** בזק בינלאומי סיימה את פריסת כבל התקשורת האופטי מישראל לאירופה - עמוד 28 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** בזק בינלאומי סיימה את פריסת כבל התקשורת האופטי מישראל לאירופה

Cheif

Recommended Posts

ההבדל הקטן הוא שהכבל(7.2טרה) של בינלאומי שייך כולו לאחת הספקיות (לעצמה) והכבל של טמרס יהיה של כל מי שרק ירצה ממנו נתח.

בוא נגיד ככה, אני לא משוכנע שספקית בודדת בארץ תקנה(כרגע) מטמרס יותר מ1 טרה לשימוש עצמי.

בזב"ל תמכור רוחב פס גם ללקוחות אחרים, אל תדאג. כסף זה כסף. אולי לא ימהרו למכור למתחרים ישירים, אבל כרגע שטמרס יכנסו לשוק, למה לא? ממילא המתחרים יוכלו לרכוש רוחב פס מטמרס. הסיבה היחידה שבזב"ל עשוייה לא למכור רוחב פס למתחרים ישירים היא החשש ממלחמת מחירים מול טמרס, שמצד אחד תפגע ברווחים של בזב"ל ומצד שני תוריד את העלויות של המתחרים.

טרה? בחלום. כל רוחב הפס לעולם של כל הספקים בארץ, ללא הבדל דת גזע או מין, לא עובר את ה- 200Gbps וזה כולל תוספת רוחב הפס של בזב"ל מהימים האחרונים. לא רק שאין לאף ספק מה לעשות עם טרה כרגע, גם אין להם יכולת טכנית לטפל בכזה רוחב פס. CCC רוכשים מטמרס 10Gbps וגם זה גדול עליהם, כנראה שהם יחפשו רוכש משנה. ספקים גדולים יותר ילכו על 10-20 ג'יגה בהתחלה ואח"כ נראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 635
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אגב, לאלו מכם שלא מקבעים את כתובות ה DNS בראוטר, אילו כתובות מתקבלות אצלכם מבזב"ל?...

גם בזה יש אצלי חוקיות מעניינת :)

אם אני מקבל את ה- GW עם 212.179.37.1, אני מקבל את הכתובות 192.117.235.236:53, 62.219.186.7:53

עבור 212.179.60.203 או 212.179.1.203 אני מקבל את הכתובות 192.117.235.235:53, 62.219.186.7:53

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן פול הכתובות של 31 לא מתקבל יותר.

דיברתי עם נציג תמיכה טכנית בבזק בינלאומי, הוא אמר שהכתובות 'יהיו רגילות' אבל כולם נותבו ל POWER NGN (מי שהוא כמובן במהירות 10 ומעלה)

עוד דבר נוסף שהוא אמר שכדי לבדוק מסלול הדרך היא לפי הפול כתובות של 79/109xxx.141-143.xxx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...