים כאלה על חרדים אני ממש לא?.

(התשובה היא כמובן בגלל שהחרדים מנצלים את כוחם בציבור לטובתם האישית,על חשבון כלל הציבור)

זה שחרדים עוברים לגור בשכונה זה לא אשמתם שבאים גם קיצונים בדיוק כמו שזה לא אשמתם של אתיופים שבאים לגור בשכונה ומביאים איתם פשע/רמת לימוד נמוכה וכ"ו.

אז תפסיקו לעשות הכללות.

מי שיש לו בעיה עם שירת נשים שישים אטמי אזניים, או שיתאבד, כי במדינת בשנת 2011 מותר לנשים לשיר גם בטקסים צבאיים.

מישהו אמר שאסור לנשים לשיר? האם החיילים ביקשו שהאישה לא תשיר? הם ביקשו לצאת,ואז הקצין החילוני כפה עליהם לשמוע ולעבור על דתם (ואני לא רוצה להיכנס לוויכוח ההלכתי האם זה מותר שירת נשים או לא-עצם זה שהם הלכו לפי הדעה המחמירה-צריך להניח כאילו זה שהם "עוברים על דתם").

לפי דעתך צריך להעיף מהצבא את כל הדרוזים,כי "הבורים האלה" לא מקלפים תפוחי אדמה בצה"ל בגלל אמונה (הבורית) שלהם שזה עלבון בשבילם.

אז מה אם הם אוהבים את המדינה הרבה יותר מאיתנו,ושבמסורת ארוכת שנים הדרוזים מחוייבים לשמור על הנאמנות למדינה בדת שלהם-הם לא חושבים כמוני (החילוני) ורק לאנשים משכילים ונבונים כמוני (החילוני) צריכים להיות בצבא,לשאר לא מגיע שום זכויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק מהדברים בצבא זה מסטטוס קוו .

בכל אופן על ההודעה :xyxthumbs: בפורום כאן ובבמה הציבורית מזדעזעים מהקיצוניים החרדים אבל כאן בפורום יש הרבה קיצוניים שלא מכבדים את 'האחר'ואם היה להם כוח אפילו זורקים אותם לים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין באמת למה הליברלים בארץ כ"כ נגד החרדים בעוד בארה"ב הליברלים הם הכי בעד שילוב השחורים והקהילה הגהה ולקבל אותם איך שהם,בעוד בארץ ה"ליברלים" רוצים שהחרדים יישרו קו איתם ("הם לא שומעים שירת נשים-צריך לגרום להם לא להדיר נשים" בהשוואה ל"גברים ** עם גברים? צריך לגרום להם לא לעשות את זה".)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...