נמאס לי מהחרדים! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמאס לי מהחרדים!

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 577
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

;D

בעקבות הכתבה ישראלים רבים זועמים ומתכוונים לשים לזה סוף... הקדמה למלחמת אזרחים?

יהיה פה טבח.

מדובר על כ-30 אלף יהודונים מהחסידויות הכי גרועות תוסיפו לזה עוד כמה אלפים שינהרו מהסביבה אז מה יקרה לאלף ה"גיבורים"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D

בעקבות הכתבה ישראלים רבים זועמים ומתכוונים לשים לזה סוף... הקדמה למלחמת אזרחים?

כפרה עלייך :smile1: .. איזו מלחמה? הקיצוניות אצל החרדים היא כל כך מועטה שרק אני ואתה (כלוחמי BF ) מספיקים "לחיסולם" .

טוב יהיה רק שהחינוך בארץ יגבש את כולם להכרות בארבע עיניים. אבל לכל דבר יש סיבות מדוע זה לא כדאי (שווה ) :cool2: .

בקיצר .. .. זה פשוט מעלה חיוך על הפנים (איך שאפשר לסובב את זה על כל אוכלוסיה )תפסו ילדה שעבר עליה אירוע לא נעים (נכון ), הבעיה היא שהופכים את בית שמש למקום מפחיד... מראים מרחוק קבוצות מאיימות, מעוררים פרובוקציות במקומות שאנשים מבקשים לחיות את החיים שלהם עם כללים המקובלים על כולם, וכל העולם מתקומם... מכיר מישהו (חרדי ) שקיבליריקות משאינם דתים בשכונה ירושלמית, צעקו עליו קריאות גנאי מכוערות בתל אביב על הליכה ברחוב, ועוד מכר שלי לפי שבועיים בלבד הוברח ממקום ציבורי (בכפר כל שהוא) על ידי חילונים שרצו אחריו עם מסור חשמלי וקילשונים, אם הייתי שם, אולי זה היה הופך לסרט ערוך היטב על אסון החילונים בארץ... בקיצור מי שמחפש רע בכח, מובטח שימצא, בכל אדם ובכל מקום., זה חלק ממקצוע העיתונאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, אבל אם חברה שלמה של אנשים עושה באופן קבוע משהו זה לא סתם "אירוע".

היה אפשר לקרוא לזה אירוע אם זה היה בן אדם אחד במקרה אחד, לא אם כולם עושים את זה וממשיכים להצדיק את ה"זכות" שלהם לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפרה עלייך :smile1: .. איזו מלחמה? הקיצוניות אצל החרדים היא כל כך מועטה שרק אני ואתה (כלוחמי BF ) מספיקים "לחיסולם" .

ברור, זה בכלל לא חרדים בכל הסרטונים האלה:

http://www.youtube.com/watch?v=UW0TkerQ_kQ

זה בכלל לא חרדים, זה חילונים שהתלבשו בשחור לפורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

'דדי'

חברה שלמה? :screwy: .

כמו שכבר ציינתי יש כאלה שיעזור להם רק הכרות בעיניים .. אבל אם איאפשר..

כנס לפייסבוק לקבוצה החרדית 'חרדים נעים להכיר' וראה בעצמך איך חילונים ואתאיסטאים וחרדים ודתים לאומיים מנהלים שיחות על כל מה שבא בטוב טעם. ואיך על הדרך אף אחד (מהחרדים שם ) שמעודד את הקיצוניות הזאת .

..........

MiniMizeאיפה כתבתי שהם אינם חרדים? ציינתי שהם פשוט כל כך מועטים (קיצונים). הזמנתי אותך בעבר לעשות סיור עימי בבני-ברק אני מכיר שם הרבה אנשים (דרך עבודתי ) אתה תצא בתדהמה. בקיצר להבא תדייק :silly:

ובקשר לסירטונים כל מחאות השבת ואתה כבר יודע את הציטוט שלי 'העדה החרדית' והיא כן מגזר קטן שמתגורר ברובו רק בירושלים ובית שמש ומתוכם( 'הקנאים' וכדו'. ) אלו שעושים צרות ורע לציבור שלם שהנו חרדי ויותר מלחילונים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שיש חרדים מנומסים ונחמדים, הם לא חיות, הם בני אדם כמו כולנו.

הבעיה היא שבחברה שלהם אף אחד לא יעז בחיים לצאת נגד ההקצנה בחסות ה"דת" שכל קשר בינה לבין יהדות הוא מקרי ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה עלה לי חיוך מהסירטון? כי בדרך כלל חרדי או דתי מכיר את מכלול החרדים ומכיר עד כמה הקיצוניים הללו מועטים. אני למשל אף פעם לא פגשתי קיצוני כזה בבני ברק ,ואני נמצא שם רבות ומשוחח עם הרבה חרדים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...